Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HazyShadeOfWinter

Metalowcy na kafe

Polecane posty

Gość Pedro Rizzo
Coralick - marzę o tym od dziecka, zawsze chciałem być jak Al Bundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Fajny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mastes za duzo pali :P wiele widzi choc to z rzeczywistoscia ma niewiele wspolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggy B
Nigdy tego nie czaiłam, jak metalowiec może śmierdzieć? Albo może ja w złym towarzystwie się obracałam? Nie takich super olanych zaćpanych i orzyganych, tylko normalnych, myjących się co dzień ludzi z takimi po prostu upodobaniami muzycznymi? Mi metalowiec zawsze kojarzył się, nie tylko z myzyką, ćwiekami, glanami, kostką i koszulkami z nazwami róznych zespołow, no ba i w większości długie włosy, bo to z czasem przechodzi, to raczej moda, tylko z otwartością, wrażliwością na innych, no i INTELIGECJĄ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mastes widzi smrod!!! ola boga... daj namiary na twojego dealera!!! plizzzzz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po paleniu odpada... robie sie strasznie napalona i tylko mi doopaczka w glowie... nie mysle wtedy o higienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 18 lat :) Eh, niby po 40 lepsi, ale moj ex (zostawil mnie dokladnie 2 tyg temu, bylismy razem kilka dobrych miesiecy) mial 41 lat... najcudowniejszy facet jakiego poznalam, ale niestety wolal swoja rodzinke niz mnie... wiec narazie mam awersje do 40 latków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty masz 18 lat??
wygladasz na conajmniej 35+ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mi oklapło...nie ma to jak wysuwać pochopne wnioski i dorzucić do nich kazanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi rowniez. Nie interesuje mnie to ze jakiejs durnej idiotki wujek odszedl do kochanicy. Nie moj problem. Ja nigdy czegos takiego nie zrobilam i nie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hmmm...chcialem tu przystapic bom sluchaczem metalu ale jakos widze,ze tu tak dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, to dobrze wiedzieć, że rodzinę można ROZBIĆ. Można UKRAŚĆ faceta, zmusić go, żeby zostawił żonę, bo on sam jest głupie ciele i sam za siebie nie odpowiada! Więc tylko klątwa rozstępów jest w stanie zapobiec romansom i zdradą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza mi się słuchać mocniejszej muzyki, ale nie podoba mi się, że wg. tzw. "prawdziwych" metali powinno się słuchać tylko i wyłącznie jednego gatunku muzyki - każdy inny jest wyśmiewany i wyszydzany - szczególnie muzyka bardziej komercyjna. Nie popieram tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo oczywiscie tepym durnym 'sukom' jak to slicznie mnie nazwala Blair Witch nie przyjdzie do pustego lba ze ludzie poprostu moga sie zakochac, i niekoniecznie kazda 18 letnia panna z 40 letnim facetem to idiotka ktora ROZBILA rodzine i leci na kase. A tu psikus... bo ja sie zakochalam w niebogatym rolniku bez zony ani dzieci, po przejsciach, nawet nie jakos bardzo przystojnym, ale cholernie inteligentnym, z niesamowita wiedza ogólna, historykiem z wyksztalcenia i zamilowania. Poprostu zakochalam sie w jego mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metalowiec to nie ale hippis od wczesnych lat dorastania,mimo iz mam juz swoje lata to nadal w krwi płynie to coś :p,moje dwie nastolatki (16 i 13) rowniez ostre dziewczynki ,mają dobry gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvgvbbhyhy
moorland jak zwykle przynudza 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem, temat jest poniekąd o muzyce, a wy tu się rozwodzicie na temat swoich związków. I zrozum tu kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooosz ludzie
''ale niestety wolal swoja rodzinke niz mnie'' Hazy wyluzuj, po takim sformułowaniu wielu osobom odrazu nasuwa się myśl że ''rodzina'' to nic innego jak żona i dzieci, ale spoko, nieporozumiemie i tyle, nie psujcie tego topika 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no... W końcu jakiś topik o tej tematyce :) Melduję się ze swoim metalowym sercem i duszą. Zasadniczo na co dzień klęczę na kolanach przed doom'em i black'iem, jednakże inne podgatunki są mi bliskie (oprócz nu). Mam nadzieję, że temat się fajnie rozwinie, a w miarę tego jak czas mi na to pozwoli to chętnie będę do Was zaglądać. Ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×