Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HazyShadeOfWinter

Metalowcy na kafe

Polecane posty

Gość iioiuuyyu
ktos lubuje sie w limp bizkit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metal,rock,gotyk
co roku jezdze na woodtok , rownez bylam teraz na Linkink Park w czerwcu , bylo super Kocham rok i metal.Gotyk.Z rocka najlepszą wokalistką jest Kora, z gotyku to Anna Ortodoks,a z metalu ogolnie caly zespol Ramstein :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ubioru to nie można uogólniać moim zdaniem, bo jednak nie każdy ubierający się w wiadomy sposób osobnik jest pozerem. Ale trudno nie przyznać racji, że bardzo często młodziki gówno wiedzą o muzyce, a liczy się dla nich jedynie ta otoczka. Zarąbiście lubię ten kawałek: http://www.youtube.com/watch?v=Nba3Tr_GLZU&feature=related Nie ulega wątpliwości, że Bruce miał żyć i nie bez przyczyny aborcja nie powiodła się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy
racja ale wkurza mnie to troche jak widze ludzi ktorzy maja same koszulki z zespolami z najdroższych sklepow 20 par glanow. trampeczki za 200 zl. ramoneski tez za 500 zl. jak dla mnie to jest troche na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy
a was to nie denerwuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy
ale zeby nie bylo nie mam nic do ludzi bogatych ....ale bym nie mogla sie spotykac z ludźmi ktorzy tak sie lansują ....a potem jeszcze jadą na festiwale typu rock na bagnie jarocin garocin czy wood.... i udają kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy
wszyscy śpią albo pija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja lista to..,,
1. Black Sabbath 2. Judas Priest 3. Metallica 4. Iron Maiden 5. Pantera 6. Slayer 7. AC/DC 8. Motorhead 9. Kiss 10. Motley Crue Ponizej: Alice In Chains Anthrax Faith No More In Flames Megadeth Mercyful Fate Ministry Sepultura System Of A Down Tool Van Halen Venom :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrtrttr
Rage Against The Machine Death Slayer Pantera Sepultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje to bardziej rock
The Donnas - Tenacious D - Juliette and The Licks - Franz Ferdinand - Hole - Hey - Evanescence - Marilyn Manson (ogólnie to zespół metalowy, ale podchodzi pod "industrail rock") - The Darkness - Placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metal/rock
Coma Tool Radiohead Muse RHCP Coldplay Green Day Linkin Park Billy Talent Nirvana Pink Floyd SOAD Dżem Aerosmith

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 433eeww
AC/DC i Metalica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok do przodu
ale nudyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok do przodu
slucham slipknota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok do przodu
slucha tez ktos ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thrash Till Death
Jestem załamany patrząc na to, czego tu słuchacie.:o Wasze Comy, Linkin Parki, SOADy, Korny, Rammsteiny, Slipgnioty itp., nie mają NIC wspólnego z Metalem, a z was tacy metalowcy, jak ze mnie ksiądz. Praktycznie banda kinderów i pozerów chodząca cały rok w glanach i tylko na czarno, niewiedząca, że typowo metalowy ubiór, to białe adidasy za kostkę, niebieskie lub błękitne jeansy i katana narzucona na ramoneskę. Ciekawi mnie, czy wiecie chociaż co to underground, co to są ziny i czy kiedykolwiek mieliście chociaż w rękach kasetę demo z kserowaną wkładką? Sądząc po tym, co piszecie, jestem na 100% że nie. Poza tym, brudstock NIE JEST metalowym festiwalem, tylko spędem zaćpanego neohipisowskiego ścierwa, więc po co piszecie o tym syfie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys pewnego dnia
Opeth kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:44 [zgłoś do usunięcia] Thrash Till Death Jestem załamany patrząc na to, czego tu słuchacie. Wasze Comy, Linkin Parki, SOADy, Korny, Rammsteiny, Slipgnioty itp., nie mają NIC wspólnego z Metalem niektóre mają tylko że to nowa fala metalu niekoniecznie przypadająca do gustu starszym osobom np po 30-tce czy po 40-tce ja wiem co to są ziny itp. ale nigdy nie miałem potrzeby tego czytac czytałem Magazyn Muzyczny czy Tylko Rock lub słuchałem audycji w radiu i nagrywałem Sepulture jak puścili krążek schizofrenia wszystkich wrzuciłeś do jednego wora, chyba nie czytałeś całego topa takie kapele jak Sodom , Kreator , Morbid Angel , Deicide czy Slayer też tu były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Moje ulubione: KAT i Manowar - na pierwszym miejscu AC/DC Moonspell Therion Iron Maiden Sepultura Cradle Of Filth Rhapsody I jeszcze cos by sie znalazlo,ale spac mi sie chce :-D Hail!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×