Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HazyShadeOfWinter

Metalowcy na kafe

Polecane posty

Mąż oprócz młodzienczych lat hippisowskich preferuje klimaty Ramsteina,Merlina Mansona,Korni i takie cięzkie brzmienia. Po pracy garnitur i krawat wten czas idą w zapomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bathory wielbię za całokształt :) Okres viking metalu również. Poniekąd ze względu na moje zainteresowania tą tematyką. Ostatnio wróciłam do Mgły zeschniętej róży - stare, dobre, nieśmiertelne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotyk :) Próbuję namówić mojego drugiego pół, żebyśmy poszli w czerwcu na koncert XIII Stoleti, ale to jeszcze temat otwarty i nie tracę nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
cześc glany , hau hau ! HazyShadeOfWinter --->>> niepotrzebna była ta tyrada w Twoją stronę , to zwykła nadinterpretacja i nazwanie cię suką było nieładne ... "Rodzinke, w sensie ze jego mamunia i tatunio sie dowiedzieli i zagrozili ze go wydziedzicza jesli mnie nie zostawi. No i zostawil. " no to wybacz ale postąpił jak dupek. miłośc to miłosc i nie powinna podlegac szantażowi. miałbym w dupie taką rodzine która by mnie tak szantażowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne glany-to faktycznie żałuj...🖐️ Ale teraz juz bym nie pojechala-troszkę zmienił mi sie gust muzyczny oraz...yyy...no ...yyy wiek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
witaj kobieto bez szkoły und wykształcenia :classic_cool: zachciało ci się pogadanek o metalu widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metalówką nazwać się nie mogę, ale szalenie Was lubię drogie mroczne istotki, o ile nie przesadzacie w swojej nietolerancji wołając o tolerancję. Miło zobaczyć temat gromadzący tę estetyczną grupę kafe, więc pozdrawiam wszystkich i życzę nieco mniej jadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
a ja metalu słucham od 10 roku życia , najpierw te cioty z Europe ale potem już solidne Iron Maiden , Manowar... potem słuchałem art-rocka, jazzu, klasyki, hip-hopu , popu teraz The Gathering i Katatonii ale jedno jest niezmienne u mnie , największe emocje budzi we mnie Slayer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
a spotykacie się z głupimi uwagami albo nie daj Boze czym gorszym na ulicy? Znajomi opowiadali, jak jacyś "dresy" - łysi i w dresach więc dresy:p rzucili w jednego z nich rozbitym szkłem. Znajomi to typowi metale - długie włosy, skóra, glany itd. Oczywiscie nie pozwolili uciec tylko odpowiednio ich potraktowali:P Sutuacja miała miejsce pod pubem dla rockowców w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary metal
"a spotykacie się z głupimi uwagami albo nie daj Boze czym gorszym na ulicy?" ja kompletnie nie wyglądam na osobe lubiącą metal.. chodzę normalnie ubrany, ot taki pan po 30-tce z brzuszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okresach młodości miewałam nieprzyjemości z panami w dresach, ale teraz już szczawiki mnie nie czepiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja metalu slucham od urodzenia praktycznie, stary metal :) ja nie mialam nigdy nieprzyjemnosci, wrecz przeciwnie. Ale ja jestem znana w miescie i dresy przede mna uciekaja :D Niejedna szczeke sie rozbilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsds
Hazy - nie wiem czy gdzieś tu padło pytanie, bo mi się nie chce czytać całego topika ale czym włosy farbowałaś na niebiesko? :) I czy miałaś je wcześniej rozjaśniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zauwazylam ze sie czesto myli. Farbowalam Crazy Color odcien Sky Blue, jestem naturalna blondynka, ale i tak rozjasnilam. Utrzymuje sie 8-10 myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
"ale jedno jest niezmienne u mnie , największe emocje budzi we mnie Slayer" No w końcu ktoś porządny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy pamietam chyba
HazyShadeOfWinter - czy to nie ty przypadkiem miałaś tu kiedyś nik ''fabella'' i chwaliłaś się tym że w wieku 14 lat uprawiałaś seks w bunkrach ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy pamietam chyba
pewnie teraz masz już z 16-calową tallię i zgnieciony żołądek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro Rizzo
To Sepa vel. brazylijski Slayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×