Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DokonczZdanie69

Podnieca mnie...Dokończ zdanie.

Polecane posty

Gość saarra
Ojj już stara baba ze mnie:P żartuje,ani nie wyglądam ani się nie czuje,ale 35 już stuknie za 2 miesiące,a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 38 z ciekawosci pytałem ,bo na początku myslalem ,że masz okół 25:) ale przy 35 ,jeszcze bardziej Cię lubię , super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saarra
Miłego weekendu i Tobie ! :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podniecają
Starsze kobiety. I nauczycielki. Uwielbiam się z takimi pieprzyć i mówić do nich mamo labo ciociu zerżnij mnie jak szmatę. Wiem ze chore no ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluto1111
Seks na dworze , w basenie . Duzo rzeczy zreszta tych dziwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacior
1. seksownie pupcie delikatnie opięte seksownymi majteczkami. 2. o kobicei delikatnej i rudywch włosach która zgodzie sie na wszystko ( oczywiscie bez przegieć jak na prawiczka przystało) 3. walenia konia 9 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podniecają
loki zapomniałem o lokach. I pończochy z pasem albo gorset. Ja pierdole. Mogła by być nawet brzydka ale w pończochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marllena
Mnie podniecają męskie szczupłe dłonie z włoskami przy kostce... Podniecają mnie szczupli wysocy faceci, najlepiej szatyni lub bruneci Podnieca mnie Jego poniecenie Podnieca mnie,gdy mnie TAM liże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio podglądacz
hej Małolat Rysio napisz do mnie też lubię to co ty pokaz mi jak wygląda twoja mama może się wymienimy foto misio81@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______---podnieca mnie
to coś w oczach faceta i jego podjaranie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakruszynka283
Podnieca mnie powolne lizanie tam na dole, przez niego oczywiscie. fantazjuje zeby lizal mnie od tylu kiedy jestem na kolanach nie przyznam sie do samozadowolania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskie _______-
pośladki :P dłonie ..duże:) to na dodatek poza żądzą w oczach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENA.WIELKOPOLSKA
Kiedy ktoś najlepiej znajomy zaproponował by mi bez owijania w bawełnę pieniądze za seks, kochał by się ze mną jak z prostytutką, wydawał polecenia, dominował. Na koniec zapłacił i zostawił samą bez jednego słowa. Nigdy tego nie robiłam i nie muszę bo mam dobrą pracę ale na samą myśl mam kisiel w majtkach. Już parę razy myślałam aby wyjechać gdzieś dalej i stanąć przy trasie albo się ogłosić ale najbardziej bym chciała aby to był ktoś znajomy, sama nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniecają mnie faceci po 30. wysportowani i z zarostem na twarzy. Fantazjuję o seksie na egzotycznej wyspie. :classic_cool: Nigdy nie przyznam się do tego, że mam ochotę na mojego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA-A
podniecają mnie - laski ocierajacesie c*pkami... fantazjuję o - seksie z moim bylym zonatym kochankiem nigdy nie przyznam się do - seksu z dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnieca mnie perspektywa posiadania nosa jak pinokio moglbym sie wtedy bardziej oddawac lizaniu d**y w skupieniu duzy dlugi nos, pewnie se zafunduje wraz z liftingiem twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: MILENA.WIELKOPOLSKA
Zrobiłem to kiedyś ze znajomą za kasę i było mega podniecająco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena, jaki problem, zapoznamy się tu na forum a potem ja już jako znajomy Ci zapłacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie podnieca męskie owłosienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kbiety Podniecają mnie : Mokra ciipka Twarde sutki Spojrzenie w oczy podczas loda Kiedy skomli jak suka Lizanie ciipki Dobra już widzę że wszystkiego nie wymienię jest tego dużo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... kobieta o zgrabnych nogach na wysokich obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jexxo
Do szalenstwa podniecaja mnie smukle zadbane kobiece dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B-G
Mnie kreca ulegle kobiety kiedy patrze takim kobietom prosto w ocZy porzadliwym zwierzecym wzrokiem widze w nich jak bardzo chca mi ulec zauwazylem ze duzo kobiet swiadomie lub nie chce byc zdominowanych to mnie kreci bardzo nawet nie chodzi o to ze mam wtedy wzwod ale bardziej o to jakie rzeczy bym z wami zrobil - uwielbiam ulegle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handlowiec
Marzę, że przez weneckie lustro obserwuję jak moja dziewczyna ( 30 lat) uprawia seks z wieloma facetami. Ale nie na raz, marzę, że leży ona na plecach z rozłożonymi nogami a po kolei podchodzą do niej faceci z dużymi penisami i bezosobowo, bez czułości kopulują z nią do końca spuszczając się do środka, i tak jeden po drugim, bardzo wielu. Z jej c*pki zaczyna wypływać sperma a oni nadal robią swoje. Na koniec spuszczają się na jej piękne puszyste włosy i twarz. Chciałbym, aby ona nie wiedziała o tym, że ja patrzyłem, powiedziałbym jej dopiero po wszystkim. Bym był ciekawy jej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia nie lepszy chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×