Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Marysia2013
Witajcie:) Spodziewamy się z mężem długo wyczekiwanego dzidziusia:) termin mamy na 22 lutego, obecnie to 24 tydzień. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i życzę dużo spokoju i radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYPRAWKA odzież ciążowa
Witam zapraszam na moje aukcje znajdziecie Panie tam śliczne markowe i zadbane ciuszki ciążowe http://allegro.pl/tunika-z-bolerkiem-ciazowa-jesien-promod-m-l-i2756062568.html http://allegro.pl/nowe-czarne-rurki-panel-ciazowe-kokarda-36-s-i2756063942.html http://allegro.pl/czarna-dzianinowa-tunika-mama-licious-36-s-i2756065333.html http://allegro.pl/nowa-tunika-losos-ciazowa-atmosphere-36-s-i2756067161.html te i wiele innych ! wyprawkę dla dziewcznki http://allegro.pl/paka-wyprawka-jesien-43-szt-cieply-rozek-sweterki-i2755995971.html oraz równie zadbane i urocze ubranka dla swojego maleństwa :) allegro.pl/myaccount/sell.php/p,4 polecam śliczny kosz mojżesz z 2szt pościelki i śpiworkiem HELLO KITTY http://allegro.pl/kosz-mojzesz-stojak-posciel-spiworek-hello-kitty-i2755978547.html życzę szybkich porodów i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer lev - synek generalnie jest sympatycznym, wesołym i pogodnym dzieckiem, ale miewa czasem takie napady złości ( krótkotrwałe a intensywne), że nic do niego nie dociera. Najbardziej wtedy , kiedy ja próbuje przeforsowac swoja decyzję a on jest przeciwny. Jestem osoba konsekwentna i to go najbardziej wkurza, że coś musi. Np. sprzątać lub wrócić do domu z dworu. moje konto, kasienka - ja miałam wózek polskiej firmy Jedo model Bartatina. Byłam bardzo zadowolona i nadal będę go użytkować. kati - nie przejmuj sie wagą, 7 kg. to naprawdę nie jest duzo a najwazniejsze, że maluch rośnie. Lusesita - hej:) Ja od dwóch dni żyje tematem mebli kuchennych, chcemy mieć zabudowę i facet mi wycenił jedna wersje na 17.000 a drugą na 19.000 tys.! bez sprzętu same meble. Teraz na szybko szukam czegoś w rozsądniejszej cenie:( a czas mnie nagli...:( moje konto - a ty jaką kuchnię planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my też zabudowę pod wymiar robimy, nie będzie strasznie dużo szafek, ale zabudowa będzie w kształcie literki L pod ścianą z oknem, jakieś 2,90 na 2,50 tak mi się wydaje, z zabudowaną lodówką, wycenę nam robiło 2 gości to jeden kosmos, a drugi troszkę po znajomości powiedział że wyjdzie nas jakieś 6 tysięcy, więc porównując ceny nie jest zły :) zobaczymy jak nam to wszytsko zestawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny kati =) ja też przytyłam już 8 kg, ale się tym nie przejmuję, przecież dzięki temu że jesteśmy w ciąży i tak zyskujemy na atrakcyjności, te kilka kilogramów po ciąży i przy intensywnej opiece dzieckiem szybko z nas zejdzie ;) ,a, znajomą, która w ciąży przytyła 32 kg (!) a teraz jest chudziutka i waży z 50 kg więc głowa do góry, teraz nasze maluszki są najważniejsze, na nasze diety jeszcze przyjdzie czas. Kasienka z tymi wózkami 3 w 1 to bardzo różnie jest, co producent to inne są, ja sama zamierzam taki wózek kupić, aczkolwiek z uwagi na to jak wiele funkcji musi spełniać wózek zamierzam poprzymierzać się do nich w sklepie i ewentualnie jeśli będzie taniej to taki zamówić na allegro bo to co Pisza na aukcjach, często niestety nie jest zgodne z prawdą do końca, lepiej samej sprawdzić i wypróbować. Bayer Lev no właśnie sporo czytałam o tych bólach przepowiadających, tylko, że u mnie te bóle trwają dłużej i niezależnie od zmiany pozycji nie ustępująna szczęście nie są częste, dziś już czuję się dobrze, myślę, że powinnam bardziej się oszczędzać, bo dosyć aktywna jestem, a przecież w 6 m-cu nie jestem już tak „mobilna jak wcześniej ;) no i łykam magne B6, bo podobno najlepiej go organizm przyswaja. Anitka90 ten pierwszy link - wózki są śliczne , sama podobny zamierzam kupić, najbardziej podoba mi się zielony. Marysia 2013 ja tez spodziewam się dzidziusia 22.02.2013r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków lidsta..................11.02.2013........25. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........28...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........24 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............25............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........25...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............19..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....JeleniaGóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia2013
Witajcie ponownie:) Odkąd jestem na zwolnieniu mam bardzo dużo czasu na przemyślenia. Przeglądam strony internetowe w poszukiwaniu wszystkich potrzebnych rzeczy dla maluszka:) Wybór jest niesamowity. Myślałam żeby wyprawkę dla dziecka przygotować na dwa miesiące przed porodem, tak na wszelki wypadek. Na razie nic nie kupujemy, tak żeby nie zapeszać, ale już się nie mogę doczekać kiedy wpadniemy w wir zakupowego szaleństwa:):) A jak u Was z zakupami? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas z zakupami to też narazie nic prawie nie mamy, jak czytam czasem to niektóre z dziewczyn mają pokaźną wyprawkę już :) ja mam trochę ubranek część kupiłam a część dostałam, i ręczniczek kąpielowy i kocyk z biedrony :) mamy zamiar wziąć się za zakupy jakoś w połowie listopada.... mam nadzieję że kaska z Zusu już dojdzie do mnie :) łóżeczko mamy dostać od mojej siostry, może przyjedzie teraz to zobaczę co mi przywiezie :) ja myślę nad aukcją na allegro są zestawy.... jakieś maty, bujaczki, komody itp i można wylicytować za fajne pieniążki, ostatnio poszedł zestaw za jakieś 500zł a byl tam i bujak fishera co sam kosztuje ze 200zł, laktator, niania elektroniczna, sterylizator, komoda kąpielowa, pościel itp.. co do wózka to by byliśmy przypadkiem w sklepie dziecięcym jak kupowaliśmy prezent i wpadl nam w oko Tutek, też 3w1, http://tutek.pl/ zobaczymy jeszcze :) pewnie nam się odmieni :) nie chcemy jakiegos strasznie drogiego, zastanawiamy się też nad uzywanym ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas z zakupami to też narazie nic prawie nie mamy, jak czytam czasem to niektóre z dziewczyn mają pokaźną wyprawkę już :) ja mam trochę ubranek część kupiłam a część dostałam, i ręczniczek kąpielowy i kocyk z biedrony :) mamy zamiar wziąć się za zakupy jakoś w połowie listopada.... mam nadzieję że kaska z Zusu już dojdzie do mnie :) łóżeczko mamy dostać od mojej siostry, może przyjedzie teraz to zobaczę co mi przywiezie :) ja myślę nad aukcją na allegro są zestawy.... jakieś maty, bujaczki, komody itp i można wylicytować za fajne pieniążki, ostatnio poszedł zestaw za jakieś 500zł a byl tam i bujak fishera co sam kosztuje ze 200zł, laktator, niania elektroniczna, sterylizator, komoda kąpielowa, pościel itp.. co do wózka to by byliśmy przypadkiem w sklepie dziecięcym jak kupowaliśmy prezent i wpadl nam w oko Tutek, też 3w1, http://tutek.pl/ zobaczymy jeszcze :) pewnie nam się odmieni :) nie chcemy jakiegos strasznie drogiego, zastanawiamy się też nad uzywanym ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas z zakupami to też narazie nic prawie nie mamy, jak czytam czasem to niektóre z dziewczyn mają pokaźną wyprawkę już :) ja mam trochę ubranek część kupiłam a część dostałam, i ręczniczek kąpielowy i kocyk z biedrony :) mamy zamiar wziąć się za zakupy jakoś w połowie listopada.... mam nadzieję że kaska z Zusu już dojdzie do mnie :) łóżeczko mamy dostać od mojej siostry, może przyjedzie teraz to zobaczę co mi przywiezie :) ja myślę nad aukcją na allegro są zestawy.... jakieś maty, bujaczki, komody itp i można wylicytować za fajne pieniążki, ostatnio poszedł zestaw za jakieś 500zł a byl tam i bujak fishera co sam kosztuje ze 200zł, laktator, niania elektroniczna, sterylizator, komoda kąpielowa, pościel itp.. co do wózka to by byliśmy przypadkiem w sklepie dziecięcym jak kupowaliśmy prezent i wpadl nam w oko Tutek, też 3w1, http://tutek.pl/ zobaczymy jeszcze :) pewnie nam się odmieni :) nie chcemy jakiegos strasznie drogiego, zastanawiamy się też nad uzywanym ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka musisz mieć chyba fronty laminowane albo dużo szafek ja za meble pod zabudowę z drewnianymi frontami dałam 8tyś plus 3,5 tyś za sprzęt powiem, ze cena Twojej wyceny mnie przeraziła. Niestety tak to jest ja szukałam jakieś pół roku więc z cenami było naprawdę różnie; nie wiem co Ci poradzić może poszukać u jakiegoś stolarza a nie w sklepach wiesz oni też robią super meble. Co do wózków to i ja się zaczęłam zastanawiać nad kupnem co prawda brat cioteczny obiecał mi swój ale się cały czas zastanawiam czy nie kupić nowego. Też słyszałam różne opinie na temat 3w1 i zgłupiałam; łóżeczko dostaję w spadku jest u mnie w rodzinie 20 lat:), przewijaki, baldachimy i inne gadżety też mam dostać. Na pewno kupię łóżeczko turystyczne będzie dobre żeby postawić w salonie na dole myślę, że za 200zł już kupię ale w necie bo w sklepach ceny kosmiczne. Oglądałam ostatnio aukcje z pościelą np 12 elementową nie wiem co o niej myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki!! ja po tym upadku trafilam do szpitala no i dzis wyszlam!! z maluszkiem wszystko wporzadku, wazy juz 700g! :) za kazdym razem jak bylam podpinana do KTG to strasznie kopal!! strasznie duzo wpisow i nadrobie je pozniej pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziękuję Wam za opinie na temat wózka. Prawdopodobnie się na niego zdecydujemy. Tym bardziej, że znajomi mają 1,5 roczna córeczkę i planują go sprzedać. Bayer Lev wizytę mam w przyszły czwartek. Już nie mogę się doczekać :) Green Grass ładny ten wózek, który zamówiłaś. Też myślę o jakiś zabezpieczeniach do fotelika, gdyż trochę będziemy podróżować. Lunek masz rację. Z tym bezp.. to już raczej nic nie zdziałam.. Szukałam, dzwoniłam i lipa.. Ale gdybyście coś słyszały to dajcie znać :) Jeśli chodzi o wagę to jestem 6 na plusie. Green Gras i Bayer Lev jakie Wy jesteście szczuplutkie :) Ja taką wagę miałam bardzo bardzo dawno.. Kasieńka. m a jak się czujesz? Lusesitaa witaj. Jak Twoje bóle brzucha? Lunek a próbowałaś spać z taką poduszką pomiędzy nogami? Albo za plecami? Lub po brzuszkiem? Kati a jak Twoje samopoczucie? Mnie ostatnio czasami też takie humory i doły łapią.. szybko się rozklejam Myślę, że to hormony..plus strach o maleństwo o donoszenie ciąży.. Iskierko my w wakacje robiliśmy generalny remont łącznie z wymianą całej kuchni. Meble na wymiar. Strasznie dużo Ci wycenił (no chyba że ma ogggrooomną kuchnię ;) ). My szukając mieliśmy oferty niektóre też kosmiczne, a całą zabudowę udało nam się zrobić z montażem za ok. 6 tys. Łącznie z samo domykającymi się szafkami, szufladami, „szafko spiżarkąitd. Może uda się Wam znaleźć jakąś alternatywę? PS. a ja leżę i leże i leżę Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Iskierka- naprawdę cena która podałaś powala... Też uważam tak jak Lunek i Roosa, że warto poszukać porządnego stolarza, ja tak właśnie robie. U mnie wczoraj był pierwszy stolarz na poddaszu. Tak orientacyjnie chciałam aby mi doradził jak zagospodarować te skosy by było maksymalnie funkcjonalnie bo u nas gotowe meble całkowicie odpadają (nie mamy ścianki kolankowej przez co ciężko cokolwiek sensownego wymyślić ) Jeszcze nie wybrałam dokładnie materiałów i blatów, ale mi powiedział, że za szafę przesuwną 200cm z koszyczkami itd. (bez lustra) 1800 zł, aneks kuchenny- tylko dolne szafki z takim miejscem do jedzenia posiłków z blatu to ok. 3000 (za 4m), do tego zamówilibyśmy jeszcze komodę i szafkę pod TV do sypialni, mebelki do saloniku, może szafeczkę do łazienki wiec mówił ze policzy jeszcze taniej. Chyba przyzwoite ceny. U moich rodziców 3 lata temu też kuchnie robił stolarz i wyszła ich znacznie taniej niż ta wyceniona w sklepie, a szafki były identyczne. Nam jeszcze zostało szpachlowanie saloniku, malowanie i podłogi a czas biegnie nieubłaganie ech :( strasznie się tym denerwuje, ze nie zdążymy przed porodem ze wszystkim. MAMA2013LUTY- no kochana teraz musimy patrzeć pod nogi, Dobrze że nic wam się nie stało. Ksawery jest w podobnej wadze jak mój Bartosz :) Roosa- wyobrażam sobie jak musi być ci ciężko tak leżeć, na pocieszenie pomyśl sobie ze po porodzie już nie będzie czasu na dłuższy odpoczynek. 3maj się, dasz rade Marysia2013- ja już mam sporo rzeczy, bałam się odkładać zakupy na później bo z brzuszkiem może być ciężko łatać po sklepach. Większość ubranek zamawiałam z allegro a pozostałe rzeczy chciałam obejrzeć na żywo wiec jeździłam na zakupy. Anitka90- ATLANTIC ESPIRO podoba mi się bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków lidsta..................11.02.2013........25. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........28...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........24 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............25............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........25...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....JeleniaGóra 🌻 Marysia2013 ja cały czas pracuje więc staram się co trochę coś dokupić, bo zawsze wszystko zostawiam na ostania chwilę, ale w tym przypadku wolę nie obudzić się z ręką w nocniku jak mała się pośpieszy. A mam już te bardziej konkretne rzeczy jak wózek 3w1 Xlander XA+ fotelik maxi cosi, łóżeczko turystyczne z przewijakiem i półeczkami, materacyk, pościel, poszewki x2, prześcieradełka x 2, podkład nieprzemakalny pod prześcieradło, kocyk podwójny, ręczniczek z kapturkiem, buteleczki tome tepee antykolkowe x 2, 1 smoczuś na wszelki wypadek, czapeczke zimową + kombinezon zimowy(na wyjście ze szpitala), 4 pajacyki, 4 kaftaniki, z ciuchami nie szaleje wogóle bo mam dostać od 2 koleżanek i od kuzynki i dopiero po selekcji może trzeba będzie coś dokupić, więc póki co jestem spokojna że jakby co to większość mam. 🌻 Iskierka mnie tez cena twojej kuchni przeraziła ale to na pewno zależy od frontów, czy szafki sa na hydraulicznych zawiaskach czy normalnie otwierane czy szuflady samodomykające się i ile jest. U mnie akurat jakieś 2 tyg temu montowali szafki i było kilka wycen najtańsza 5 tyś najdroższa 9 tys za 11 metrów szafki góra i dół, w końcu stanęło na 6 tyś ale mamy normalne szafki nie do góry otwierane, i szuflady też normalne, zrezygnowaliśmy z samodomykających szuflad i szafek do góry bo jednak 3 tyś mniej to sporo, a trzeba jeszcze było kupić wszystkie sprzety do zabudowy mikrofala kuchenka lodówka zmywarka pochłaniacz kolejne kilka tyś, ale mam już to z głowy, brak tylko krzeseł i stołu do jadalni :D ale do świąt może coś znajdziemy. Życze powodzenia w szukaniu bo to było najgorsze :D 🌻 Mama2013luty to uważaj na was, bo teraz to już w ogóle pogoda fatalna idzie. 🌻 A my dzisiaj zapisaliśmy się do szkoły rodzenia Pisklaczek i cały grudzień będziemy się szkolić mam nadzieje ze nie bedzie dużych śniegów :D 🌻 Miłego wieczorku dziewczyny, tez ide poleżeć bo Ala szaleje jak tak siedze za dugo przed kompem :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto, Lunek, green-grass, Gusia09, Roosa- tę wycenę robił mi właśnie stolarz, który zajmuje się tylko kuchniami, dziś konsultowałam te wycenę w dwóch innych miejscach i tak w BlackRedWhite wyszło 13.500 a w innej firmie 14.000 :( Kurczę mam kuchnię 9m2 i ze względu na to, że mamy strop drewniany i belki na suficie wybrałam taką kuchnię trochę retro ale z lakierowanymi frontami. Faktycznie szuflady samodomykające i wszystkie te okucia firmy blum... Do tego dwie szafki sa podświetlane i mam trzy półeczki szklane tez podświetlane ledami.... Niestety nie mam juz zbyt wiele czasu a terminy realizacji to już połowa stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia09 - do szkoły rodzenia chodzi się przez miesiąc, ile razy? Dużo płaciłaś? A mi dziś przyszły ciuszku z Allegro - za wylicytowane 80 zł ( 50 zł + przesyłka ) przyszło mi ponad 80 sztuk różnych ubranek... Używane, ale w dobrym stanie. Dużo pajacyków, czapeczek, kompletów, spodenek, bluzeczek, body itp... Cieszę się jak dziecko. Teraz wyprać i ładnie wyprasować ;) Dziś znowu piekłam ciasto czekoladowe ;) Wczoraj nie mogłam wejść na forum - cały czas mnie wyrzucało. Ja też czasami mam gorszy dzień i płakać mi się chce- nasze hormony w ciąży widocznie intensywniej działają hi ;) Miłego wieczoru mamusie ;) Dbajcie o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Angel tak przez miesiąc w każdy weekend po 5 godzin - 600 zł Ciasto czekoladowe mmmmm pycha, ja chyba zrobie naleśniczki z bazą nuttelową bo delikatniejsza, mój M to by się zabić dał za wszystko co czekoladowe :D A ubranka w czym będziesz prała?? Bo kilka osób doradzało mi chyba lowele czy jakoś tak, w grudniu na początku trzeba będzie się zabrac za pranie wszystkiego :D Ja tez się bardzo cieszę jak tylko mi jakaś paczka przychodzi, a że przychodza do pracy to zaraz wszystkie dziewczyny rzucają się oglądac co tym razem przyszło :D 🌻 Iskierka no to pewnie za te wszystkie bajery taka wycena a z drugiej strony robisz to na kilkanaście albo i trochę więcej lat, to tez inaczej się na to patrzy. My jak górę robiliśmy a mamy skosy i belki to za aneks kuchenny bez górnych szafek a dolnych tylko 4 szafki (jedna narożna z obracanym wkładem, 2 zwykłe i jedna większa barowa z dwóch stron przesuwna mleczna szyba daliśmy 2400, także za takie nietypowe z bajerami tak właśnie wyjdzie. Co do terminów to racja my czekaliśmy 6 tyg 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewuszki :) ja juz odebralam klucze do miszkania, podpisalam umowe i wnioslam czesc rzeczy, w koncu urzadze swoje "krolestwo" (kuchnia) tak jak mi sie podoba :) kurecze ale sie ciesze, to Nasze wlasne gniazdko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa - w dzień czuję się dobrze, ale przez 2 ostatnie noce bolał mnie brzuch. Obyło się bez nospy, i po ok godzinie zasnęłam. Rano już jest lepiej, ale trochę mnie to niepokoi. Zobaczę jak będzie później. Wstaję tylko do WC, wziąć prysznic, uważam na siebie i nie wiem skąd te bóle. Dziś wszyscy pojechali na cmentarz, ale ja wolałam nie ryzykować. A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków lidsta..................11.02.2013........25. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........28...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........24 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............25............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........26...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....JeleniaGóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków lidsta..................11.02.2013........25. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........28...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........24 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............25............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........26...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....JeleniaGóra kasienka.m.........12.02.2013...........25..........DZ.............Pińczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane u Was też tak zimno byłam na cmentarzu i tak zmarzłam, że teraz siedzę z gorącą herbatką z soczkiem malinowym okręcona w kocu:). Miałam nie iść ale już mam dosyć siedzenia w domu....Po tych podróżach trochę się źle czułam ale jest już lepiej. Roosa poducha między nogami a raczej dwa lub trzy jaśki pomagają i myślę, że muszę mieć wyżej nogi. Iskierka będziesz chyba musiała zostać przy tych cenach, ja osobiście w swojej kuchni zrezygnowałam z podświetlanych szklanych półek na rzecz zawiasów z cichym domykiem. Wiem, że kuchnia jest na kilka lat ale kompletując od A do Z dom nie można na wszystko sobie pozwolić....a szkoda..... Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama luty gratulacje! i ciesze się,że ten upadek zakończył się szczęśliwie.. Gusia dzięki za stronkę :) *** Kasienka ja też nigdzie nie wychodzę.Jedynie na badania i wizyty..Niesamowicie się cieszę z każdego dnia.. Leżę a mimo to brzuch mnie czasami pobolewa.. no i ciągle jest taki napięty.. Może taki jego urok.. :) Dopada mnie też zgaga,chyba właśnie od tego ciągłego leżenia na uniesionym łóżku ;) Wyznaczam sobie małe cele. Kolejny to przetrwac 26t.c. Znam kilkoro dzieci urodzonych właśnie w 26 tyg.więc dość krytyczny mi się wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roosa życzę powodzonka, moja siostra miała podobnie więc wiem jak to jest, aby do 30 tygodnia, aby do 31 itd.... siostra donosiła do terminu czego i tobie życzę :) będzie dobrze, musi byc :) ja wczoraj założyłam rajstopy przeciwżylakowe, koszmar... założyć je trudno, ściągają sie... no ale da się wytrzymać :) ja muszę troszkę w domku ogarnąć :P pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo luty super ze u Was takie zmiany na lepsze duzo dzczescia dla Was;) Tak czytam Was wy juz wiekszosc macie wyprawke ja w sumie nic jeszcze nie mam naszykowane ogladam sie teraz za wozkami podoba mi sie bardzo icandi ale jest strasznie drogi i czekam na jakas okazjie musze dokupic pare rzeczy a reszte odswierzyc ale mysle ze gdzies dopiero w styczniu wezme sie za to ... DZiewczyny rosa kati jak najwiecej przelezanych dni tyg zycze bez niespodzianek tak do 38 tyg ;)duzo zdrowka dla Was;) milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama2013luty super, że się układa po Twojej myśli, oby tak dalej...... Moje konto ja też raz założyłam takie rajstopy i jak dla mnie masakra, dobrze, że więcej chodzę w spodniach:) Siedziałam wczoraj na necie i czytałam trochę o tej tragedii w Hipolitowie aż normalnie się wkurzyłam, boże niektóre z nas starały się o dzidziusia kilka miesięcy, tygodni a niektóre kobiety bez mrugnięcia okiem ot tak zabijają swoje dzieci. Musiałam napisać bo normalnie nie nie mogę; nawet kara śmierci nie byłaby adekwatna dla takiej kobiety bo matką jej nie nazwę.... Jutro czeka mnie wizyta u teściowej i spotkanie z moim szwagrem i jego żoną, powiem tak nie przypadłyśmy sobie do gustu i każde nasze spotkanie to dla mnie koszmar a teraz z uwagi na to,że też jest w ciąży ciągle od teściowej słyszę jaki super drogi wózek sobie kupują, jakie super fajne ubranka itp. Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek - no to współczuje ci tego spotkania. Ale najlepiej puszczać takie uwagi teściowej mimo uszu, bo to tylko niepotrzebne nerwy. Ja mam w perspektywie imieniny szwagra i tak samo nie znosze spotkań z jego rodziną, zawsze mam wrażenie, że jego siostra i jej mąż to tez mniemanie maja o sobie jak nie wiem co. Na szczęscie widujemy się raz do roku. Co do kuchni, to cały czas biję się z myślami tym bardziej, że bierzemy kredyt na wykończenie i musi wystarczyc na wszystko.... Może jeszcze zmienię całkiem kncepcję, nie wiem.... moje konto, Lunek - macie mocne żylaki? Bardzo widoczne. Ja mam dziwne bóle w prawej łydce, takie gdzieś tam w środku i jedna widoczną żyłkę - czy to jakiś zaczątek? Jakie miałyście objawy - od razu wyskoczyły żyły czy był na początku ból? wrzesniowa mama- ja mam większość rzeczy po synku a takich artykułów do pielegnacji jeszcze nie kupowałam, kombinezonu ani nosidełka i wielu innych rzeczy tez nie. Roosa- i my cieszymy się z Tobą z każdego dnia:) Ja tez walczę ze zgagą doszło do tego, że Alugastrin wożę już ze sobą wszędzie. Musisz być silna. Będzie dobrze, zobaczysz:) MAMA2013LUTY - to my się wpraszamy na parapetówkę:) Gusia09 - ja prałam ubranka na początku w Loveli a potem w Dzidziusiu - był tańszy. Kasia - Angel - jeśli chodzi o szkoły rodzenia to wiem, że sa przyszpitalne bezpłatne - ja do takiej uczęszczałam od bodaj 26 tyg., chociaz wiadomo, jak to jest z bezpłatną raz gimnastyka była dwa razy nie i to mnie denerwowało. No i na koniec proszę o trzymanie dziś kciuków za mnie wieczorem - mam usg 3 D - wreszcie dowiem się, kto siedzi w brzuchu i czy maluszek zdrowy.Trochę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×