Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nadzieja67

Zabiegi w Skin Like Silk-opinie ul.Obrzeźna Warszawa

Polecane posty

Byłam na zabiegach w salonie Skin Like Silk na zabiegach wykupionych na Gruponie. Zdecydowanie polecam. ,chyba się tam zmieniła kadra-bo obsługa radzi sobie doskonale z ogarnięciem takiej ilości klientów. Depilacja laserowa-super. Mezoterapia na twarz też. Jedyne z czego nie byłam zadowolona to masaż gorącymi kamieniami. Trwał zbyt krótko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Ja wcześniej chodziłam i były spore kłopoty z uzyskaniem pełnego zakresu wykupionych zabiegów-ale teraz jest zdecydowanie lepiej. Robiłam też sobie depilację i bardzo polecam.Muszę się jeszcze wybrać na zabieg ujędrniający albo likwidujący tkankę tłuszczowa-słyszałam o takich ale nie wiem czy to skuteczne i czy bezpieczne przede wszystkim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 87
Ja tez juz tam bylam pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna magdalena.
Polecam szczególnie zabiegi usuwania przebarwien i blizn. Ja skorzystałam z pakietu wykupionego na gruponie i jestem jak nowo narodzona. Ale mam pytanie jak Wasze doświadczenia z peelingami na całe ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia1220
Fajnie, że trafiam do tego gabinetu. Opinie robią wrażenia, a ja się też o tym osobiście przekonałam. Miła i profesjonalna obsługa. Polecam hybrydowy i mezoterapię. Dobrze się zrelaksowałam. Tak jak powinno być w każdym gabinecie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia1220
Ja robiłam kiedyś peeling kawitacyjny ,nie bardzo mi to odpowiadało na początku. Ale juz sie przyzwyczaiłam bo efekty są doskonałe. Chodzę na taki co miesiąc. Zawsze do skin like silk i sobie chwale. Wiec jeśli ktoś ma wrażliwą cerę to powinien właśnie z takiego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia1220
Magdaleno ,co prawda ja tylko robię na twarz i szyję-więc nie wiem w sumie jak z takim masażem na całe ciało:(ale chyba tez można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknamagdalena.
Reniu dziękuje. Własnie kawitacyjny chcę sobie zrobić-bo gdzies słyszałam o wielkiej skutecznosci. Nie wiem czy mozna robić częściej niż raz w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia1220
Ja bym się bała częściej-to przecież jednak jakieś fale" ale może wystarczy. Wiem,że na twarzy to likwiduje trądzik chyba bardziej skutecznie niż maseczki czy inne powiezchoewne zabiegi. Tu chyba efekt jest długoterminowy i nie trzeba chodzić tak często.Zresztą nie są to takie tanie zabiegi:) Ja mam skłonności do worków"pod oczami a po tym zabiegu jest jakoś lepiej przynajmniej przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknamagdalena.
Wlaśnie chciałabym sobie zrobić solidne głębsze oczyszczanie cery zanim na dobre wystawię sie na słońce-bo wkrótce lecę na wczasy i wiem,że bardzo wazne jest usuniecie starego naskórka aby nie opalać sie w plamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
ale po takim zabiegu zaraz nie można sie opala-więc Magdaleno musisz poczekać.Ja też robiłam taki na twarz i szyje dwa razy i nie stał sie moim ulubionym ale trzeba przyznać,że zrobili mi go w tym salonie i to całkiem profesjonalnie. Ale wolę zabiegi bez fal i prądów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknamagdalena.
No nie nie. nie wybieram sie tak odrazu na słonce. Do wczasów jeszcze 3tyg. Mam blisko do tego salonu i nie chce mi sie nigdzie daleko biegac,wiec dzieki za informacje.Nie bede sie bała zrobic to u nich skoro macie juz doświadczenia. Tuż po zabiegu napisze swoje zdanie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Ja ostatnio polubiłam masaże jako metode przeciwcelulitową i złuszczającą. takie z olejkami lub np.czekoladowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia1220
Nie wiecie -skoro juz o masażach-czy robią w tym salonie masaż stemplami?? gdzieś czytałam,że bardzo przyjemne i mają cudne uzdrawiające własciwości. Ktoś juz próbował takich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia!
Dobre masaże stemplami znajdziesz na masaztajski.pl albo na facebooku masaż tajski, Profesjonaliści godni polecenia-a w tym salonie nie wiem czy takie robią-ale raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia!
A wogóle to najlepszy masaż dla ciała i ducha to lomi lomi nui. Boskie wrażenia-cudowny relaks. Jak chcecie to podam numer do jednej z najlepszych w W-wie masażystek. A może w Skin Like Silk też robią-nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona lomilomi
A czy lomi lomi gwarantuje też odchudzanie?? może zastąpi liposukcję? sa niektóre masaże odchudzające podobno,wiec są mniej inwazyjne :) niż zabiegi maszynami czy różnymi falami,które mogą być przecież niezdrowe, a masaż ręczny to zawsze nieinwazyjna metoda. Jesli tak to ja sie pisze odrazu, bo mam dość biegania do kosmetyczki. Choć bez urazy-w salonie wszystko w porzadku,nie narzekam tylko sie juz boję tych zabiegów robic tak często:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasinkabyła
ja robiłam lomi lomi i zmieniło mi sie postrzeganie świata ,swojego ciała i całej siebie-więc odchudzanie przyszło mi juz z łatwością. Polecam masaże w Studio Prestige obok SLS w tym samym budynku. Mają rewelacyjny pakiet masaży redukujących tkankę tłuszczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyrenkaMaja
miałam tam robiony zabieg mikrodermabrazji diamentowe. Sam zabieg bardzo polecam kobietom,które chcą się pozbyć pierwszych zmarszczek na twarzy. Naprawdę warto troszkę wytrzymac(dla mnie nie był przyjemny zabieg) ale efekty-świetneTeż polecam oczywiście Skin Like Silk tuż obok. Ja chodzę raz tu raz tu gdzie mają szybciej miejsce wolne i potwierdzam ich doskonała obsługę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naodległośćtak!
byłam w tym salonie i polecam jak najbardziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolarakola
Korzystam zarówno z zabiegów na ciało w tym salonie jak i we współpracującym obok Jestm stała klientką salonu fryzjerskiego Studio Prestige i nie spotkałam sie z problemami. Od chemioterapii po której wypadly mi włosy i musiałam się nosić łyso:) jestem przyzwyczajona nosić krótkie włoski. Juz ponad rok korzystam z tego salonu-bez szczególnego wybierania konkretnego fryzjera czy fryzjerki i zawsze dostają doskonałą usługę.Zarówno na ciało(massaże ,odmładzanie czy epilacja)Cięcie,stylizacja-zawsze świetna fryzurka.Wychodzę od nich szcześliwsza-odmieniona i zawsze będę tam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsztatownia
Korzystam z usług tego salonu od 9 miesięcy-zwsze jestem zadowolona. Robię u nich peeling całego ciała,regularną depilację woskiem, brwi rzęsy-henna, manicure pedicure-no takie podstawowe dbanie o siebie. Jeśli uda mi się coś kupić na Gruponie-to też biorę pakiety. Ale jako stała klientka mam juz u nich dobre ceny i tak. Salon godny polecenia z miłą a przede wszystkim kompetentną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannaanna
Bardzo polecam ten salon. Moja każda wizyta przebiega pomyślnie,szalenie przyjemnie.Lubię klimat domowego zacisza jaki tam panuje i serdeczne podejście kosmetyczek. Zawszev wesołe bez sztywniactwa pomimo,że bardzo dobrzy fachowcy-nie szaleją z cenami. Zdecydowanie godne polecenia usługi jak również w bliźniaczym Studio Prestige tuż obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikmonik
ja niestety nie polecam: chciałam pozbyć sie przebarwień na twarzy, polecono mi najpierw pakiet mikrodermabrazji z mezoterapią z wit C - zero efektu, więc zaproponowano serię zabiegów laserem i peeling kawitacyjny, po 6 nie było żadnego efektu, pani kosmetyczka stwierdziła, ze to nie dla mnie i namówiła mnie na peeling kwasem glikolowym, kolejny pakiet na 10 zabiegów - zero efektu. w sumie wydane ok. 1200 zł a przebarwienia jakie były takie są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety także nie polecam. Chaos kompletny i niemiła właścicielka :/ Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby która zajmuje się pisaniem opinii na forum. Kobiety nie są głupie i szukają wszędzie opinii. Jak już piszesz, to nie pisz tego samego na 6 podobnych forach. Tępaku!!! Bo każdy głupi widzi to i umie myśleć. Ja miałam kupić zabiegi w tym salonie, ale nie podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaWida
jeśli chodzi o szybkie oczyszczanie bez bólu,bez mega podrażnień to polecam wam silkpeel.Podczas tego zabiegu.moja Pani kosmetolog,nie dość ,że złuszcza stary naskórek peelinguje ,to wprowadza substancje aktywne dopasowane do moich potrzeb w róznych porach roku. Polecam Przesyłam link http://www.kosmedica.pl/2_217/silkpeel-md-platinum.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie są wszystkie prawdziwe komentarze/opinie na temat tego salonu z ostatnich miesięcy i dni (2017rok)???? gdzie są wpisy o pozwach zbiorowych i kontakty do tych ludzi?, policji, zgłoszeniach do UOKiK???? Jakie polecam- ludzie omijajcie Skin like silk czy też skin like dream szerokim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela1987
Dla mnie Skin Like Silk to bardzo dobra klinika urody. Jest tam wszystko aby kompleksowo o siebie zadbać. Obsługa jest miła i profesjonalna, szeroki zakres zabiegów a ceny na każdą kieszeń. Pozdrawiam Panią Juliannę. Izabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym salonie powinni wstawić kasę do szybkich kredytów :) namawianie na rożne zabiegi trwa przed, w trakcie i po zabiegu, trzeba być przygotowanym i mieć dużo zaparcia aby nie ulec tym naciskom :) ja byłam na zabiegu osocze, który co do zasady nie jest miłym zabiegiem, ale Panie, które się tam wybierają na day spa - nie polecam, straszny harmider, panie kosmetyczki tylko latają między gabinetami robiąc chyba kilka zabiegów na raz, wszystko jest robione w pośpiechu, głośna muzyka, co chwila ktoś wchodzi do gabinetu, jako matka dwójki dzieci jak będę chciała pójść na zabiegi relaksacyjne to na pewno nie wybiorę tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×