Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nadzieja67

Studio Prestige-opinie Warszawa ul.Obrzeźna 1a

Polecane posty

Gość Misia 234
Badziew przykryty nowoczesnym wystrojem,Kosmetyczki nie są na umowie, dziś jest jutro nie ma , rotacja duża , nie kompetencja się liczy , tylko sztuka wciskania kosmetyków , zabiegów.Czułam sie jak na targu. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam! Nie lubię jak mi się na siłę wciska promocje , mimo, że zdecydowanie odmówiłam, to cały czas kosmetyczka /akwizytorka kłapała ozorem. Zero relaksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 79
U mnie też ręcznika nie wyjęli z folii, tylko jakoś tak z szafki. Chyba kilkakrotne używanie ręczników to u nich norma , bo mój ręcznik też był pieczołowicie składany. Na strzyżenie nie narzekam, ale tez nic wymyślnego nie miałam robione. Fryzjerce dałam 5 złotych górką, wyraźnie była rozczarowana. Ile wy dajecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam! Wykupiłam groupona , wpierw nie mogłam sie dodzwonić , umówiony termin przesunął się o 35 min. z winy fryzjerki, potem fryzjerka obsługiwała dwie klientki równocześnie, mnie strzygła a drugiej doglądała farbę , cały czas paplała i namawiała na kolejne zabiegi omijając groupon. Czułam się skołowana , a nie zrelaksowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam ostatnio i totalnie odradzam wszystkim te studio! fryzjer szarpie za włosy, nie zna sie na farbowaniu, dwa razy proponowali coś do picia (poprosiłam o wodę) ani razu nikt mi nic nie przyniósł ale swoje ulotki o zabiegach to 5 pań mi donosiło :/ do tego umówiona byłam do fryzjera i na manicure to ostatniego nie zrobili mi bo pani kosmetyczka sobie już poszła a oni nie wpisali że tez wykupiłam tę opcję :/ żenada!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon oceniam na 3-4. Z usługi fryzjerskiej jestem zadowolona. Miła obsługa, odpowiadają na każde pytanie i ciągle proponują coś do picia. Minusy to pani właścicielka. Wszystkie negatywne opinie o tej pani to prawda. Ciągłe proponowanie promocyjnych usług to też niestety prawda. Pracownice biegają od jednego salonu do drugiego bo niektóre sprzety są używane na 2 salony koło siebie sąsiadujące. Na koniec daję minusa za brudną filiżankę w której dostałam kawę takie fo pa. Jak bym miała oceniać tylko fryzjerstwo dałabym 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Studio Prestige. Jest tam bardzo miła, fachowa obsługa. Jestem zawsze bardzo dobrze traktowana. Wizyty odbywają się na czas. Jestem bardzo zadowolona i lubię tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena Wilczyńska
Chodzę do tego salonu od ponad roku. Trafiłam tam z polecenia od koleżanek z pracy, które również korzystają z usług tego miejsca. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów tam wykonywanych. Polecam panią Justynę, która robi świetne rzęsy. Bardzo długo się trzymają i są starannie wykonane. Moja kosmetyczka zawsze doradzi mi odnośnie zabiegów i poinformuje o nowościach wprowadzanych w tym miejscu. Ten salon bardzo się rozwija, co chwile wprowadzają nowe zabiegi oraz sprzęty. Konkurencja musi być zazdrosna, że mają tak dużo klientów oraz bardzo szeroką gamę usług. Moim ulubionym zabiegiem jest Venus freeze-jest bardzo przyjemny a efekty fantastyczne. Moja rodzina oraz znajomi od razu zauważyli poprawę mojego stanu skóry oraz stwierdzili ,ze wyglądam dużo młodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Nie! I jeszcze raz nie! Wizyta była na 15, niestety zajęto się mną po 45 minutach. A wszystko za sprawą właścicielki, która wpadła do salonu, nie wiem czy w tak tłustych włosach, czy miała je mokre, ale wyglądała tragicznie. Po jej głośnym wejściu do salonu, stwierdziła, że mają jej zrobić odrost. Tak więc fryzjer, mimo że miał na fotelu klientkę, musiał się zająć babskiem. Po nałożeniu farby na odrost, właścicielka ostentacyjnie zaczęła zwracać uwagę personelowi, że jest nieporządek. I tak latała wrzeszcząc po tym salonie z włosami posklejanymi farbą i psując humor klientom. Po chwili zaczęła nakładać sobie hennę na brwi. Myślałam, że padnę. Baba wielka jak dąb, włosy posklejane, żółte i do tego czarne, na pół czoła brwi... Gdy już fryzjerka zajęła się moimi włosami, właścicielka zaczęła domagać się zmycia się i ułożenia fryzury. I tu akurat siedziałam ja na fotelu, ale niestety musiałam czekać i czytać gazetkę... Cała wizyta w salonie zajęła mi 3 godziny!!!! Nie polecam nikomu. Nie tylko ze względu na jakość usługi (źle dobrany kolor włosów i tłumaczenie, że nie wyszedłby taki, gdybym domówiła dodatkową usługę za 50 zł), ale o samą właścicielkę, która źle traktowała swoich pracowników oraz klietów (bo jej komentarze były bardzo niemiłe) i wprowadzała nieprzyjemne uczucie bycia niemile widzianym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z łodzi co szkodzi
nieterminowi, spóżnialscy klient to kara, wściekła muza i nieprzyjemna szefowa z uwagami do pracowników na cały głos. Generalnie nie polecam, fryzjer w postaci Pana o fryzjerstwie ma pojęcie mgliste ale o swoim wyglądzie nie, cały czas poprawia się w lustrze 4 godziny na farbę i manicure to u nich mało. Jak się nudzisz i nie masz co zrobić z czasem to polecam. Czasem się uda być 3 godz. Ponadto można nauczyć się jak rozeźlić klienta piętnaście razy proponując mu usługę lub cudowny krem. Są tez osby zasługujące na pochwały a na pewno Pani Iga i Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała klientka
Ja jestem stałą klientką od początku otwarcia salonu a to już ponad 6 lat, a to dlatego, że zawsze traktują mnie tu z szacunkiem i uwagą. Zrobiłam wraz z rozwojem salonu i jego oferty zabiegowej kilkadziesiąt serii zabiegów od przedłużania rzęs metodą 1:1 do zabiegów odchudzających wykonywanych urządzeniami jak Venus Freeze. Polecam mój salon !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni temu byłam w owym salonie w celu skrócenia włosów. Ogólnie całe strzyżenie z podaniem ampułki regenerującej trwało 2 godziny.. mieli mega opóźnienie (!). do tego Pani kierownik weszła do salonu i bez kolejki sama skorzystała z fryzjera, a następnie zachowywała się grubiańko w stosunku do pracowników. Z fryzury niestety nie jestem zadowolona, mam mocno kręcone włosy wiec jest to wyzwanie dla fryzjera. Włosy zostały scięte według metody dla prostych włosów, bez ścięcia wspomagającego właściwy skręt loków. Obecnie niestety mogeę stwierdzić, że wygladam duzo gorzej niż przed zabiegiem. moje włosy kręcą się kazdy w inna strone, mam problemy z ich ułozeniem, jednym słowem tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa45
Tak, też tak słyszałam Gość, moja przyjaciółka również ma kręcone włosy i ścinałai jej tam laska na sucho czaisz ? Nie wyobrażasz sobie co miała an głowie następnego dnia. Jedna wielka porażka. . Każdy włos ma innej długości a za pół rku wesele :( Miałysmy tam robić rzesy bo ogólnie słyszłam że to dobry salon zreszta w necie roi sie o takich opiniach pozytywnych o nich. ale odpusciłysmy, zapisałysmy sie gdzie indziej na rzesy. Na mokotowską bodajże do Magic Visage. W lipcu dam znać czy wart o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekduzy
Ja szczerze mówiąc nie korzystałam ale jeśli mogę coś polecić to polecam Akademia HairXtend Poland. Akademia zaprasza wszystkich chętnych Panów na DARMOWE STRZYŻENIA oraz CIĘCIE I STYLIZACJĘ BRODY! Wszystko pod okiem profesjonalnych Instruktorów https://www.facebook.com/hairxtendpl/photos/a.125933290888151.27194.125007324314081/662659687215506/?type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniuszka
ja robiłam sobie na wesele rzęsy w magic visage na mokotowie. dziewczyna która robi rzęsy robi to dobrą metodą, bo rzęsy długo się utrzymały, poza tym pracuje na bardzo dobrych jakościowo rzęsach, no i do tego ma też bardzo przystępne ceny jak na warszawę. wracam średnio raz w miesiąc na poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wszystkie opisy zachowania właścicielki, bardzo źle traktującej pracowników przy klientach, a czasem popisującej się swoim pseudoprofesjonalizmem. Jej pojawienie się od razu niszczy dobry nastrój, a co dopiero mówić o jakimkolwiek relaksie. Gdy jest się zapisanym, nawet z długim wyprzedzeniem, na miejscu okazuje się, że trzeba czekać, nawet pół godziny lub dłużej, bo w międzyczasie dopisano nowe klientki, a potem może się okazać, że zabieg nie zostanie wykonany. Część kosmetyczek jest nieprzyjemna i z niechęcią wykonuje swoją pracę, a bardzo drogie zabiegi są nieskuteczne. Potwierdzam, że ich główną pracą jest nachalne namawianie do zabiegów, co nakazuje im sama właścicielka. Są też kosmetyczki bardzo profesjonalne i miłe, ale jest ich mniejszość, nic dziwnego przy tak nieprzyjemnych warunkach pracy. Ogólnie rzecz biorąc zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam wszystkie opisy zachowania właścicielki, bardzo źle traktującej pracowników przy klientach. Trudno wtedy mówić o jakimkolwiek relaksie. Gdy jest się zapisanym na konkretną godzinę na miejscu okazuje się, że trzeba czekać pół godziny, a nawet dłużej. Większość pracowników jest nieprzyjemna i z niechęcią wykonuje swoją pracę, nic zresztą dziwnego przy tak przykrych warunkach pracy. Ich głównym zajęciem jest nachalne namawianie do zabiegów (bardzo drogich i zupełnie nieskutecznych) , co nakazuje im właścicielka. Są też kosmetyczki profesjonalne i miłe, ale jest ich mniejszość. Ogólnie rzecz biorąc zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniuszka
niestety przykro się czyta takie opinie, człowiek idzie do kosmetyczki się zrelaksować i napotyka się na niemiłą obsługę. Ja nie mogę narzekać korzystam z usług salonu Magic Visage w Śródmieściu, obsługa jest rewelacyjna, dziewczyna jest miła, profesjonalna, ceny ma przystępne jak na Warszawę więc chętnie do niej wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam.Na mawiają na zabiegi promocyjne .Wyciągają zaliczkę której nie można odzyskać. Wszystko robią żeby , za wszelką cenę wcisnąć jakąś super ofertę za super cenę w pakiecie.Nie dajcie się omamić.Sam zabieg może być.Kosmetyczki fajne dziewczyny.Ogólnie ich szefowa wyrachowana osoba.Nastawiona tylko na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatalny salon. Płakać mi się chce, jak pomyślę o moich zmarnowanych pieniądzach, gdyż zabiegi nie dawały efektów, a wykupione następne kosztowały mnie niemało i wiem, że ich na 100% nie wykonam i moja kasa przepadnie. Dlaczego nie wykonam? Przez brak profesjonalizmu, stres towarzyszący każdej wizycie i to, że podczas każego zabiegu będę nagabywana, aby kupić taki zabieg i owaki. Tak, dobrze czytacie: podczas(!) zabiegu, czyli zero relaksu, zero odpoczynku i zero poczucia, że jest się dopieszczanym. I przez chwilowe pranie mózgu zawsze ulegałam tym nagabywaniom, aby kupić nowe zabiegi i po wszystkim czułam wielką ulgę, gdy tylko wyszłam z tego toksycznego miejsca, które mnie okradło z paru stówek. Uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim naciągnietym na dodatkowe, płatne z góry zabiegi, złożyć wniosek do Rzecznika Praw Konsumenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Nina
O matko bossska, nie wiedziałam, że w dzisiejszych czasach takie praktyki są możliwe. Ja chodzę do Magic Visage, ale tam nigdy nie byłam namawiana nawet nawet na te zabiegi, o które się dopytywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykorka
dlatego warto chodzić do sprawdzonych salonów, zdecydowanie takie jest magic visage, zawsze można porozmawiać o zabiegach ale nie powinno się naciągać klienta na zabiegi i jeszcze kazać sobie płącić za nie z góry, dziwna sprawa, ale warto takie rzeczy komunikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołperka
ja chodzę do salonu magic visage na przedużanie rzęs i jestem bardzo zadowolona, cena jest adekwatna do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puritka
ja robię sobie rzęsy w magic visage u Oli, dziewczyna ma swietną rękę do rzęs bo po jej przełużaniu trzymają mi się prawie miesiąc bez poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
A gdzie znajduje się ten salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puritka
salon Magic Visage masz na Moktowskiej 52 w Warszwie, jest to praktycznei samo centrum miast więc bez problemu można do nich trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sityka
ja polecam wizytę u dziewczyn w salonie, super pracują, no i zawsze wychodzę z salonu zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby zarówno byłych pracowników jak i klientów, którzy w jakikolwiek sposób zostali oszukani, okradzeni przez Skin Like Silk / Studio Prestige i nie możecie odzyskać od nich pieniędzy skontaktujcie się ze mną na stoposzustwom2018@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteretka
ja też trafiłam do magic visage z polecenia i cieszę się, że się zdecydowałam się na wizytę bo teraz jestem odmieniona i chętniej wychodzę do ludzi bo mam piękne rzęski i brewki dzięki dziewczynom z salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×