Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nadzieja67

Studio Prestige-opinie Warszawa ul.Obrzeźna 1a

Polecane posty

Gość zgdynija
Fakt - profesjonalizm jest najważniejszy, bo niedoszkolony personel może zepsuć nawet najlepszy zabieg Ale urządzenie na pewno też jest ważne, bo wiadomo, że nie każdy aparat da taki sam efekt. Ja na razie korzystałam tylko z Med Contoura i wydaje mi się, że nie mogłabym wymarzyć sobie ani lepszej obsługi, ani efektów po tym zabiegu Nie będę robić reklamy żadnemu salonowi, ale chyba przy takiej aparaturze powinni przeprowadzać ten zabieg tak samo profesjonalnie w każdym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka 6241
Jasne - o ultradźwiękach - po prostu byłam zaskoczona, że u mnie tak dużo tych centymetrów w takim razie zeszło i stąd moje pytanie o rodzaj urządzenia. Chociaż nie wiem, czy to od urządzenia zależy, być może faktycznie to też kwestia jakiejś podatności...W każdym razie mnie tłumaczono, że ten Med Contur jest nieinwazyjny, może go obsługiwać osoba przeszkolona, niekoniecznie doktor. Zresztą, jak mi wykonywali te zabiegi, to faktycznie cały proces wyglądał na banalnie prosty. Dlatego zgadzam się z sylwetka1, że wszędzie powinno działać podobnie - niezależnie od salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiazmiasta
Kazde ultradzwieki sa nieinwazyjne i zadko kiedy lekarze to obsluguja, nie ma takiej potrzeby zeby lekarz to robil )) Sprzet jednej firmy dziala wszedzie tak samo pod warunkiem ze kazda osoba obslugujaca ustawi go na taka sama moc. Znane sa praktyki "oszczedzania" poprzez robienia zabiegu na nizszej mocy... wiadomo sprzed sie mniej zuzywa wiec na wiecej klientek starczy. Drugi sposob na oszczedzanie to robienei zabiegu nie 40 min ale 20 np.... Dlatego zwracam uwagę na profesjonalizm salonu przede wszystkim i wymieniam nazwe salonu bo wiem ze nikt na mnie nie oszczedza tam. Sama tez czesto korzystam z poleconych miejsc kierujac sie opinia o ludziach a nei sprzetach Sprzety roznych firm sa rozne bo maja rozne moce... a wlasnie jaka wysokosć i dlugosc ultradzwiekow ma ten Med2Contur A najwazniejsze ze tracimy te znienawidzone centymetry )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaJanka
Przeszukałam dla Ciebie internet, bo nie interesowałam się takimi technicznymi szczegółami wcześniej, hihhi Przy Was się doedukuje przy okazji Znalazłam informację, że "aparat wykorzystuje interferencję i wzmacnianie nakładających się fal ultradźwiękowych na głębokości 1- 4 cm pod skórą.", oraz takie typowe dane techniczne, z których i tak nic nie rozumiem - ale jeśli się znasz, to będziesz pewnie wiedziała, o co chodzi częstotliwość ultradźwięków: 1 MHz (+/- 20%) częstotliwość modulacji: 20 - 60 kHz maksymalna gęstość mocy: 3 W/cm2 z każdego emitera Pamiętam, jak osoba wykonujaca zabieg mówiła właśnie o tych nakładających się falach - one idą tak po skosie z dwóch stron - jedna w kierunku drugiej i wzmacniaja się nawzajem przez to, że nakładają się na siebie - działanie jest dużo silniejsze i bardziej efektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likwidacjatluszczu
Mnie to faktycznie nic nie mówi Ale z tego co wiem, to w tym urządzeniu jest jakaś wyróżniająca się spośród innych głowica, która nie tylko wysyła te ultradźwięki z 2 pól (emiterów?), to jeszcze zasysa fałdki. Zgodzę się jednak z poprzedniczką, że znikający tłuszczyk jest w tym wszystkim najwazniejszy . Nie interesują mnie szczegóły idę poprostu do Skin Like Silk i już.Tam sie mną zajmują jak trzeba ,jeśli nie ma wolnych miejsc to po sąsiedzku Studio Prestige-to ten sam właściciel i mozna się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likwidacjatluszczu
Mnie to faktycznie nic nie mówi Ale z tego co wiem, to w tym urządzeniu jest jakaś wyróżniająca się spośród innych głowica, która nie tylko wysyła te ultradźwięki z 2 pól (emiterów?), to jeszcze zasysa fałdki. Zgodzę się jednak z poprzedniczką, że znikający tłuszczyk jest w tym wszystkim najwazniejszy . Nie interesują mnie szczegóły idę poprostu do Skin Like Silk i już.Tam sie mną zajmują jak trzeba ,jeśli nie ma wolnych miejsc to po sąsiedzku Studio Prestige-to ten sam właściciel i mozna się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio prestige
Robiłam w tym salonie przedłużanie rzęs 1:1 ;opalanie natryskowe-skorzystrałam z promocji jakie proponowano w ostatnich miesiącach. Chodzę również na masaże kręgosłupa z fachową poradą i dostosowane do stanu mojego zdrowia. Bardzo miło,bardzo profesjonalnie-wszystko bardzo bardzo. Polecam z całą stanowczością. Jeden z najlepszych salonów w W-wie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Skin Like Silk
Ja wolę Skin Like Silk obok. Niby ten sam właściciel ale jakoś bardziej mi się tam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewabem
Ja dość czesto muszę robic mezoterapię-jestem jej fanką :)) i zawsze tylko w SLS-bez względu na jakieś personalne problemy i niedociągnięcia ale zawsze są tam doskonale przeszkoleni i przygotowani pracownicy -do każdego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczorna8
Salon godny polecenia. Głównie ze względu na promocje, których na gruponie jest mnóstwo! Co jak co, ale mnie zabiegi z takimi zniżkami jak najbardziej przekonują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również skorzystałam z ich usług fryzjerskich, byłam bardzo zadowolona ,profesjonalna fryzjerka potrafi wysłuchać co się do niej mówi jeśli chodzi o fryzurę. wyszłam zadowolona . napewno wrócę do Studia Prestige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sympatyczna kosmetyczka,ceny bardzo przystępne,a raczej dużo tańsze od innych gabinetów i lepiej wykonywane zabiegi. pełny profesjonalizm,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mila obsluga, czysty i przyjemny gabinet. Bylam juz dwa razy z obydwu zabiegow jestem bardzo zadowolna. Wpadlam tutaj akurat szukajac ich strony, zeby umowic sie na kolejna wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zabiegi na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Rewelacyjna obsługa,świetny kontakt,przystępne ceny, gabinet przytulny,można wspaniale się zrelaksować ;-) Gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvv
Coś mi tu śmierdzi w tym temacie, chyba wlaściciel sam sobie wystawia tutaj komentarze, bo nie dość że aż tyyyle opinii na temat jednego salonu na 100 000 istniejących w Warszawie (same pozytywne oczywiście), to jeszcze pisane masowo, po kilka postów jednego dnia. No i oczywiście "przy okazji" dodatkowo jeszcze jest polecany drugi salon tego samego właściciela (a na marginesie to skąd klientki by wiedziały, że to ten sam właściciel?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika9494
Witam, ja od dwóch miesięcy leczę buzie z trądziku , efekty są świetne, moja buzia stała się gładka i stany zapalne już się nie pojawiają. Jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Jest czysto, mają świetny sprzęt i co najważniejsze personel jest tam kompetentny, uśmiechnięty i bardzo miły! Ceny na każdą kieszeń.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika9494
Witam, ja od dwóch miesięcy leczę buzie z trądziku , efekty są świetne, moja buzia stała się gładka i stany zapalne już się nie pojawiają. Jestem zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Jest czysto, mają świetny sprzęt i co najważniejsze personel jest tam kompetentny, uśmiechnięty i bardzo miły! Ceny na każdą kieszeń.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym magicznym miejscu! Dostałam w prezencie urodzinowym masaż ciepłymi kamieniami, zabrałam moją przyjaciółkę i razem mogłyśmy się w pełni zrelaksować. Obsługa na 5+, czysto, miło i przyjemnie:) Polecam na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolinka lubinka
Przestrzegam pzred tym salonem, pzred skin like silk, który zmienił nazwe na skin like dream również. Właścicielka to naciągaczka w dodatku niewychowana, chamska i bezczelna. Uwierzcie, ze tam nikt nic w prezencie nie dostanie. Jedyne co można pzrez nich dostac to nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też skorzystałam z usługi farbowania z modelowaniem z Gruponu. Na pewno WIĘCEJ TAM NIE PRZYJDĘ. Personel paple, wszyscy słuchają wszystkich problemów i osobistych i firmowych, prz czym dyskusje nie najwyższego lotu. Lokal jest źle zaplanowany, za mało stanowisk, ja początkowo byłam obsługiwana w ...przejściu z korytarza do wc - ustawiona jest tam dodatkowa myjka. No ale to powiedzmy było by do przezycia gdybym była zadowolona z usługi. O zgrozo włosy mam ufarbowane zupełnie bez sensu, farba była trzymana długo na odrostach a na dalsze partie praktycznie fryzjerka przy spłukiwaniu ściagnęła farbę i stwierdzila że się już wchłonęła! Miał to byc mahoń, koło mahoniu nawet nie leżał. Przy głowie mam coś na kształt różu z pomarańczem a pozostała częśc włosów zyskała tylko połysk a kolor się nie zmienił. Czysta masakra. Na moje uwagi, że chyba pani za krótko farbę trzyma fryzjerka miała swoje koncepcje. Mam zupełnie popsuty kolor na włosach... Teraz cieszę się tylko ze nie wzięłam usługi ze strzyżeniem!! 8-/ Bo strach się bać. Jedyny mały plusik - jestem zadowolona ze sposobu ułozenia włosów. NIE POLECAM tego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka786
CZEŚĆ BYŁAM U TEGO PANA NA UMBRE HAIR WYSZŁO PIĘKNIE POŁOWA MOJEJ UCZELNI JEST ZACHWYCONA I WIDZĘ JAK LUDZIE SIĘ SPOGLĄDAJĄ NA ULICY Z UŚMIECHEM. KTOŚ NAWET MNIE ZACZEPIAŁ W AUTOBUSIE I PYTAŁ GDZIE BYŁAM. Z CAŁEJ USŁUGI JESTEM BARDZO ZADOWOLONA BYŁO BARDZO MIŁO. ZAWSZE CZYTAM OPINIE JAK GDZIEŚ IDĘ I MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE TROCHĘ MNIE TE NEGATYWY ZMYLIŁY ALE NIE MA NAPRAWDĘ CZEGO SIE OBAWIAĆ. ROZMOWA Z PANIA SYLWIA NAPRAWDE MILA TAKŻE CZAS SZUBKO MI TAM UPŁYNĄŁ AŻ ZASTANAWIAŁAM SIĘ ŻE TO TAK SZYBKO MINĘŁO. WŁOSKI MAM ŁADNIE ZROBIONE I ZADOWOLONA JESTEM OGÓŁNIE BARDZO Z TEGO ZE MOGŁAM SIE TAM UDAĆ. ZAMIERZAM TAM JUZ ZAWSZE CHODZIĆ BO NIKT MI NIGDY TAK DOBRZE NIE DORADZIŁ A FRYZURA I KOLOR NAPRAWDĘ BARDZO MODNA I NA NAJWYZSZYM POZIOMIE. CAŁUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXANDRAX33
Ja jestem zadowolona!!!!! i do wrednych bab, nieprawdopodobne.......nie spotkałam sie w tym salonie nigdy z taką bzdurą jakie są opisana że ktoś kogoś tam oszukał. a te kupony z groupona to jedna wielka głupota. jak cię nie stać na fryzjera to poprostu nie chódż i nie pisz głupot na kogoś jak sama chcesz byc zrobiona za darmo to może nikt cie nie bedzie rzekomo oszukiwał a nie zerujecie tylko na firmach a potem zachować sie nie potraficie.....przecież ktoś mógł np. zachorować tam pracują ludzie a nie roboty. Jakość usług: Wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ciekawe bo natalka786 i aleksandrax33 to ta sama osoba :D Nieszczęśliwie adres mailowy się wyświetlił ;))) Zapewne piszą osoby pracujące w salonie. Nie czytajcie tych bzdur o jakości. Jakość jest TRAGICZNA! Omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finia
Poszliśmy z mężem na solarium gdzie zapewniono Nas , ze są nowe lampy. Opalalismy sie tylko 8 min. Tak strasznie sie poparzylismy, ze skończyło sie to moja wizyta na ostrym dyżurze ! Do tego poparzenia były nierownomierne. Nikt mi nie wmowi, ze tak opalają nowe lampy !!! Jak można klientów wprowadzać tak perfidnie w błąd i narażać ich zdrowie ?!!! Zdecydowanie Nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asqa12
co za makabryczne bzdury w tych opiniach !!!! pisane chyba wyłącznie przez speców od marketingu szeptanego ! byłam tam dwukrotnie i nigdy więcej ! miejsce jak dworzec centralny, wyjący telewizor , gabinety otwarte więc pełny nasłuch na to co się dzieje , panie koncentrują się przede wszystkim na sprzedaniu dodatkowych zabiegów, a te które wykonują robia wyjątkowo niestarannnie , szybko i byle jak. piling całego ciała trwał 3 minuty z zegarkiem w ręku !, liposukcja ultradzwiękowa na nogi to pare smagnięc z tyłu i z przodu ud. zostałam nakryta potwornie śmierdzącym zatęchłymi kremami kocem....przyznam, że nawet mi się nie chce tego opisywać, poza tym, że powiem jedno : ostrzegam ! wśród wielości miejsc w warszawie, a pewnie i na mokotowie, to jest tym które radze omijać szerokim łukiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o umiejetności fryzjerskie stwierdzam, że są zdecydowanie przeciętni, nie określiłabym tego jako "fachowa obsługa" pan był miły nie zaprzeczam jednak za bardzo skupił się na wciskaniu mi ich produktów niż na koloryzacji i strzyżeniu. Kolor wyszedł za ciemny, pan stwierdził, ze ""to nie jest jego wina, tylko moich włosów" jak ide do fryzjera raczej oczekuje, ze fryzjer wie co robi i jak to się może skończyć. Zapisywali mnie, przepisywali 100 razy dzwonili potwierdzać jakieś dziwne terminy, mega bałagan jeżeli chodzi o rejestrację klientek. Byłam w salonie raz i wiecej z ich usług nie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Witam!!! Drogie Panie szykuje się wielki pozew dotyczący p.sylwii piętki osoby zainteresowane proszę o dawanie postów to założę osobne konto aby powiedzieć o co chodzi. Proszę o pomoc!!!! A i szukam 1 Pani której kazała iść do psychiatry po żółte papiery, z tego względu,iż szanowna klientka nie wiedziałą jaki będzie miała zabieg!!!!proszę o pomoc!!!! BARDZO PILNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta19831102
Muszę szczerze przyznać, że jestem zaskoczona tym jak tanio i porządnie są tam wykonywane zabiegi, byłam tam co prawda dopiero pierwszy raz ale na pewno wrócę tam jeszcze nieraz, każdemu serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×