Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HazyShadeOfWinter

Metalowcy na kafe

Polecane posty

Gość zesz to!
"mam mnostwo plyt i winyli," Mniej więcej ile? Pytam z ciekawości. "autorka ma mejkap jak z burdelu " A tam. Znam taką co jeszcze mocniej się maluje ale psuje jej, ładna skubanica jest, szkoda że dziewczyna znajomego, Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesz to!
HazyShadeOfWinter Tak trzymać. To wcześnie zaczelas zbierac skoro masz 18 lat. S[pro kasy upływa na porzadna koleckaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zesz to!
bo jak tak to cie chetnie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś z Polskich kapel, zwłaszcza z podziemia, co znacie i polecacie? Ja byłam na koncercie Furii, poznałam Nihila i zapomniałam o muzyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endriusz
Ja tam wolę Lady Pank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
"Stary Metal - Decapitated to już nowożytne czasy." wiem :D podziemia death metalowego nie słuchałem, wyrosłem na thrashu a jeśli już death metal to przede wszystkim Death i płyty Human, Spiritual Healing, Symbolic. Wcześniejsze płytki Death m.in Scream Bloody Gore już mi tak nie podchodzą. "I stary dobry szwedzki death " znam te kapele ale nie słuchałem , w tym czasie zaś zakupiłem Carcass "Descanting the insalubrious " :classic_cool: na kasecie magnetofonowej - zakupionej w jednej ze słynnych budek z kasetami "PESTILENCE, NAPALM DEATH, MORGOTH" także znam ale zdaje się że w podobnym okresie ( jeśli chodzi o początek lat 90-tych ) skupiałem się na Sepulturze "Arise " co do Napalm Death to zdaje się grindcore , nie przepadam za tą kapelą "BOLT THROWER " znam "Pamięta ktoś SODOM ?" jasne płytka "Agent Orange" "Morbid Angel " no oczywiście "No i DEICIDE - Wtedy guru satanizmu," podoba mi sie płyta "Serpents of the Light " xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a co sądzicie o tym ? Necrophagist http://www.youtube.com/watch?v=b9RJXWxth5g a o o tym ? Death Angel http://www.youtube.com/watch?v=6C4b8VnUyVY a to ? Annihilator http://www.youtube.com/watch?v=pK_xFJuck_g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalnkaaa
aveeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nihilist70
Kiedyś się jeździło po polsce zwiedzając sklepy muzyczne w poszukiwaniu muzy, przegrywało od kumpli, z radia, dyktafon na koncertach a teraz siedzi banda na forum dla bab i wymienia sie linkami na youtube....co za czasy, złe czasy, gówniane czasy. Szukasz nowości, włazisz na EM, YT a kiedyś musiałeś dorwać u kogoś newslettera, szukać, kombinować, jeździć. KAT grywał w Jarocinie a nie jakieś gówno do skakania. Gówniarzem się było, a wiało się z domu żeby za uzbierane pieniądze pojechać na koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
"a teraz siedzi banda na forum dla bab i wymienia sie linkami na youtube....co za czasy, złe czasy, gówniane czasy. Szukasz nowości, włazisz na EM, YT a kiedyś musiałeś dorwać u kogoś newslettera, szukać, kombinować, jeździć. " Jeśli ktoś polubi ukazaną w tych linkach muzykę to może zakupic CD. Jak lubisz sobie utrudniac życie to nikt ci nie każe korzystac z internetu. Możesz stosowac te same metody co kiedyś. Kompletnie nie rozumiem w czym ty masz człowieku problem - w postępie cywilizacji jakim jest nieograniczona wiedza w sieci widzisz jakiegoś demona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nihilist70 chyba bardziej kieruje się tęsknotą za tamtymi czasami. Uczucie jakie towarzyszyło przy wyjeździe na Jarocin ( stary ), można porównać do orgazmu, a i to byłoby mało. Gówniarz w pociągu, ze "starymi" wyjadaczami i parę dni pijaństwa i koncertów. Faktem jest że kiedyś zdobycie kasety albo winyla równało się z daleką podróżą czy handlem wymiennym niestety postęp jest jaki jest i nie da się go powstrzymać zapewne dzisiejsi nastolatkowie za @) lat też beda wspominac dzisiejsze czasy jako magiczne>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgfrtgthyh
na szczeście jest jeszcze woodstock 2012... chociaż teraz to już też jakąś komerchą zalatuje, kiedyś jeździli sami prawdziwi fani prawdziwej muzy, a teraz pełno tam pozerstwa i małolatów jeżdżących tam, bo ''łódstok jest kól''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgfrtgthyh
*** CIĘŻKIEJ muzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarocin do 93 roku byl naprawde fuul wypasiony, to było królectwo,trasy koncertowe z moimi kochanymi zespołami,nie rzadko razem sie z nimi w busie jeździło, dopiero w latach 90-tych w zwyż woodstook się narodził, również nie moge powiedziec złego słowa.Niestety obecnie troszeczke poziom myzyki zmalał w Kostrzynie i to już nie to samo jak lata 80-90. Co roku obowiązkowe wstawiennictwo było jako smarkata nastolatka,i troszeczke później(za ojca zgodą czasami przed matką nieraz w sekrecie)ale własnym pacholetom nie dokonca się wyspowiadałam z moich tamtych szalonych eskapad hihi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie weekendowo :) Puszczacie tu kawał dobrej muzy i tak trzymać! :) Nieco ode mnie: Powiedzmy, że ikona http://www.youtube.com/watch?v=ZPItv4Zjt4w Hołd dla tych, których cenię muzycznie i zdecydowanie dla mojej ulubionej hrabiny: http://www.youtube.com/watch?v=2W5CP0c4KJg I nasza, rodzima: http://www.youtube.com/watch?v=va0Lq3CIs4U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
no posłuchałem tej solówki .. solówka jakich wiele w utworach metalowych , jeżeli to ma deklasowac Jimiego Hendrixs, Erica Claptona, Joe Satrianiego czy Eddiego Van Halena lub chociażby Korka Hammeta to zgłaszam VETO :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
*Jimmiego Hendrixa *Kirka Hammeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
HazyShadeOfWinter szkoda że nikt nie zareagował na Annihilatora, Gorefest , Death Angel które wkleiłem :-O ten topik pomału staje się monologiem :D dyskusja zdechła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×