Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jgjgj

Jestem zagrożona z WF! Nie wiem co mam wybrać!

Polecane posty

Gość jgjgj

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum. Mam problem z WF'em. Wychodzi mi ocena niedostateczna i grozi mi nie klasyfikacja z powodu moich nieobecności. Na początku chodziłam co jakąś lekcję. Unikałam jedynie zajęć na basenie. Od marca całkiem przestałam chodzić na WF. Powodem było to, że jestem bardzo kiepska w grach zespołowych typu siatkówka, piłka ręczna, nie umiem pływać. Zawsze byłam wybierana na końcu, a właściwie dochodziłam do drużyny której zostawałam. Oczywiście grupa była niezadowolona, że mają mnie w zespole bo byłam jak kula u nogi. Zawsze na mnie krzyczeli gdy nie odbiłam piłki czy coś zepsułam, gdy tracili przeze mnie punkty. Później byłam obiektem drwin i wyzwisk w szatni. Nie mam daru do sportu. Mieliśmy kilka zaliczeń na ocenę i załapałam same jedynki. Wczoraj na pierwsze dwa WF'y nie poszłam. Gdy zaszłam na lekcję koleżanka powiedziała mi, że na następnej przerwie mam przyjść do naszego pana od WF'u. Bałam się, że będzie mnie wyzywał i nie chciałam iść ale koleżanka mnie podprowadziła. Poprosił mnie na osobność i ogólnie wyglądał na pozytywnie nastawionego. Spytałam się, co mogę zrobić, żeby jakoś poprawić to. On zdrobnił moje imię i powiedział, że ma całkiem przyjemne rozwiązanie i otwarcie zaproponował mi, że jeśli się z nim prześpię to postawi mi 6 i odhaczy moje nieusprawiedliwione nieobecności na zajęciach. Powiedział, żebym się zastanowiła do przyszłego tygodnia i mimo wszystko prosi o dyskrecję. Nauczyciel WF'u ma około 40lat, całkiem przystojny. Nie wiem czy na to zgodzić? W sumie nie mam wyboru bo albo mu się dam i zaliczę, albo nie i mnie uwali. Jak bym nie była dziewicą to było by łatwiej, a tak to nie jestem pewna czy chcę żeby mój pierwszy raz właśnie tak wyglądał bo wspomnienie będę miała do końca życia. Nie chcę zawalić całego roku przez WF! Wiem, że rodzice mnie wywalą z domu jak nie przejdę, a i tak mam już z nimi nie najlepiej. Nie wiem co zrobić. Jak nie zdam to się zabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loco.loco
seks to też sport! :D więc idź i potraktuj to jako korepetycje z wf'u. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehehehhheee
Trzeba bylo chodzic na WF ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaś1991
Masz nieciekawą sprawę dziewczyno. Dlaczego sobie nie załatwiłaś rocznego zwolnienia z WF? Teraz już koniec roku więc pewnie już nie uwzględnią. U nas w szkole podaje się takie zwolnienia cało roczne lub z jednego semestru do jakiegoś czasu od jego rozpoczęcia się. To taka rada na przyszłość! Teraz kurde no nie wiem co by ci doradzić. Postawił sprawę jasno albo się z nim bzykniesz albo da ci szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześpisz się z nim, dostaniesz 6 na koniec... moim zdaniem ludzie zaczną na pewno dochodzić do tego dlaczego dostałaś najwyższą notę za nie chodzenie na wf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga***111***
przecież jest opcja egzaminu komisyjnego w wakacje! jak masz tylko jedną jedynkę na koniec to możesz ją poprawić w wakacje. nie gódź się na to!!! to wbrew wszelkim zasadom moralnym i etycznym!!! a pewności nie masz, że Cię nie uwali mimo TO. zgłoś sprawę dyskretnie u pedagoga szkolnego, jest po to, by pomóc, nakreśl całą rzecz i wyjaśnij punkt po punkcie. nikt nie ma prawa żądać od Ciebie współżycia za dobrą ocenę!!! nie bądź naiwna!!! pedagog pomoże załatwić Ci sprawę, a zdasz w wakacje komisa, choćby na dwa i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolekkk
idx do niego na przerwie z ukrytym dyktafonem i zapytaj oszczegóły-takaby sie wygadał i nagraj-potem na policje -i sprawa załatwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mouche123
idź się z nim prześpij to doświadczony mężczyzna, dodatkowo trener wf'u więc na pewno zna się dobrze na tych sprawach. nic się nie bój on tylko zrobi ci dobrze i będziesz miała przyjemne z pożytecznym. w 3klasie liceum na pewno powtórzycie to setki razy i jakoś dotrwasz do matury bezproblemowo. mówię ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollo
ja pierdolę, przecież to provo!!!! na ki ciul odpisujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga***111***
a może nie prowo? jak prowo to trudno, ale każdy może potrzebować pomocy. nie można wychodzić z założenia, że wszystko to spam wynikający z nudów internautów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mouche123
basia1551 - ale robisz problemy dziewczyno i nie potrzebnie mącisz autorce w głowie! przecież ona nie musi się od razu tym chwalić że ma taką wysoką ocenę a co zda to zda. zawsze może wcisnąć kit przed koleżankami że była po zajęciach poprawić te ćwiczenia za które zgarnęła oceny niedostateczne. ostatecznie nie widzę przeciwwskazań by poprosić o niższą ocenę za sexik ale byle by przeszła. nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałaś o tym wczoraj,
po co drugi raz ten sam temat ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierota haha jak można by zagrożonym z wf :D hahahałąmaga jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą, ten facet to jakiś desperat, bo chyba każdy wie że skoro słaba z wf to i słaba w łóżku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mouche123
Aga***111*** - kochana cóż za niezwykle fajny pomysł masz! jak autorka wkopie nauczyciela wf'u to co? zwolnią go i na sam koniec oceny wystawi im inny nauczyciel uczący wf i zgarnie laczka. z tym jej może się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfhfh
ŁOOHHOHOO ALE MU SIĘ ŚWIEŻUTKIE RUCHADEŁKO TRAFIŁO!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no :o mówisz jak uczennica młodszej podstawówki :o bo dzieci nie chciały się ze mną bawić :o trzeba było napisać wcześniej wtedy doradziłabym używanie w takich sytuacjach czegos co nazywa się poczucie humoru. Moja koleżanka z powodzeniem coś takiego stosowała na wf-ie, a była największą ciapą jaką znam, za to sympatyczną :) No ale teraz nie wiem co powiedzieć :o jak dla mnie postąpiłaś głupio i na miejscu nauczycieli nie wiem czy byłabym wyrozumiała :o I to wszystko chciałam powiedzieć dopóki nie doczytałam do momentu z propozycja seksu :) teraz juz jasne że to provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mouche123 niech dziewczyna robi to co che. Ja jedynie chciałam ostrzec, że wychowawca i koledzy z klasy ślepi nie są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mouche123
basia1551 - ale z ciebie z zrzęda! nic się złego nie stanie jak się prześpi z nim a i z szkołą będzie miała lajt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszcza białowieska
haha dzieciakom na wf sie chodzic nie chce, kurwa mac, rozumiem zagrozenie z matmy czy fizy, ale wf!!!! ludzie ogarnijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko przeczytałam tytuł wiedziałam o czym będzie... przecież z jedną jedynką teraz się zdaje. Prowokacja aż śmierdzi z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdghgh
zgadzam się z "puszcza białowieska" jak dziewczyna sobie olewała sprawę, ćwiczyć jej się nie chciało to teraz niech ma!! założę się, że jeśli chociaż by chodziła, miała zawsze strój to by dostała spokojnie to 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu zgłośił bym na policje trenera za zmuszanie cie do sexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtf

Jakim trzeba być kaleką żeby nie umieć grać w gry zespołowe!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtf

Jakim trzeba być kaleką żeby nie umieć grać w gry zespołowe!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2019 o 11:27, Gość Wtf napisał:

Jakim trzeba być kaleką żeby nie umieć grać w gry zespołowe!!! 

A ty nie  bądź taki fafarafa,  nie  każdy  ma takie  talenty jak ty.

Edytowano przez Nbk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×