Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nadzieja67

Zabiegi w Skin Like Silk-opinie ul.Obrzeźna Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Pokasowali wszystko. Pewnie ten facet Właścicielki który leci na jej pieniążki ( interesy ciemne też były, i dużo tego wszystkiego....pracowałam to wiem... biały proszek dosia :) rozsypany na umywalce )lub menger- córcia. Albo gdzieś to zgłosili i kafeteria musiała usunąć. Omijać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam kilka e-maili do kafeterii z pytaniem gdzie są wszystkie ostatnie komentarze oczywiście brak odpowiedzi... świadomie utrudnili ludziom kontakt ze sobą w temacie pozwów zbiorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś miałam okazję być w salonie,który jest czysty,gustowny i pięknie wykończony.Miła atmosfera,która tam panuje sprawia,że czas spędzony na masażu gorącymi kamieniami był czasem głębokiego uwolnienia do codziennych spraw .Pani Gosia ,która zadbała dziś o to by czas spędzony w Skin Like Silk zapadł na długo w mej pamięci . jest osobą niesamowicie pozytywną,pełną dobrej energii i podaje cudowną kawe . Serdecznie Polecam Skin Like Silk wszystkim kobietom. Pozdrawiam AK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, chciałam się podzielić moimi wrażeniami z pobytu w salonie Skin Like Silk , powiem jedno, jeśli chcecie robić oczyszczanie manulane to tylko w tym Salonie. Widać, że Panie, które tu pracują mają kilku letnie doświadczenie, przekłada się to na super zabiegi. Jest tam naprawdę czysto a eksulyzywny wystrój przypadł mi bardzo do gustu. Bardzo polecam i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA ten poziom salonu kosmetycznego na Mokotowie długo czekaliśmy. „Skin like skilk ” zaspokaja w pełni moje potrzeby pełni moje potrzeby na fachowość, miłą, dyskretną obsługę. Wszystko to odbywa się w wysmakowanym otoczeniu, a produkty polecane nam są na bardzo dobrym poziomie. Spędzenie tu kilku godzin jest przyjemnością, więc chętnie wracam do Pani Marioli co najmniej raz w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo. Zawsze jestem bardzo zadowolona! Polecam wszystkim i życzę dalszych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak jakiejkolwiek organizacji w Skin Like Silk - czasami czas oczekiwania na umówiony wcześniej zabieg trwał do 40-50 min. Panie po kilka razy pytają na jaki zabieg się czeka. Brak intymności w gabinetach ponieważ mają zostawioną, otwartą przestrzeń pomiędzy drzwiami a sufitem więc wszystko co dzieje się na recepcji doskonale słychać w środku a tu człowiek powinien cały się rozebrać i czeka aż się go zawinie w bandaże. Podczas jednego zabiegu ( a miałam ich 5) osoby z obsługi potrafiły aż 5 razy do mnie zaglądać ponieważ potrzebowały coś zabrać. Tak jak wspomniałam miałam 5 zabiegów i każdy wyglądał inaczej ( czyli nie mają standardu )czasami Panie mówią że rąk się nie zawija inne że to biustu się nie zawija. Czasami zabieg trwa 25 minut czasami godzinę. Trudno też określić jaka substancja jest wykorzystywana do namoczenia bandaży ponieważ są one przynoszone już w misce ale wygląd wody jest od jasna niebieskiego a czasami widać pływający biały żel. O efektach trudno pisać ponieważ oprócz lekko nawilżonej skóry nic nie zauważyłam. Na koniec za każdym razem podpisywałam się na kartce że zabieg się odbył chociaż za pierwszym razem miałam założoną kartę, ale potem nikt jej nie mógł odnaleźć. Na pewno nie polecam zabiegów w tym salonie według mnie mają zdecydowanie za dużo klientek i nie ogarniają chaosu jaki tam panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w części dodaję usunięte komentarze, bo chyba kafeteria.pl nie zamierza ich przywrócić (przed usunięciem skopiowałam komentarze- zresztą w komentarzach widać ogromną lukę czasową), polecam przeczytać-naprawdę ciekawa lektura: część 1 gość 2016.12.15 115:231 też byłam klijentką salonu. Pierwszy raz zakupiłam groupon kolejne wizyty były jego konsekwencją. Pani, która mnie obsługiwał poleciła mi osocze na przebarwienia - faktycznie mam przebarwieniai chciałam coś z nimi zrobić. Pani bardzo zachwalała zabieg - mówiła, że przebarwienia zniknął a cwera się odnowi i wogóle same plusy. Miała 3 zabiegi za "promocyjną cenę specjalnie dla mnie". Efekt ŻADEN dosłownie. Cera jest szara, pojawiły się zanieczyszczenia a przebarwienia nie zginęły wcale!!! Potem polecono mi wił c - promocyjnie ! Po 3 zabiegach mezoterapii efekt ŻADEN Następnie chcieli mi wścisnąć kwasy, które w moim przypadku jedynie pomogą jak twierdziła kosmetyczka! Nie dałam się. Masakra wydałam kupę kasy a efektu nie ma żadnego oprócz brudnej, zanieczyszczonej cery. Dodam jeszcze, że za każdym razem zajmował się mną kto inny i pytał o to samo polecając po promocyjnej cenie specjalnie dla mnie następne zabiegi. Nie polecam! !! Corchata 2016.12.23 117:191 Koszmar! Byłam 2 razy-caly czas jedna z kosmetyczek wciskała mi rozne zabiegi do wykupienia. Moje grzeczne odmowy nie miały dla niej znaczenia. Ciagle maja "promocje” ktore obowiazuja tylko przez chwile i natychmiast trzeba zadatkowac. Potem okazuje sie, ze brak jest w ich dokumentacji brak jest dowodu wpłaty i ciagle pytaja jiedy sie wykona ten zadatkowany zabieg:bo swieta i warto dobrze wygładac przed rodzina.Ostatnio wzieli ode mnie pieniadze za opłacony z gory zabieg (o czym zapomniałam),gdy przyjechałam po zwrot po wczesniejszej rozmowie okazało sie, ze szefowa zmieniła zdanie i nie zwroc eniedzy, ze moge sobie za to zrobic inny zabieg. Na nic zdały sie noje tłumaczenia, ze innego zabiegu nie bedzie, bo rezygnuje z ich usług. Wowczas dowiedziałam sie, ze w takim razie pueniadze, ktore wzieli podwojnie przepadna mi. A gdy poprosiłam o kontakt z szefowa to usłyszałam, ze...ma juz w piatek 23 grudnia Swieta!Zglaszam cala sprawe do Urzedu Ochroby Konsumenta. Naprawde Dziewczyny uwazajcie na to miejsce. Sa niesamowicie pazerni na pieniadze. Klienta nie widza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część 3 gość 2017.02.03 117:301 Pani Kasiu nie jest Pani jedyna , która ” ochrona ” miała wyprowadzić - mnie spotkało to w dniu dzisiejszym i ” ochrona ” miała wyprowadzić z salonu Skin Like czy jak mu tam klinika jest mi winna 2800 zł a jak sie zorientowałam , że osoba wykonująca ostrzyki nie ma uprawnień i nie jest lekarzem stwierdzono ze nic mi nie sa winni i wezwali ochronę sprawę złożyłam do Prokuratury . Ja nie wim jak to miejsce jeszcze funkcjonuje ale to wszystko przerażajace . Może Pani dołączyć do pozwu zbiorowego gość456987 2017.02.04 113:191 wiadomosc do gosc z chęcią zgłoszę się z Panią do pozwu zbiorowego gość2929 2017.02.08 118:201 Odradzam. Jeśli zastanawiasz się nad gruponem itp. - nie kupuj. Jeśli kupiłeś - masz 10 dni na odstąpienie ! Jeśli się wybierasz to nie daj się namówić na dodatkowy zabieg po super promocyjnej cenie. Tak sprzedany produkt jest nie do zwrotu. W tym salonie nie pracuje nikt profesjonalnie zajmujący się kosmetologią. Za to agresywny marketing nastawiony na wciskanie ludziom "zabiegów" jest na niesamowicie wysokim levelu. ODRADZAM. A jeśli tam się udasz i zobaczysz chaos, totalna dezorganizacja uciekaj jak najszybciej.... gosc223344 2017.02.09 117:531 gość456987 ja również dołacze do pozwu zbiorowego. U mnie nie jest to duza kwota,ale jest...której z pewnoscia nie wykorzystam. gość223344 2017.02.09 118:121 nie polecam miejsca!!! Scenariusz identyczny! Nie powiem obsługa przemiła,ale co później zaczelo się dziac to dopiero teraz sobie uswiadomilam i niestety uległam pokusie. Na szczęście nie jest to ogromna kwota,ale jest. nie mam zamiaru tak tego zostawiać. Czy ktoś próbował odzyskac pieniądze z pozytywnym skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część 5 >>> tu jest informacja o pozwie zbiorowym gość 2017.03.02 123:431 TO prawda właścicielka a na maxa ten koleś co z nią jest to na pewno nie z miłości....co tam kasa robi z ludźmi. ..ehhh gośćgiy78 2017.03.03 109:171 Depilacja warta 2800 efektów barak po 6 razach w zamian rekompensaty 2zabiegi śmiech na sali Inne tematy z tej kategorii gość 2017.03.11 121:571 mnie na zabieg niezapisali , gdy pzyszlam nie chcieli zwrócic pieniedzy, straszyli ochroną, pytanie czy kto kiedykoweik odzyskał pieniądze ? gość 2017.03.13 111:291 Poproszę o jakieś informacje o pozwie zbiorowym, również zostałam oszukana, agntab3@Gmail. Com gość 2017.03.15 112:401 Nigdzie indziej nie zostałam w tak okropny sposób potraktowana, przyszłam na zabieg, nie miał go kto wykonać, nie zostałam poprawnie zapisana, gdy zaczęłam się stanowczo lecz kulturalnie upominac o zwrot zaczęto straszyć mnie ochrina ochrona, w odpowiedzu na maila otrzymałam odpowiedź, że pieniędzy nie odzyskam, bo rzekomo byk zadatek, nikt mnie i żadnym zadatku nie informował i jeszcze właścicielke napisała mi ze mam tam nigdy więcej nie przychodzić, bezczelność na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów mikrodermabrazji i stosowanych u was kosmetyków, efekty zabiegu mogę już porównać były super...a mam trochę roboty z moją twarzą, tu mogę wizytę polecić, choćby na próbę, ja będę pewnie teraz stałą klientką :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam korzystanie z usług bardzo profesonalnego salonu!Miałam przyjemność doświadczenia serii zabiegów mikrodermabrazji, oczyszzcania i regulacji brwi. Panie kosmetolog zaprezentowały się z jak najlepszej strony: fachowa pomoc, obsługa i życzliwe podejście do klienta. bardzo ważne jest dla mnie poczucie bezpiecznego korzystania z usług, komfort i brak nachalnego nastawienia do klienta i to otrzymałam. Panie służą swoją radą i rzetelną wiedzą. Klient czuje się w tym miejscu wyjątkowo!Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystam w salonie skin like silk . W salonie zawsze mogę sobie nieco odpocząć, podczas zabiegów, lubię te chwile relaksu. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów mikrodermabrazji i stosowanych u was kosmetyków, efekty zabiegu mogę już porównać było rewelacyjnie : ) .a mam trochę roboty z moją twarzą, tu mogę wizytę polecić, choćby na próbę, ja będę pewnie teraz stałą klientką :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość444
Jeśli są tu panie, które złożyły pozew i mogą mnie pokierować jak przystąpić proszę o wiadomość. Jestem w podobnej sytuacji - po pierwszym zabiegu nie chce kontynuować kolejnych, a włascicielka nie chce zwrócić pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niestety nie zwróci Tobie tych pieniędzy- a jak będziesz się upierała to Cię zastraszać będzie- taki znalazła sposób na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako były pracownik powiem tyle, że zastrasza nie tylko klientki. Na efekty po zabiegach nie ma co liczyć, bo zepsutym laserem niestety nie da się usunąć owłosienia. Długo by tu wymieniać, powiem tylko, że lepiej nie mieć nic wspólnego z tym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panuje tam okropny chaos! Zawsze sa opóźnienia bo nie ma systemu komputerowego tylko wszystko spisywane na kartkach. Praca po 13 h dziennie 15 dni w miesiacu a umowa na 1/4 etatu. Jeżeli rezygnuje sie z pracy to dostaje sie tylko 500zl brutto czyli tyle ile jest na umowie. Brak płatnego urlopu i wogole jakiegokolwiek urlopu bo zeby dostać pensje trzeba byc minimum 15 dni w miesiacu po te 13h. Wykorzystywanie przez starych pracownikow podczas gdy oni odpoczywają. Brak przerwy - za przyjście pozniej niz 8:45 kara 50zl mimo,że nadgodIny sa niepłatne a wychodzi sie ok 22... Brak jakiejkolwiek organizacji, jedna osoba lata z wywieszonym językiem bo naraz musi obsługiwać kilka klientek... Non stop wkurzonego klientki bo cały czas sa opóźnienia średnio 30min. Ogolnie praca wykańcza fizycznie i psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam się jednak do Anlaya Day Spa w Józefowie, bardzo fajne miejsce, własnie na depilację laserową laserem Vectus się tam skusiłam. Sprzęt mega nowoczesny, zabieg bezbolesny, bez podrażnień wyszłam :) a efekty utrzymują się już parę miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaxxx
Drogie niezadowolone Klientki tego barłogu Skin like Silk. Ja również zostałam potraktowana fatalnie przez tą Kobietę- Sylwie czy jak jej tam i jej córkę. Dałam się nabrać na 1400 zł z czego nie został wykonany żaden zabieg.Co więcej, ta kobieta fizycznie mnie zaatakowała i kiedy wezwałam policję, to uciekła. Podłączam się pod pozew zbiorowy. "gość 2017.05.12 część 5 >>> tu jest informacja o pozwie zbiorowym gość 2017.03.02 123:431 TO prawda właścicielka a na maxa ten koleś co z nią jest to na pewno nie z miłości....co tam kasa robi z ludźmi. ..ehhh gośćgiy78 2017.03.03 109:171 Depilacja warta 2800 efektów barak po 6 razach w zamian rekompensaty 2zabiegi śmiech na sali Inne tematy z tej kategorii gość 2017.03.11 121:571 mnie na zabieg niezapisali , gdy pzyszlam nie chcieli zwrócic pieniedzy, straszyli ochroną, pytanie czy kto kiedykoweik odzyskał pieniądze ? gość 2017.03.13 111:291 Poproszę o jakieś informacje o pozwie zbiorowym, również zostałam oszukana, agntab3@Gmail. Com gość 2017.03.15 112:401 Nigdzie indziej nie zostałam w tak okropny sposób potraktowana, przyszłam na zabieg, nie miał go kto wykonać, nie zostałam poprawnie zapisana, gdy zaczęłam się stanowczo lecz kulturalnie upominac o zwrot zaczęto straszyć mnie ochrina ochrona, w odpowiedzu na maila otrzymałam odpowiedź, że pieniędzy nie odzyskam, bo rzekomo byk zadatek, nikt mnie i żadnym zadatku nie informował i jeszcze właścicielke napisała mi ze mam tam nigdy więcej nie przychodzić, bezczelność na najwyższym poziomie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj napisałam opinię na temat masażu dla młodej pary, oczywiście już go nie ma!!!!!!!!!! masakra, mąż chciał wyjść w trakcie, ja też miałam ochotę i to namawianie na osocze, oczywiście po "promocyjnej" cenie ale płatność" na już" . Traktują ludzi jak zło konieczne, przy wejściu nawet miło ale później spadaj kliencie. żenada. liczą się tylko pieniądze, nie klient. odradzam. jest dużo więcej salonów o niebo lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja również mam problem z odzyskaniem pieniędzy za niewykorzystany pakiet zabiegów. Bardzo proszę o kontakt tych, którym udało się wywalczyć zwrot. Będę bardzo wdzięczna. aune.eliisa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liiipaa totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataśw
Siostra wykupiła dwa vouchery na pakiet zabiegów w promocyjnej cenie. W ramach jednego vouchera zabrała mnie. Zabiegi jako zabiegi ok. Aczkolwiek przez czas kiedy byłyśmy w salonie zauważyłyśmy że obsługa ma problem ze zdezynfekowaniem sprzętu po użyciu. Im bliżej końca tym bardziej pracownicy namawiają na kolejne super zabiegi,w mega promocji. W tym przypadku depilacja laserem diodowym za 1000zł. Wcale nie była to mega,super promocja(wystarczyło przeliczyć sobie ich regularny cennik) ale i tak się zdecydowałam ponieważ miałam w planach wykonać sobie taką depilacje. Od razu oplacilam,zapisałam się. Lecz dzisiaj musiałam odwołać ten zabieg i zarzadac zwrotu pieniędzy. Jaką odpowiedź otrzymalam? Pakiety promocyjne nie podlegają pod zwrot i pieniędzy nie otrzymam. Bardzo mi przykro skin like silk,ale nikt nie poinformował mnie o tym podczas mojej wizyty u Państwa. Po tym jak poinformowalam że zgłoszę sprawę do UOKIK otrzymałam wiadomość żebym napisała list do salonu z prośbą o zwrot. Wtf? Jaja jakieś. Nie mam zamiaru pisać żadnego listu z prośbą. Rządam zwrotu 1000zł według tego co napisalam w emailu. W innym wypadku zgłaszam sprawę do UOKIK,a wiem że jest sporo innych osób które straciły w ten sposób pieniądze więc będzie więcej chętnych do złożenia wspólnego wniosku. Skin like silk informujcie klientów o waszych wewnętrznych zasadach,wtedy ludzie przynajmniej będą wiedzieli na czym stoją. W momencie kiedy nie informujecie w momencie sprzedaży usługi to wina leży po waszej stronie i jesteście zobowiązani do zwrotu całej należności. Przed chwilą dostałam od nich emaila że jednak wplacilam zadatek! A ja mam paragon gdzie ewidentnie jest napisane "zabieg kosmetyczny 1x1000zł",nie ma żadnego "zadatku" itd. Jeśli ktoś ma podobny problem z tym salonem zapraszam do kontaktu na emaila beata.swiatkowska@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby zarówno byłych pracowników jak i klientów, którzy w jakikolwiek sposób zostali oszukani, okradzeni przez Skin Like Silk / Studio Prestige i nie możecie odzyskać od nich pieniędzy skontaktujcie się ze mną na stoposzustwom2018@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnka
ODRADZAM!!!! Skin like silk to oszuści! Zabiegi nie dają efektów! personel tylko namawia na kolejne serie zabiegów! Przy pierwszej wizycie zabieg laserowego usuwania owłosienia trwał prawie 45 minut, każdy kolejny był krótszy, a ostatni z pierwszej serii nie trwał nawet 15 minut!!! skąd taka różnica? Cała seria nie dała żadnego efektu, ale zapewniono mnie, że druga seria (kolejnych 5 zabiegów) na pewno poskutkuje. Po 2 zabiegu z drugiej serii nadal nie było widać efektów! jak się okazało głowica laseru była uszkodzona! możliwe, że wszystkie zabiegi były wykonane uszkodzonym laserem! ale czy klientka powinna sprawdzać laser przed zabiegiem??? Nie polecam! a wręcz radzę omijać szerokim łukiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataŚw
Odzyskałam swoje pieniądze dzięki opcji chargeback w banku.Po niecałych 2msc otrzymałam zwrot całej wpłaconej kwoty w salonie na konto. A salon serdecznie pozdrawiam.Mimo tego że twierdziliście że pieniędzy nie odzyskam,mimo że na fb straszyliście mnie sądem,mimo iż uważaliście że wina leży po mojej stronie a wy jesteście na prawie jakoś pieniądze odzyskałam. Nie dajcie się oszukiwać salonowi.Wpis do kart pacjenta z informacją że pakiety promocyjne nie podlegają zwrotom jest w klauzuli zapisów niedozwolonych.Nie mają prawa zatrzymać sobie waszych pieniędzy.Macie prawo zrezygnować z wykupionego zabiegu bez podawania przyczyny,a salon powinien oddać pieniądze.Oczywiście jak wiadomo salon pieniędzy nie zwraca,ale robi to niezgodnie z prawem.Jeśli płaciliście kartą to składajcie wniosek o chargeback w waszym banku.U mnie zadziałało.Pieniądze do mnie powróciły.A salonu nie polecam nikomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTRZEGAM !!!

OSTRZEGAM! To miejsce i jakość obsługi to porażka!

Miałem okazję skorzystać z części pakietu "Pakiet luxury Spa dla dwojga".
Z części, gdyż przyznam, że jesteśmy mocno rozczarowani zestawieniem oferta vs rzeczywistość.
W kilku punktach:
- na starcie była obsuwa 15min. Do gabinetu zostaliśmy poproszeni o 19:15
- po kilku minutach weszły Panie i została nałożona jakaś substancja na uda i część pleców
- po około 5 minutach ta substancja została zmyta z ud i pleców
- następnie rozpoczął się masaż tyłu ciała (nogi, plecy), bez rąk, około 30min
- po przewróceniu na plecy, została nałożona jakaś substancja na nogi, a konkretnie część między kolanami a kostką. po 5 minutach została zmyta
- w tym czasie rozpoczęły się zabiegi na twarz, które trwały 10min
- informacja, że to już koniec - 20:15

Także patrząc w sam zakres nie było ani peelingu całego ciała, nikt nas nie zapytał jaki masaż wybieramy, nie było nawilżającej maski na całe ciało i nie było też czuć żadnych olejków. Za to panował hałas, trudno było o relaks w takich warunkach. Nastrojowa muzyka=piosenki dziecięce ?
A, i o lampkę pysznego wina musiałem się dwa razy dopominać...po zakończeniu części "masażu" otrzymaliśmy dwie lampki

nie mamy powodów do zadowolenia. Jechaliśmy prawie 30km z nadzieją, że czeka nas 90 min relaksu 'w krainie odpoczynku'. Zderzenie z rzeczywistością było bardzo bolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Odradzam pseudo salony,  bo mają ich kilka. Zabiegi, masaże  prowadzą osoby które nie mają kwalifikacji. Ludzie nie wybierajcie tego miejsce,  chyba że zdrowie wam jest nieważne. Dodam,  że wykonuję się zabiegi na laserową depilacje sprzętem który nie działa,  więc nic dziwnego że nie ma efektów.  Naciągane i brak profesjonalizmu jedyny prawidłowy opis tych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

RADZĘ UNIKAĆ!!! Skin Like Silk to totalne dno. Zgadzam się ze wszystkimi poprzednimi negatywnymi opiniami na temat tej pseudokliniki. Doświadczenia związane z tym odrażającym miejscem to bez wątpienia materiał na większy artykuł czy reportaż, nie tylko opinię internetową. Byłam klientką wielu salonów kosmetycznych , ale takiej żenady jak w tym miejscu jeszcze nigdy nie spotkałam. Skin Like Silk, jak i zlokalizowane tuż za ścianą Studio Prestige (mają tego samego właściciela) to salony nastawione na ilość, a nie na jakość. Kuszą niskimi  cenami, jednak w mojej ocenie żaden z zabiegów tam oferowanych nie zasługuje na wydanie jakichkolwiek pieniędzy. Niestety takie miejsca jak to dają nauczkę na całe życie. Skusiłam się na wykonanie zabiegu „Skin” – relaksująco-upiększający na twarz i ciało. Zabieg nie był ani trochę relaksujący (a wręcz stresujący ze względu na niezwykły pośpiech pań wykonujących go; w trakcie seansu przez gabinet przewinęło się 6 różnych kobiet, które na przemian wbiegały i wybiegały namawiając mnie na coraz to nowe hity zoferty). Z tego pośpiechu panie zapomniały nawet o maseczce algowej, za którą zapłaciłam! Po pewnym czasie dałam się namówić na depilację laserem diodowym (głównie ze względu na cenę o połowę niższą niż w innych miejscach). Pracowniczki salonu przekonywały mnie, iż Skin Like Silk to prestiżowa klinika laseroterapii z 9 gabinetami zabiegowymi, więc na pewno nie będzie problemu z zapisami, a efekty depilacji będą widoczne już po pierwszym zabiegu. Niestety nic bardziej mylnego! Jak się później okazało jedyny sprzęt, jakim dysponuje ta pseudoklinika był wielokrotnie uszkodzony , a następnie serwisowany. Byłam zmuszona wielokrotnie przekładać terminy kolejnych zabiegów, a efektów nie ma praktycznie wcale. Panie z recepcji nie są na tyle uprzejme, żeby poinformować telefonicznie o awarii sprzętu. O braku możliwości wykonania zabiegów klientka dowiaduje się na miejscu. „Kosmetyczki”  co chwilę zmieniały zdanie co do ilości potrzebnych serii zabiegów (w zależności od osoby wykonującej depilację miało być potrzebne od 4 do nawet 10 zabiegów). Zupełna niekompetencja.  Muszę wspomnieć również o fakcie, iż kilkukrotnie moja karta „pacjenta” ulegała zagubieniu, a panie w rejestracji zupełnie nie panują nad zapisami klientek. Opóźnienia w wykonywaniu zabiegów wynosiły nawet godzinę! Wielokrotnie zapewniano mnie również o tym, że zostanę niezwłocznie poinformowana o możliwości ponownego zapisu, jak tylko aparat wróci z naprawy, jednak nikt nigdy do mnie nie zadzwonił. Kiedy upomniałam się o zwrot pieniędzy za niewykonane zabiegi, kierowniczka z krzykiem i obraźliwym tonem wygoniła mnie z tego miejsca!!! Dodała przy tym, że nie mam prawa się odzywać, bo „wykupiłam pakiet promocyjny, więc mam siedzieć cicho”. Wypowiedziała te słowa w obecności innych klientów. Nikt w życiu tak mnie nie obraził. Przestrzegam wszystkich przed Skin Like Silk. Lepiej zapłacić więcej niż wyrzucić mniejsze (choć wciąż wcale niemałe) pieniądze w błoto. Do dziś żałuję, że nie przeczytałam ostrzegawczych opinii przed dokonaniem najgorszej w życiu transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×