Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowamama22*

4 tygodnie po porodzie i zachowanie meza.

Polecane posty

Gość chcąca pomóc
ok mireczkowataa Ciebie bolalo w czasie robienia loda, ale autorka nawet nie sprobowala zblizyc sie do meza i jeszcze pisze zeby mu zrobic post na seks, no i o tym miala byc dyskusja. A tego kompletnie nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
sex oralny to nie jest zaden wysiłek a ile daje przyjemnosci i satysfakcji, obu stronom. Moj mąz bardzo dbał o mnie po cesarce, wracał z pracy, gotował obiady, pomagał przy małym ale nie przestał byc przy tym mezczyzną ktory tez ma ochote na zblizenie i potrzebe akceptacji przez zone. Oczywiscie, głosy oburzenia ze jak nie ma ochoty to po co ma sie zmuszac. Tylko jesli dla kogos drobny gest w strone partnera to kwestia zmuszania sie i w dupie sie ma zwyczajnie ludzkie potrzeby faceta to albo jestescie zwyklymi egoistkami albo zle wybralyscie faceta. Miedzy dwoma szczesliwymi i kochajacymi sie ludzmi to nie jest zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oł je, dużo mi się chce.
Chcąca pomóc i Niebieskooka napisały dokładnie to co i ja myślę i próbuję Wam przetłumaczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oł je, dużo mi się chce.
Na razie zmykam, ale jeszcze tu wrócę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca pomóc
niebieskooka "Tylko jesli dla kogos drobny gest w strone partnera to kwestia zmuszania sie i w dupie sie ma zwyczajnie ludzkie potrzeby faceta to albo jestescie zwyklymi egoistkami albo zle wybralyscie faceta. Miedzy dwoma szczesliwymi i kochajacymi sie ludzmi to nie jest zaden problem" DOKŁADNIE , to powinno byc wszystko w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertylda34
autorko skarzysz sie, ze cie wszystko boli wiec sie nie dziw, ze maz unika pieszczot, nie chce pewnie sprawic ci bolu, pogadaj z nim powiedz, ze chodzi ci o zyczajne przytulenie. a ze domaga sie seksu oralnego - to normalne, jak mozesz przeciez dopuszczac, aby twoj maz musial o to skomlec? zrozum ze facet duzo ci pomaga przy dziecku wiec i ty zrob cos dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko daj sobie trochę czasu- zmęczenie i brak ochoty pewnie miną- a twój powinien to zrozumieć i tyle . Tu nie chodzi o lata tylko okres kilku tygodni. Bez seksu nikt nie umarł. To jest szczególna sytuacja- ból moze być i fiz i psych Szczera rozmowa tylko może tu coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
Mnie się wydaje, ze Wy nie bardzo czytacie autorkę. Niektóre z Was piszą, ze maż sam potrafił je zachęcic do seksu- a autorka napisała, że przez cztery tygodnie jej mąż moze dwa razy ją przytulił- gdzie tu jakaś zachęta do tego loda? To nie jest tak, że kobieta po porodzie ma dbać o faceta, moim zdaniem to on powinien w tym okresie dbać o nią! I tak szczerze to nie wiem który kochający facet miałby przyjemność, z loda robione "dla świętego spokoju"! A tak by to wyglądało gdyby autorka go zaspokoiła, bo on ma "potrzeby". I tyle. Ja bym z nim porozmawiała, co pisałam w pierwszym poscie. Dlaczego rzadko przytula, dlaczego nie okazuje miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vesty-powód był!
Po pierwsze powinnaś o tym rozmawiać z nim a nie z nami. Po drugie seks lub jego brak to nie jest forma kary czy nagrody-to ma być przyjemność dla obojga. Żal mi dziewczyn,które seks uważają za przykry obowiązek-może to nie ten facet? Ja miałam ciężki poród zakończony ostatecznie cc,ale po 3 dniach jak tylko wyszłam ze szpitala były pierwsze pieszczoty-nie seks-tylko pieszczoty. Seks był po 6 tygodniach. Ale czułość sobie okazywaliśmy często. I dla mnie seks z mężem nie jest kartą przetargową. Najlepiej po porodzie wywalić chłopa na kanapę,spać z dzieckiem a mąż niech tylko wypłatę w zębach przynosi. Żałosne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataa
i jeszcze jedno- facet nie POMAGA przy dziecku- to także jego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równiez zmykam . życzę mądrości i wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą naiwne kobiety?
droga autorko twój maz ma normalne potrzeby,co sie dziwisz?najpierw ciaża,teraz poród,na pewno się już wypościł nie przesadzaj,że 4 tygodnie po porodzie jestes obolała!rodziłam już 3 razy jesli maż ci emkocha i jestes dl;a niego wazna to uwierz mi ale żadne rozstepy nie będa mu pzreszkadzały.on chce ciebie!zrozum to i doceń te rozstepy i 2 rozmiary więcej to tylko przeszkoda dla ciebie a nie dla niego! jeśli będziesz mu odmawiac i go odstawisz to jak myślisz,jak się to zakonczy???? wolałabyś, by poszedł szukać zaspokojenia gdzie indziej? potem się dziwicie drogie biedne koleżanki,że mąż ma kohankę! o męża trzeba dbać to i szukać innej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertylda34
mireczkowata - ale dlaczego to maz ma ja zachecac do seksu ralnego przytulaniem, moze to ona powinna wlasnie pierwsza go przytulic i zrobic mu dobrze i wtedy i on zacznie ja przytulac? dlaczego to facet ma pierwszy wychodzic z inijatywa? i nie pisz, ze facet nie pomaga przy dziecku bo dziecko jest tez jego, to niech w takim razie autorka idzie na pol dnia do pracy zaroic na to dziecko i zobaczymy :O ludzie nie traktujcie tych facetow jak roboty ktore musza tyrac na was od rana do wieczora, musza w domu wam we wszystkim pomagac, musza zajmowac sie dzieckiem robic pranie, musza na koniec dnia przytulic ale nie maja prawa do odrobiny pieszczoty ze strony zony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vesty-powód był!
Mireczkowata-a czytać to Ty umiesz? W pierwszym poście autorka wyraźnie napisała,że mąż pomaga i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi męża autorki
Biedny facet, pracuje, zajmuje się dzieckiem, pierze, zapierdala, a głupia egoistyczna suka chce mu dać "karę", kurwa, "post na seks" :O Bo jej nie przytula, litości :O Tak trudno zrozumieć, że tak jak ty potrzebujesz tego przytulenia, a jak go nie dostajesz, to czujesz się jak gówno, tak samo czuje się facet nie dostający seksu od swojej kobiety? :O Ale nie, święta krowa urodziła dziecko, nie radzi sobie z niczym i jeszcze ma humory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijabuba
Gdyby mąz pozasuwal przy dziecku 24 godz. , to i ochota na sex by mu przeszla..ze zmeczenia :) Ja mam potrzebe przespac twardo cała noc ! Mąz mi ja spełni ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehe
bertylda34 proponuje postawić jeszcze pomnik facetowi za to ze bidulek chodzi do pracy i musi zarabiać na rodzinę która która sam założył hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A prawda jest taka, że...
Głoopki straszą, że ............. "a potem placza ze maz zostawil albo ze ma kogos." Ciężko zrozumieć ile kobieta przechodzi w ciąży, potem poród, połóg, opieka nad dzieckiem nonstop, porządki w domu, gotowanie, pranie itede.... A facet, co ...... był jedynie dawcą nasienia i tyle jego wkładu w rodzinę, dlatego powinien powstrzymać się od seksu, do momentu, aż żona będzie gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi męża autorki
Już odezwały się zazdrosne małpy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi męża autorki
Czytajcie uważnie, tępe krowy, mąż autorki zajmuje się dzieckiem i domem tak samo jak ona, do tego jeszcze pracuje zawodowo, więc gdzie ta biedna, zmęczona kobieta uciemiężona przez lenia i seksoholika? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą naiwne kobiety?
do a prawda jest taka no z taka filozofią to daleko nie zajdziesz małżenśtwo to KOMPROMIS jesli wiesz o czym mowa,czasem on musi ustapić a czasem ona ale w tej sytuacji to autorka będzie przeciagac jeszcze 2 miesiące!albo dłużej np az schudnie bo ma kompleksy!ciekawe ilu facetów poczeka? nie wszyscy są tacy sami,wiem ale gro mężczyzn nieststy to samce! tak zdecydowała natura a jak tego nie umiemy zaakceptowac to proponuje nie tworzyc związku z męzczyzną meską natura jest inna i nie zmienisz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehe
no i co z tegoooo ? jak ona nie ma ochoty to powinien to uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą naiwne kobiety?
a może ona powinna uszanować to,że on ma ochotę,co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i niech ona uszanuje
że on nie ma ochoty jej przytulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i niech ona uszanuje
Biedni ci mężowie, potrzebni byli tylko do zapłodnienia, a teraz do przynoszenia kasy w zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehe
przytulanie a robienie loda to coś całkiem innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą naiwne kobiety?
a robienie loda to tez frajda dla kobiety, ja w ogóle nie rozumiem z czego autorka robi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
wypowiadałam sie wczesniej mysląc o normalnych facetach, sadziłam ze takich wybiera sie na męzow i ojcow dzieci - przynajmniej z zasady. ale widze ze w tym temacie wypowiadają się kobiety które sypiaja i sa zapladniane przez facetow z przypadku, ktorzy traktują je jak praczki, sprzataczki i oprocz opieki nad niemowlakiem są tez tanią siłą roboczą. Stad ich odrzucenie męzczyzny no ale jak wybiera sie byle kogo na partnera to w sumie nie dziwie sie ze mozna reagowac zdziwieniem i oburzeniem ze sprawienie męzowi seksualnej przyjemnosci, nawet w czasie połogu, jest czyms wspaniałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
"non stop porządki, pranie, gotowanie"- pranie robi mąż, jak autorka zauważyła, a nawet jeśli nie- nikt mi nie wmówi że wrzucenie tego do pralki i potem powieszenie do wielka filozofia. Obiad- co najwyżej godzina, a można na dwa dni zrobić. Brrr, obrzydza mnie samo takie podejście "szlaban na seks". A jak jest grzeczny, dostaje ten seks w nagrodę? Dla mnie to wyraz miłości, fakt że w ciąży nie zawsze miałam ochotę dogadzać mężowi- po prostu seks oralny mnie podniecał, a potem z tym podnieceniem nic nie mogłam zrobić bo miałam szlaban na seks. Ale innego powodu nie widzę... Z kimś kto ma takie podejście, że mąż skamle, ale za mało przytula więc niech sobie skamle, można go karać i tak, to chyba nie ma co dyskutować... A zacznij go przekonywać mocniej że jesteś gruba, brzydka, masz rozstępy i zwisającą skórę to zauważy, bo na razie chyba nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francoise
brawo niebieskooka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×