Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nadzieja67

Studio Prestige-opinie Warszawa ul.Obrzeźna 1a

Polecane posty

Gość gość
Jak czytam te pozytywne komentarze to mnie smiech ogarnia. Od razu widac, ze wiekszosc pisana przez jedna osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś1991
Jak czytam Twój komentarz drogi gościu to śmiech mnie bierze bo jaki inny cel miałbyś w tym żeby tak psioczyć gdyby nie to, że zapewne jesteś właścicielem konkurencyjnego salonu? Ja tam jestem zadowolona i powiem tylko tyle. Nie wierzcie w negatywy! to tylko krecia robota kilku osób prowadzących wojnę podjazdową, nie potrafiących mówić szczerze i otwarcie. Niby w internecie jest anonimowośc ale za coś takiego powinni karać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z ich usług, tanio, porządnie i w miłej atmosferze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze czytając te negatywne wypowiedzi zaczynam się zastanawiać czy ich autorzy to czasem nie kobiety, które za niską cenę chcą zrobić ze swoimi włosami Bóg wie co. Wiadomo, że z sianowatych włosów wiele się nie zrobi, a z rzadkich nie uzyska się efektu megaobjętości. Ja osobiście polecam, korzystam z ich usług od dwóch lat i zawsze wszystko jest zrobione tak jak chce, a jeśli coś jest nie tak po moim zwróceniu uwagi błąd jest zaraz naprawiany. Serdecznie każdemu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest to, że opinia o skin like silk i prestige tego samego dnia i o tej samej godzinie. Pani właścicielko żal mi Pani :) Hahaha. Syf lepiej ogarnij w lokalach, i siebie samą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stałą klientką Prestigu na obrzeżnej, jestem bardzo zadowolona z ich usług. Moje początkowo "sianowate" włosy zostały doprowadzone wreszcie do porządku dzięki kosmetykom przez nich oferowanych, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stałą klientką Prestigu na obrzeżnej, jestem bardzo zadowolona z ich usług. Moje początkowo "sianowate" włosy zostały doprowadzone wreszcie do porządku dzięki kosmetykom przez nich oferowanych, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest to, że opinia o skin like silk i prestige tego samego dnia i o tej samej godzinie. Pani właścicielko żal mi Pani Hahaha. Syf lepiej ogarnij w lokalach, i siebie samą też. nie wiem kto to wpisał ale ma racje....jacy debile prowadzą to miejsce skoro o prestige i skinie piszą tak samo..ta sama godzina ten sam dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę żeby opinie pisały te same osoby, jakby nie patrzeć nasze miasto ma kilkumilionową populację i pewnie niejedna osoba korzystała z usług tego studia. Osobiście zaznaczam, że trafiłam na ten wątek przypadkowo a w Prestigu nigdy nie byłam ale chyba tam zajrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evik1234
Wykupiłam kupon Mydeal na strzyżenie i regenerację. Byłam w salonie 5 minut przed czasem,niestety zostałam obsłużona dopiero po 40 minutach. Fryzjerka nawet mnie nie przeprosiła, umyła mi tylko głowę, potem zapytała co robimy?!!? Wybrzydzała, że mam za krótkie włosy więc poprosiłam tylko o wygolenie karku - stwierdziła, że będzie brzydko. W końcu podcięła końcówki i wymodelowała na "kalafiora". Nie polecam tego salonu. Bardzo nie miła obsługa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że komentarze negatywne pisze dziecko, któremu ktoś za to płaci i które nawet nie wiem, że niemiła piszemy razem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AW Antonio Rosselli
Już 12 kwietnia zapraszamy do nowej Akademii Wizerunku ANTONIO ROSSELLI przy ul. Obrzeżnej 7a lok. U7 (wejście od Cybernetyki). W weekend 12-13.04 zachęcamy do skorzystania ze specjalnej powitalnej oferty: wykonaj dwie różne usługi a tańszą będziesz mieć za darmo! Więcej informacji na www.antoniorosselli.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam tam z polecenia koleżanki, która chadza tam dość często. Początkowo byłam trochę sceptyczna ( jak to przy nowym fryzjerze ) ale jednak moje obawy okazały się zupełnie nieuzasadnione. Dodatkowo odkryłam jeszcze przylegający do studia skin like silk, do którego też ostatnio chadzam i mogę polecić zarówno skin like silk jak i prestige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam tam ponieważ tuż przed weselem wystawiła mnie moja fryzjerka i akurat los chciał tak, że zwolniło się jakieś miejsce, na które oczywiście wskoczyłam ja :) Od tamtej pory zakochałam się w tym miejscu i wracam do niego raz w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne miejsce, chodzi tam moja kobieta, a nawet ostatnio i ja pokusiłem się żeby tam zajrzeć i muszę powiedzieć, że nikt nie potrafił wcześniej ufryzować mojej głowy w ten sposób. Dopiero teraz mogę wprowadzać na głowie prawdziwy artystyczny nieład. Z tego co wiem moja kobieta też jest bardzo zadowolona z wizyt w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają tam naprawdę świetnych fryzjerów, którzy potrafią zrobić swoją robotę jak należy i nie biorą za to nawet wielkich pieniędzy. Ja wracam tam co jakiś czas i na pewno będę wracać jeszcze przez długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam 2 razy na strzyżeniu - samo strzyzenie masakra! A modelowanie - raz myslalam ze dostane poparzenia skory, dziewczyna bardzo nagrzewala moje i tak przesuszone wlosy, jest to niedopuszczalne. Drugi raz strzyzenie mialo byc nieskomplikowane - czylia na prosto, a było krzywo :/ Przyszlam nastepnego dnia na poprawke i oczywiscie poprawili za darmo, ale 5cm włosos obciete na marne... Korzystalam tez z uslug kosmetycznych. Wg oferty zabieg mial trwac 50 min. trwal 35 min. Byla to endermologia. Na koniec pani posmarowala mnie algami, po czym po 3 minutach kazala sie wytrzec i oznajmila "koniec zabiegu". Algi nawet nie zdazyly sie wchlonąć! Reasumując - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa7
Ludzie, unikajcie salonu jak ognia. Prestige? chyba tylko z nazwy, no może i wygląd zachęca.... Totalny brak profesjonalizmu kosmetyczek, szefowa, która ie zna się na branży a prowadzi w warszawie 3 salony...nastawienie na sprzedaż, a nie jakośc usług Robiłam w tym salonie 15 zabiegów depilacji laserowej, nic nie pomogły, kiedy poszłam do innego salonu, to mnie pani kosmetyczka uświadomiła, że odstęp między seriamii to 6-8 tyg, a w prestige robili co 2 tyg i do tego spotkałam się z niemiłą odpowiedzia jakże zacnej "kosmetyczki", na pytanie czy to nie za często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuuuzi
brak profesjonalizmu, fryzjerzy z przypadku (praktykanci) jeśli tak wygląda modelowanie włosów to chyba nie maja o fryzjerstwie żadnego pojęcia tanio może i jest ale praktykanci i tak obcinają za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRAK PROFESJONALIZMU. Omijać szerokim łukiem. Kupony zachęcają atrakcyjną ceną, ale jakość usługi nawet jak na niską cenę pozostawia wiele do życzenia. Moja opinia dot. usług fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden kolor
Niestety nie polecam .Kupiłam u nich o wartości 1000 zł za 100 zł . Kupon dotyczył masaży i ogólnie odnowy. Po paru dniach zadzwoniłam do nich , że chętnie wymienię go na farbowanie. Był brak osoby decyzyjnej . Pani z recepcji ustaliła w końcu zamianę z szefową.Ta się zgodziła ;) Wyznaczono mi 3 tygodniowy termin:):):) Pomyślałam żeby odwołać , bo to bardzo długo, ale nie zrobiłam tego , bo stwierdziłam , że skoro było z tym tyle zachodu to szkoda marnować znów czas. Dziś po 3 tygodniach zjawiłam się na prawie zapomnianej wizycie i...Znów brak osoby decyzyjnej , kolejna nowa recepcjonistka i biedna Pani fryzjerka zakłopotana i rozczarowana , że ... traci klienta. Podczas poprzedniej wizyty słyszałam o reklamacji składanej na usługę fryzjerską i równie ciekawie potraktowano klientkę. Szkoda salon ładny , ale gdy obsługa kuleje nie zbuduje się marki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kupon na rzęsy i szczerze powiem nie ma rewelacji tragedii też nie ale spodziewałam czegoś więcej po takim salonie... Nie wiem czy to kupony tak działają na te salony, że pracownicy się`nie przykładają czy o co chodzi :/ Pani która robiła mi rzęsy powiedziała, że pracuje w zawodzie 8 lat więc uważałam, że taki staż do czegoś zobowiązuje. Po moich oczach tego nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam również kupon na szereg zabiegów kosmetyczno-fryzjerskich w tym salonie. Fryzjer niech będzie, że daje 6,5/10-bez rewelacji, ale kosmetyczka mimo, że miła, to ja dziękuję za takie usługi. Najpierw zrobiła mi manicure, potem hennę, a po wyjściu z gabinetu zauważyłam, że paznokcie są niewyschnięte i się rozmazał lakier. Oczywiście pani mi to poprawiła, ale co z tego jak żadnej lampy ani nic nie użyła i po zakładaniu kurtki znów zrobiło się to samo... szkoda mi było czasu na kolejną poprawkę więc wyszłam wkurzona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
negatywne opinie są prawdziwe,stwierdzam to po kilku zabiegach-bez efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie oszukane osoby przez Prestige (Silk like skin) proszę o kontakt mailowy majcia871@gmail.com mamy zamiar nagłośnic sprawę przez telewizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ready_Elisa
Witam, chciałabym zrobić sobie makijaż permanetny ( górna kreska)w Studio Prestige, czy ktoś miał tam wykonany taki makijaż? Dziewczyny Podzielcie się opiniami ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam się namówić na odświeżenie koloru, nie wiem jakiej farby używali, bo po 5 myciach zmienił się odcień. Cały czas fryzjerka namawiała mnie na zabiegi i kupno kosmetyków ( chyba hiszpańskich, albo portugalskich) , mimo , że powiedziałam , że chcę w spokoju przemyśleć decyzję, była bardzo natarczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada -sami sobie piszą dobre opinie a jak jest naprawdę , każdy wie, kto miał pecha tam zawitać. Kosmetyki z Biedronki przelewają do innych opakowań , jednorazowe ręczniki wyglądają na używane, fryzjerki namolne wciskają promocje , BADZIEWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×