Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nadzieja67

Zabiegi w Skin Like Silk-opinie ul.Obrzeźna Warszawa

Polecane posty

Gość Skin like silk odradzam

Niestety wizyta w salonie absolutnie nie spełniła naszych oczekiwań. Obsługa podczas rezerwacji terminu niedoświadczona, dzwoniłam kilka razy i za każdym razem mówiono co innego. Już nie wspomnę o tym że dzwoniłam żeby się umówić krótko po tym jak zakupiłam Groupon,a ledwo mnie zapisali na ostatni dzień jego ważności. Atmosfera w salonie bardziej przypomina publiczną przychodnię czy Biedronkę..Personel lata po salonie, cały czas otwierając drzwi gabinetów.Pani szefowa próbuje rządzić, ale polega to tylko na hałasowaniu i tworzeniu dodatkowego chaosu. Z głośników jakieś radio, gabinety oddzielone od siebie cienkimi ściankami że cały salon słyszy co mówi klient podczas zabiegu. Masaż zaczął się z około 20-minutowym opóźnieniem i jeszcze poproszono nas o przejście ulicą do innej części salonu bo nie mogli znaleźć wolnego gabinetu! Ani podczas rezerwacji,ani już w salinie nikt nie zapytał się jaki to ma być masaż (a był bardzo duży wybór w zakupionej ofercie). Prosiłam o masaż czekoladą a okazało się że ani grama czekolady nie użyli i jeszcze powiedzieli że się po prostu wchłonęła!!! Nie wszystkie strony i części ciała zostały wymasowane. Nikt nawet nie zaproponował maseczki na twrz która też była w pakiecie.Po masażu próbowali namówić na dodatkowe kosztowne zabiegi w salonie. Ogólnie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świetny Salon , nic dodać nic ująć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

Polecam klinikę Skin like silk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda pieniędzy

atmosfera- jak na bazarze, zabiegi nieskuteczne (laser - każdy), obiecanki cacanki, a informacje jakie są podawane przy wykupie zabiegu depilacji laserowej to ściema. Mi powiedziano przy kupowaniu nowego pakietu, że tyle zabiegów ile wykupuję w zupełności wystarczy, a jak co to dorzucą gratisowy jak będzie potrzebny albo będą robić do skutku. Tylko nie mówią, że "do skutku" oznacza, "jak wykupisz sobie następne zabiegi". A jak zabieg okazuje się nie skuteczny, to proponują "po promocyjnej cenie" inny o niebo lepszy i dalej słyszałam te same obiecanki to wcześniej. Oszukują, moją kartę zgubili już dawno temu (ale jak chcieli mnie namówić na wykup zabiegu to znalazła się w 5 min). Kiedyś specjalnie przyjechałam w wolny dzień na zabieg, którego jak się okazało nie było, bo sprzęt jest w naprawie. Nikt się nie pofatygował, żeby do mnie zadzwonić i uprzedzić żebym nie przyjeżdżała. Potem mieli do mnie zadzwonić jak sprzęt już będzie w salonie. Po miesiącu czekania zadzwoniłam do nich i okazało się, że "sprzęt już dawno wrócił z naprawy"... Niepoważne. Naciągają na nieskuteczne zabiegi, atmosfera, jak na bazarze, głośno, już w szpitalu jest więcej prywatności niż w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klijętka

Niestety nie byłam zadowolona z salonu. Tylko po pierwszym z 3 zabiegów było widać efekt. Wiecznie nie mogli znaleźć mojej karty. Wielki chaos na recepcji. Kosmetyczki zamiast wykonywać zabiegi myją podłogi lub plotkują na tyle głośno, że klienci to słyszą. Klienci mają zakładać przy wejściu ochraniacze na buty, co moim zdaniem jest zupełnym brakiem szacunku dla klienta. Za każdym razem wciskano mi zabiegi i za każdym razem mówiono o super promocji tylko teraz.. tylko przy kolejnej wizycie ona jednak też była.. ogólnie nie polecam zabiegów tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Moje Drogie,

Jeżeli placilyscie karta, korzystajcie z procedury chargeback. Wystarczy złożyć reklamację w banku. Bank załatwia wszystko za Was i odzyskuje dla Was pieniądze.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Kiedyś w ogóle nie miałam pojęcia, że istnieje coś takiego jak chargeback. Wydaje mi się, że ma sens staranie się o to gdy wydajemy jakąś większą sumę pieniędzy w końcu trzeba trochę się pobawić w udowadnianie swojej racji a to nie zawsze takie proste. Znalazłam o tym fajny artykuł gdyby ktoś chciał się dowiedzieć jak to wygląda i co się wtedy robi https://www.vivus.pl/moje-finanse/najnowsze-porady/obciazenie-zwrotne-chargeback-na-czym-to-polega/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta Lipiec

Nie polecam. Pierwsze pytanie przy zapisie: czy pani z gruponu? Tzn. że inna kategoria? Miało być 1.5 godz. bylo ledwie godzinę. Masaż na połowie ciała,  natomiast peeling z drugiej strony nawet nie został zmyty, a masażu  nie było w ogóle. Twarz: szybki peeling i jakaś maseczka. W sumie jakieś 10 minut. A gdzie pozostałe zabiegi? Mikrodermabrazja? Potwierdzam: w kolko wciskaja zabiegi i co chwile inna pani.

I na koniec pani w recepcji podsuwa kartkę do podpisu (?), że zabiegi się odbyły. Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Panie bardzo uprzejme i profesjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja zgłosiłam do rzecznika praw konsumenta 28 lutego br. Dotarłam na to forum, ponieważ poszukuję właśnie oszukanych kobiet. Ja również padłam ofiara tej strasznej instytucji, ale nie zamierzam tego darować. Zachęcam do zgłoszenia  do rzecznika, ja podlegam pod Pruszków więc im więcej nas tym szybciej ukrócimy proceder oszustwa jaki jest stosowany w skin like silk. Możemy wymienić się zgłoszeniami i powiadomić naszych rzeczników, że jest tego sporo.  Mam nadzieję, że osoby poszkodowane nie zostawią tego bez echa, chociażby po to, aby kolejne Panie  nie zostały oszukane, a właściciel  nie czuł się bezkarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madzia, ciekawa jestem czy pomógł Ci Rzecznik. Jestem w podobnej sytuacji, również padłam ofiarą tego salonu. Niestety za późno przeczytałam te opinie. Wykupiłam zabiegi przez Grupon i nie sądziłam że na miejscu mnie spotka oszustwo. Zrobiono mi zupełnie inny zabieg, za który musiałam słono zapłacić, naciągnięto na jeszcze inne....masakra. Stracony czas i pieniądze. A kiedy zwróciłam się z reklamacją, otrzymałam e-mail do ich prawnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam w salonie Skin Like Silk. Wykupiłam Groupon na kriolipolizę  na szczęście tylko za 49,99 zł. w Grouponie było opisane

 1x kriolipoliza na 2 partie ciała (łydki, uda pośladki, brzuch, boki, plecy, ręce). Poprosiłam o kriolipolizę na uda i plecy, bo mogłam wybrać dwie partie ciała.

Okazało się że za te 49,99 zł mogą być dwa  przyłożenia. jedno przyłożenie to kwadrat o wielkości ok. 13 centymetrów na 13 cm, czyli wystarczy na kawałek uda. Dwa przyłożenia  nie starczyłyby nawet na jedno udo. Okazało się że to urządzenie - NIE MOŻE ZASSAĆ MOJEJ SKÓRY, W ZWIĄZKU Z TYM NIE MOGŁAM SKORZYSTAĆ Z GROUPONU. Na plecach też podobno by mi nie zassało.

Pani zaoferowała mi inne zabiegi- np. karboksyterapię na jedną partię ciała, która kosztowała 299 zł (ewentualnie mogłam wykupić pakiet na 6 zabiegów -za klikaset złotych -nie pamiętam dokładnie za ile) , więc musiałabym dopłacić 250 zł. Nie byłam na to przygotowana, więc wyszłam. Straciłam kasę i czas.

Byłam po raz pierwszy na kriolipolizie, więc nie mam pewności, ale zastanawiam się czy nie przyłożyła tego urządzenia w nieprawidłowy sposób, dlatego był problem z zassaniem skóry. Wydaje mi się że powinna tą głowicę przekręcić w poziomie o 90 stopni.

NIE WYKUPUJCIE TAM GROUPONU NA KRIOLIPOLIZĘ, BO MOŻE SIĘ OKAZAĆ ŻE URZĄDZENIE NIE BĘDZIE MOGLO ZASSAĆ SKÓRY.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie! Omijajcie Skin like silk!

To są oszuści. Ja niestety także padłam ich ofiarą. Czytając historie innych Pań widze, że każdą klientke od wielu lat oszukują w ten sam sposób, wyłudzają pieniądze i ze zniewagą traktują każdą z nas, jest to nieludzkie mierzyć się z takim stresem. W życiu nie pomyślałabym, że dam się wplątać w takie bagno.

W przypadku, gdy chcesz zwrotu pieniedzy wymyslaja rzekome promocje, zadatki historie o tym że podpisało się cos co nie miało nigdy miejsca. Nie chcą pokazać karty pacjenta, na którą się powołują nawet w obecności policji i odsyłają do adwokata, który kieruje do sądu. Nie odpowiadają na emaile ani smsy. Ja mam prawo do zwrotu bez podawania jakichkolwiek przyczyn! Nie mowiac o tym, ze specjalnie perfidnie wprowadzono mnie w bląd byleby sprzedac usluge!

Trafiłam do kliniki przez kupno groupona na spa, nie polecam, słabo wykonany masaż, na twarz wykonują jedynie jeden zabieg z maseczka, która możesz kupić w każdym sklepie, stosują jedynie jeden peeling, z listy oferowanej na grouponie nie mozesz nic wybrać, jedynie to co one maja na stanie i chcą ci zrobić. Maszynka do złuszczania skóry cała zardzewiała, zniszczona stara, żałuje, że przed skorzystaniem z zabiegu nie widziałam czego bedą używać do mojej twarzy!Nie podpisujcie żadnej karty pacjenta żeby nie miały na co wam wciskać kit później!

Przez caly zabieg spa od samego poczatku klient namawiany jest na przerozne zabiegi, potem po wyjsciu mimo mowienia, ze nie stac cie na to i ze nie dziekujesz nikt nie daje za wygrana, nagle znajduje sie 6-7 kosmetyczek naokolo ciebie przekonujac nachalnie bylebys kupila zabiegi u nich, schodzac z ceny nizej i nizej, kiedy mówisz nie one nie daja za wygrana leca teksty tj. „wiedza Panie jaka jest teraz sytuacja jestesmy w trudnym czasie i zalezy nam zeby Panie z nami zostaly i kupily zabiegi” to jakiś koszmar, że coś takiego może funkcjonować legalnie w naszym kraju. Zero informacji odnośnie rzekomej promocji, braku zwrotu itd.

Ja kupilam zabieg, ktory po 2  minutach chcialam odrazu zwrocić. Nagle zadnej z kosmetycznek, ktore sprzedaly usluge nie ma, na recepcji jest jedna, ktora informuje, że ona pracuje tu dorywczo i nie może zrobić zwrotu a Pani, która nam sprzedała jest zajeta, wrecza karteczke do adwokata informujac, ze on zwroci pieniazki przelewem bez problemu co jest klamstwem!!! Mówią tak żeby odbić piłeczke i zbyć was bo z nim nic nie załatwicie!

Napisalam odrazu do ich „adwokata”, caly ranek wykonywane byly telefony do adwokata, ktory mial wyslac emaila do salonu, ktory rzekomo mialby zwrocic pieniace bo on zajmuje sie tylko „reklamacjami”, salon odbija piłeczkę, ze to adwokat zwraca pieniądze. Oczywiście z kierowniczką nie można porozmawiać...

Kiedy prosisz kopie karty pacjenta dla siebie mowia, ze dokumenty przesle prawnik, nie daja nawet do wgladu w obecnosci policji, nie wspominajac, ze formularz dotyczyl masazu grouponu, ktory wypelnialo sie przed masazem nie majac zamiaru kupna jakichkolwiek zabiegu. To miejsce jest nastawione na wyłudzenie pieniedzy i oszukanie ludzi.

I zaczyna się koszmar, chcesz zwrócić uslugę a zaczynaja sie cyrki z reklamacjami byleby nie zwrócić pieniedzy!!!! Gdy nastepnego dnia pojawiłam sie w salonie ponownie żądając zwrotu, nagle pokazuje sie prawdziwa twarz pracownikow tej firmy klamia w zywe oczy, gardza człowiekiem, wyrzucają w salonu, pokazują swoja postawą zniewage i że nic nie można im zrobić. Sprzedany został mi zabieg pomimo pytań skierowanych do pracownic czy moge go miec bo choruje na zakrzepice, oczywiście, że tak moze Pani wykonywać ten zabieg bez problemu nie ma przeciwskazań, pozniej okazuje sie ze przy lekach rozrzedzajacych krew nie mozna wykonywac zabiegu!!!!  Adwokat, odpisuje na emaile zmieniając ciągle zdanie, byleby tylko zbyć klientów i zrzucać na nich wine. W salonie klamia, ze w takiej sytuacji na pewno reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona i zwrocone pieniadze po czym 5 minut pozniej dostaje email od adwokata „ dokonały Panie zakupu zabiegów w cenie promocyjnej, które nie podlegają zwrotowi .... Zgodnie z tymi informacjami zostały Pani poinformowane o wszelkich wskazaniach i przeciwwskazaniach do wykonania zabiegów.” 

Podkreslam ja nie podpisywalam zadnych umow, nie zostaly mi przedstawione zadne informacje dot promocji, braku zwrotu, czegokolwiek!!!! Posiadam jedynie paragon za usluge kosmetyczna z ulotka!

Bylam zmuszona wzywac policje, ktora spisala zeznania. Jestem pewna, ze nie odzyskam pieniedzy bo jest to dzialajaca niezgodnie z prawem instytucja nastawiona jedynie na wyzysk biednych ludzi, jednak nie poddam się dopóki ten pseudo salon nie poniesie kary za to co robią ludziom! Stres na jaki narazony jest czlowiek jest niewyobrazalny, dzien w ktorym znalazlam sie w tym salonie jest jednym z najgorszych dni w moim zyciu. Zaluje, że przed kupnem groupona widzialam jedynie opinie na grouponie wszystkie wspaniałe.

Dodam jeszcze, że te pozytywne opinie są fałszywe!!!!!!!!

Po zakonczonym spa Panie nalegaly, aby napisac im wspaniala opinie na google/groupon i im pokazac a wtedy otrzymamy maseczki na twarz za darmo!!!! 

Chce dodać, że osobiście znam jeszcze dwie osoby, które także padły ich ofiara i chcemy dotrzeć do osób które znalazły się w takiej sytuacji jak my. Jeśli, któraś z was została także oszukana (jestem pewna że jest nas dużo) napiszcie swoją historie może wspólnymi siłami uda nam się pociągnąć ich do odpowiedzialności. Zamierzam złożyć sprawę do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OSZUŚCI! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.
Pseudo salon kosmetyczny, który utrzymuje się z wyłudzenia pieniędzy i oszukiwania w różnorodny sposób ludzi, którzy wcześniej, tak jak ja nie czytali opinii na ich temat.
Trafiłam tam wykupując groupon na masaże VIP dla 2 osób. Sam masaż był ok, jednak nie spodobało mi się to, że do pokoju co chwilę zaglądały jakieś osoby, w którym na domiar złego było zimno. Podczas ostatniego zabiegi Panie kosmetyczki zaczęły namawiać nas na inne usługi w promocyjnych cenach, na które trzeba było zdecydować się już. Pomimo rzeczy, które mi się nie podobały skusiła mnie dobra cena i baaaardzo miła obsługa. Dałam przekonać się na komplet zabiegów depilacji laserowej. Po ustaleniu terminu na pierwszy zabieg, nagle okazało się, że muszę zapłacić za usługi od razu.
Nie zastanawiając się dłużej, zapłaciłam kartą i wyszłam.
Wracając do domu coś nie dawało mi spokoju i zaczęłam czytać opinie na temat salonu. To czego się dowiedziałam spowodowało, że wróciłam w przeciągu 30 minut na miejsce, chcąc zrezygnować z zabiegów i odzyskać swoje pieniądze. Panie kosmetyczki powiedziały, że nie mogę otrzymać zwrotu gotówki, bo płaciłam kartą i dały mi karteczkę z mailem do swojego managera, w celu złożenia rezygnacji i zwrotu wpłaconych pieniędzy. Okazało się, że pseudo manager jest prawnikiem. Zgodnie z moimi przypuszczeniami dostałam informację o niemożności zwrotu gotówki, ponieważ salon jest w gotowości wykonać mi dane zabiegi oraz, że były one w promocyjnych cenach. Zagłębiając się w opiniach innych poszkodowanych klientów, dowiedziałam się, że jedyną szansą na odzyskanie pieniędzy jest zgłoszenie reklamacji do swojego banku czyli
(CHARGEBACK). Tak też zrobiłam i po 2 miesiącach otrzymałam zwrot gotówki na konto.
Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z ich usług. Metod na oszukiwanie ludzi mają bardzo dużo, których tu już nie opisuję. Ja niestety tym razem dałam się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkim. Oszukują ludzi gwarantując efekt, którego wiedzą że nie będzie, tylko po to aby wyciągnąć pieniądze. A jak już zapłacę to po zabiegu nikt się nie interesuje czy faktycznie był efekt który obiecali. Wtedy chowają się po kątach aby uniknąć rozmowy i nigdy nie ma odpowiedniej osoby, która za efekty odpowiada. A jak w końcu z kimś rozmawiam to nawet nie chce ta osoba się przedstawić, mówiąc że nie musi się mi przedstawiać, co sugeruje że nie ma odpowiednich kwalifikacji do tego aby mi doradzać, a co dopiero gwarantować jakieś efekty. Są to osoby bez kwalifikacji, bez kompetencji, bez żadnej szkoły, bo przecież jak ktoś jest kosmetyczką czy jakimś specjalistą z ukończoną szkołą to nie ma problemu aby o tym powiedzieć.

Samo to, że obiecują i gwarantują jakiś efekt już budzi wątpliwości co do ich kompetencji, bo przecież każda osoba jest inna i nie można nikomu zagwarantować niczego w 100%.

Poza tym po zabiegu peelingu laserowego w niektórych miejscach cerę miałam wiotką i dużo brzydszą niż normalnie, a miała być ładniejsza i miały się przebarwienia usunąć (miałam to gwarantowane), a nawet się nie zmniejszyły.

Jeden pracownik podważa wiarygodność i kompetencje innego. Jedna dziewczyna mówi, że dany zabieg pomoże, a jak nie pomaga to ktoś inny mówi, że wiadomo że tamten zabieg nie pomógł bo jest za słaby. Ale wcześniej inni pracownicy mnie do niego przekonywali jako że jest bardzo skuteczny. 

A jak chce zareklamować, to bezczelnie dają mi do podpisania regulamin, w którym jest napisane, że za nic nie biorą odpowiedzialności i że zabiegi mogą nie przynieść żadnych rezultatów. To po co one są? Tyle, że przed zakupem nie dostałam takiego regulaminu. Gdybym go dostała to bym niczego nie wykupywała. Tylko, że gdyby byli uczciwi to nikt by u nich niczego nie kupił. Wykupiłam tylko dlatego, że efefkt był mi gwarantowany. Zwyczajnie kłamią i oszukują aby wyciągnąć pieniądze, a potem nic ich nie interesuje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×