Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość InviMed

Leczenie niepłodności

Polecane posty

Gość fikumiku5
Stosowanie samych tabletek nic nie da. Trzeba porządnej diagnostyki przy badaniu niepłodności i to jest dopiero poczatek drogi. Ja teraz jestem na etapie badań w http://www.ovea.com.pl/ - staramy się z mężem o dziecko 3 rok bezskutecznie. Mamy nadzieję, że wszystko się dobrze zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy, zapraszam do udziału w Konferencji naukowej „Niepłodność – plagą zdrowotną XXI wieku”, która odbędzie się w dniach 14 – 15 maja br. w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Hotelu Lord. Wybitni Eksperci poruszą ważny temat społeczny, jakim jest niepłodność i metody jej leczenia. Przedstawią najnowsze doniesienia w aspekcie płodności w dziedzinach takich jak: psychologia, endokrynologia, żywienie, zatrucie środowiska, seksualność, oraz jaki wpływ mogą mieć na zdrowie reprodukcyjne człowieka. Obecna edycja wydarzenia ma na celu zgłębienie zagadnienia niepłodności interdyscyplinarnie w kontekście czynników sprawczych, których znaczenie jest pomijane, a wydaje się być coraz ważniejsze. Ponownie podeszliśmy do tematu niepłodności kompleksowo. Obecność na naszym spotkaniu jest doskonałą okazją do porównania poglądów i doświadczeń z najwyższej klasy Specjalistami, z kraju i zagranicy, reprezentującymi niekiedy radykalne poglądy w kwestii niepłodności. Podczas dyskusji okrągłego stołu wybitni Eksperci ze środowiska naukowego i medycznego poprowadzą debatę o aktualnych problemach i wyzwaniach związanych z plagą niepłodności w XXI wieku! Zapraszamy do udziału więcej info: http://2015.nieplodnosc.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o leczenie nieplodnosci, moim zdaniem swietnm rozwiazanem jest metoda In vitro. Osobiście słyszałam pozytywne opinie o Invimedzie. Rownie zapłodnienie in vitro w tej klinice refunduje państwo. A to plus wielki dla wielu par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena38
My już jakiś czas temu zdecydowaliśmy się Invitro i to była nasza najlepsza życiowa decyzja. W Invimedzie zajęli się nami fachowo zaczynając od wszelkich badań, Lekarze są bardzo profesjonalni no i przede wszytskim diagnoza jest naprawdę dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie udalo sie wam? Tak z tym sie zgodze, ze profesjonalna obsluga i lekarze. I moim zdaniem wazne jest to, ze jest caly czas ten sam lekarz prowadzacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rena38, ja słyszałam dobre opinie nt lekarzy z Invimedu, a jestem ciekawa u kogo bezpośrednio wy byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcęmiećdzidziusia
Dziewczyny, a jak długo czeka się tam na wizytę? Ja mam niskie amh i jedyną opcją jest dla mnie in vitro z komórką dawczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja męża wysyłam na bezpłatne badania nasienia. Z taka inicjatwynwa wyszedl Invimed, moim zdaniem swietny pomysl dla par, które starajaą się o dzidziusia. Ja juz robilam badania i wszystko wyszlo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaneta
Tak to wielki plus, ze organizują takie akcje. Ja natomiast korzystałam z programunin vitro z sukcesem. Na badaniach rownież byłam w Invimedzie, postanowiłam nie zmienić placówki ponieważ klinika ma świetnych specjalistów. Trafiłam do dr Dworniaka, cały czas jestem jego pacjentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprotechnologia leczy niepłodnos po in vitro dalej kobieta jest niepłodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
invitro to zagrozenie dla ludzkosci z powody wad genetycznych niekture wady udaje wykryc w czasie ciazy i te płody sa zabijane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LECZENIE NIEPŁODNOŚCI MAŁŻEŃSKIEJ - IN VITRO czy NAPROTECHNOLOGIA? zapis ze spotkania z lekarzem, dr Tadeuszem Wasilewskim, który jako jeden z pierwszych w Polsce z powodzeniem stosował metodę zapłodnienia pozaustrojowego. Porzucił tę metodę i ma sukcesy w innej, medycznej i etycznej drodze w walce z niepłodnością - naprotechnologii.https://www.youtube.com/watch?v=C9KyCtIhoa0 a tutaj krutki fragment wyzej to całosc http://gloria.tv/media/Dw8BCmLVfSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellka91
U nas temat niepłodności gości od kilku lat. Cały czas walczymy, nie tracąc nadziei ale tak naprawdę nie mamy pewności czy uda nam się zostać rodzicami. Ostatnio trafiłam na http://macierzynstwo.com.pl/ i chciałabym tam podjąć leczenie. Słyszałam sporo dobrego o lekarzach z tej kliniki. Mój mąż póki co jest sceptycznie nastawiony ale go przekonam. Musi nam się w końcu udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylulu
a my od razu trafiliśmy do Invimedu, do dr Dworniaka. Na razie jesteśmy zadowoleni. Ktoś z obecnych zna tutaj tego lekarza? Macie swoje opinie na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkak
Ja się u niego leczyłam. Swietny lekarz i polecam go z czystym sumieniem. Generalnie Invimed to dobra klinika. A właściwie Kliniki. Podobno teraz startuje program dofinansowania z Czestochowy. I pary, które zostaną zakwalfikiowane mają poddać się zapłodnieniu właśnie w klinice w Invimedzie. Polecam z całego ser ducha dziewczyny J lepiej trafić nie można, niż do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie tosia
Ja też chodziłam do Dworniaka. Jak dla mnie ok.,dość bezpośredni, ale ja wolę wiedzieć na czym stoję. Wytłumaczył mi dokładnie po kolei co i jak co będzie robione. Jestem już po kilku wizytach u niego, czekamy na wszystkie wyniki badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenac
A w której klince dr Dworniak przyjmuje w Warszawie? Wiem, że Rokicki na pewno przyjmuje w Warszawie i też jest zachwalany, znacie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48% kobiet, które poddały się zapłodnieniu in vitro, określa niepłodność jako „najgorsze doświadczenie w życiu”. Według badań, stres wynikający z problemów z zajściem w ciążę jest porównywalny do tego, odczuwanego po stracie bliskiej osoby. Polecam artykuł Jak radzimy sobie ze stresem w obliczu „problemu z zajściem w ciążę”? http://www.ekliniki.pl/artykul/jak-radzimy-sobie-ze-stresem-w-obliczu-problemu-z-zajsciem-w-ciaze/1094/ Polecam tez stronę z klinikami, które się specjalizują w leczeniu niepłodności http://www.ekliniki.pl/centra-gabinety/typ_leczenie-nieplodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas po inseminacji się udało zajść w ciąże. Zajął się nami dobry ginekolog. Jak ktoś jest z poznania to warto zerknąc na jego stronę www.gabinetypawlik.pl A jeśli nie to oczywiście jak najbardziej warto walczyć i poddać się In vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaKsiazek
My z mężem jesteśmy po wstępnej konsultacji w klinice, dostaliśmy szereg badań. Gdy bedą juz wyniki mamy się zgłosić do lekarza i zadecydować co dalej. Bardzo się boje bo bardzo bym chciała zostać mamą. Czy któraś z Was ma jakieś wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ja leczyłam się w Invimed w warszawie, bardzo polecam klinikę, personel super, do tego udało mi się przy 3 próbie, jestem bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my leczyliśmy się z mężem u dr.Kramarczyka stosującego niekonwencjonalne metody leczenia.Efekt leczenia dwóch wspaniałych synów 4 i 2 letniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero idę z tym problemem do ginekologa z www.godulahope.pl w Rudzie Śląskiej. Chcę by zlecił mi wszystkie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu uważam, że http://gabinetypawlik.pl/ to bardzo dobre miejsce do leczenia niepłodności. Doktor jest sympatyczny i zaangażowany w swoją pracę bardzo mocno. Obecnie prowadzi mi ciąże i oboje z mężem jestesmy mu wdzięczni za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Invimedu trafiłam 3 miesiące temu, jestem po wstępnej konsultacji i badaniach. Na kolejnej wizycie mamy wyznaczyć termin inseminacji. Staramy sie z mężem od ponad 3 lat o dzidzie i nic. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
lecnac jeśli chodzi o dr Rokickiego to zazwyczaj trafiają do niego dziewczyny z trudnymi przypadkami, jeśli do tej pory się nie udało to spróbuj się umówić na wizytę do tego lekarza, może będzie potrafił Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierzaca
Nam sie szczęśliwie udało zwalczyć ten problem, polecam wszystkim parom, które starają sie o maleństwo klinikę Serafin w Gliwicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam sie wreszcie udało! Dzięki Serafin Clinic, tak sie cieszę, wczoraj widzieliśmy pierwszy raz na usg naszego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×