Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dzieki Wam dziewczyny!! no parapetowka dzis, wiec wpijajcie!! :) normalnie ja padam a tu jeszcze impreza przede mna...eh.... no jakos dam rade :) mowie Wam, strasznie sie ciesze!! juz wszystko przygotowane, tylko dac na stol, goscie beda o 22, bo moj M koczy prace o 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka nie ma jak rodzinka:) co do żylaków to ja nie mam jakiś strasznych, miałam skurcze łydki i tak bardziej dla sprawdzenia te rajstopy założyłam. Bardziej martwią mnie pękające naczynka na twarzy niestety po ciąży będę musiała znowu poddać się serii zabiegów laserowych:( Jak usg??????????????????????????????????????????????????????????????? Mama2013luty udanej imprezki dużo siły i cierpliwości dla mnie 22 to zabójcza godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka i jak tam po wizycie ?? Pisz szybko kto mieszka pod serduszkiem :D czy dalej się ukrywa 🌻 mama2013luty udanej imprezki, tylko domu nie rozwalcie :D Dla mnie też godzina 24 to max ale jak mus to mus, ja za tydzień mam imprezkę 30-ke to pewnie trochę też posiedzimy 🌻 A mnie przypałętało się zapalenie dziąseł, są napuchnięte i krwawią i tylko chce coś ugryź to boli jak cholera więc pozostają mi płyny albo papki :(, a dentystę mam dopiero za tydzień w piatek Masakra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) lunek co do teściowej to już tak bywa, twoja przynajmniej cosik mówi a moja to udaje jakby nie wiedziała o ciąży... to będzie jej pierwszy wnuk a raczej wnuczka a ona nic.... nawet się nie zapyta co tam? ah,,, szkoda gadać ... iskierka no właśnie i jak z tą kuchnią? jak chcesz mieć wszystko to niestety trzeba zapłacić sporo... jakieś podświetlenia, domykania szafek itp.... no i najwięcej to chyba te fronty... cena zależy od tego czy są lakierowane czy nie, itp.. powodzonka :) u nas przyjechały płytki do łazienki i musimy jutro wybrać wanne bo trzeba odpływ dobrze zrobić przed ułożeniem płytek :) boże mam nadzieję że święta spędzę już tam... trzymajcie kciuki :) co do żylaków to ja byłam przed ciąża u naczyniowca bo mam pajączki n jednej nodze i miałam jedną wystającą żyłkę pod kolanem... ale powiedział że żyły mi widać bo jestem szczupła i mam cienką skóre :P a pajączki to tylko laser co niestety nie jest refundowane a ta żyłka pod kolanem to pikuś, malutka i narazie nic z nią się nie da zrobić... no a przy ciąży moja żyłka pod kolanem zrobiła się wystającym żylakiem, takim pojedyńczym ale nie wygląda za ładnie no i moje pajączki na jednej nodze po calym dniu robią się troszkę wystające... więc teraz noszę te rajstopki,... mam nadzieję że pomogą no i biorę oslonowo lek Cyclo 3 forte... zobaczymy :) mama2013 jak tam imprezka się udała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa mama, Gusia09, Lunek - dzieki Wam :) moje konto - impreska sie oczywiscie udala :) Lunek, Gusia09 - dla mnie godzina 22 to tez godzina zabojcza, ja o 22 pije antybiotyk, wiec codziennie musze sie meczyc wytrzymac zeby pozniej specjalnie nie wstawac, no jezeli chodzi chodzi o impreski to wysiedze max do 24, poprostu dluzej nie dam(y) rady, wczoraj to samo, o 24 mowie ze ja nie mam sil i ide, masakra, aka bylam zmeczona ze poszlam tylko raz o 6 rano do wc, mialam takie spanko :) zylakow to ja na szczescie nie mam, mam nadzieje ze sie nie pojawia, wczoraj zauwazyam ze z sutkow wyplywa mi.... WODA! to chyba normalne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama2013-to nie woda:D I tak,to normalne,u niektorych kobiet tak wlasnie jest(u mnie tez). Iskierko-no pisz szybko jak po wizycie,kto tam siedzie u ciebie w brzuszku,bardzo jestem ciekawa! Lunek-ja tez mam problem z naczynkami w ciazy,tzn.z naczynkami w ogole,a w ciazy to juz pekaja na potege,i w jednej,i w drugiej,na rekach i dloniach tez.Tez sie musze wybrac po porodzie cos z tym zrobic:o A jakim sposobem zamykalas naczynka wczesniej?Ile kosztuje taki zabieg i ile jest ich potrzebnych do jednego naczynka? Gusia-wspolczuje problemow z dziaslami,mi krwawia przy myciu zebow od jakiegos czasu,ale poza tym nie boli. Milego weekendu,dziewczyny,u nas pada i ogolnie do doopy pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków lidsta..................11.02.2013........25. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........29...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........24 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............DZ.......Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............25............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........26...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........22.......................Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....JeleniaGóra kasienka.m.........12.02.2013...........25..........DZ... .........Pińczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayer Lev ja zamykałam sobie naczynka laserowo na twarzy tylko powiem szczerze, że od 6 lat na twarzy miałam taki jakby rumień . Na początku potrzebowałam 4 lub 5 zabiegów w odstępach miesięcznych; później miałam 2 lata przerwy; po czym raz max dwa w roku w tym roku robiłam sobie w marcu. Cena zależy od ilości zamykanych naczynek od 100zł do 350zł, z uwagi na to że chodzę do jednej kliniki już od 4 lat to zazwyczaj płacę 100-150zł za całą twarz.Na nogach też nam ale je akurat zaakceptowałam:(. Mama2013luty super, że Ci się impreza udała. A ja od jakiś 3 dni muszę więcej leżeć jak chodzę to mnie ciągnie w dole i kłuje w okolicy pępka więc leżę; chyba znowu więzadła bo żadnych innych objawów nie mam w przyszłym tyg pójdę na kontrolę. Wiecie wczoraj jak leżałam sobie i głaskałam brzuch to nagle poczułam takie przemieszczanie się pod skórą może to mały baraszkował i go wyraźniej poczułam. Trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko-GRATULUJE!!!🌼Bedzie parka,jak fajnie:) Lunek-dzieki.Musze sie w koncu za to wziac na powaznie.ja na nogach nie mam,ale na dloniach kilka,co mnie wkurza,no i na twarzy tez:( Moja synek sie tak pod skora przesuwa czesto,jakby sie rozciagal,nie jest to kopanie typowe,moze u ciebie tez tak robi dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja się wczoraj udenerwowałam... badanie miałam mieć o 19.15 a do gabinetu weszłam o 20.40! Lekarz zaraz wziął się do pracy i stwierdził, że ,,baba'' siedzi w brzuchu. W ogóle straszny żartowniś był z niego więc trochę mi stres minął, a jak powiedział, że z małą wszystko dobrze to myślałam, że go ze szczęścia wycałuję! Teraz będziemy rozmyślać nad imieniem:) Gusia09 - ja mam też bardzo wrażliwe dziąsła, póki co tylko krwawią w trakcie mycia i jedzenia twardych pokarmów. Pytałam lekarza czy można stosować w ciązy jakieś żele, powiedział, że mozna Sachol a on właśnie dobrze się sprawdza przy zapaleniach. moje konto -jutro mamy jeszcze jedna wycenę i do wtorku musimy podjąć decyzje co z tymi meblami. A czy Ciebie boli ta łydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków lidsta..................11.02.2013........25. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........29...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........24 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............DZ.. .....Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............25............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........26...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........23...........DZ .........Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............22..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....JeleniaGóra kasienka.m.........12.02.2013...........25..........DZ... .........Pińczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przeżyłam jakoś rodzinną imprezę ale ze szwagierką wogóle nie rozmawiałam tzn udawała, że mnie nie ma. Znudziło mi się ciągłe robienie pierwszego kroku więc siedziałam naprzeciwko i rozmawiałam z rodzinką a co!!!!!!!!!!!!!A od teściowej wyobraźcie sobie dostałam kasę na kupno ubrań dla siebie:) zaskoczyła mnie:) in plus.Wreszcie przestał mnie brzuch boleć ale muszę mniej chodzić no i mogę zapomnieć o jakichkolwiek porządkach na budowie a właśnie montują mi schody więc kurzu mnóstwo. Bayer Lev no właśnie takie ,,przeciąganie" masz racje pewnie to mały się rusza. moje konto jak masz tylko dużo miejsca to weź sobie dużą wannę my zdecydowaliśmy się na 190 cm i jestem bardzo zaddowolona wreszcie mój mąż się mieści:). Zrezygnowałam z narożnej ładnie wygląda ale troszkę za mała:( Gusia 09 współczuje ja miałam dentosept A taki do nakładania na bolące miejsca pani w aptece mi poleciła. Trzymajcie sie ciepło dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Już wiem kto mieszka u mnie w brzuszku! - dziewczynka..:) Cieszę si bardzo, bo jakoś tak miałam nadzieję na dziewczynkę i przeczucia też takie miałam:) ale nareszcie wiem i mogę już zacząć kupować dla niej rzeczy... Malutka ma 20,65cm i waży 544g i wszystko u niej dobrze:) Miałam robione właśnie to 3/4D i nie mogliśmy z mężem nadziwić się jak to wszystko super widać, malutka się pięknie pokazała... filmik oglądam po kilka razy na dzień hehe i każdemu dumnie pokazuję..:) Miłego dniaaa..;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dziewczyny gratuluje coreczek;) To tylko chyba ja zostalam sama z niespodzianka w brzuszku;) Od paru dni co raz bardzej odczuwam bol plecow na wieczor i ciezej znalesc dobra pozycjie do spania przez co krece sie pol nocy ... uciekam corke wyszykowac do przeczkola a tak na marginesie dziewczyny ktore maja juz dzieci czy Wasze pociechy w wieku dwoch latek dawaly popalic bo moja od jakiegos czasu chwilami jest poprostu nie do zniesienia i wysiadam momentami i jeszcze jak pomysle sobie ze pojawi sie jeszcze jedno to az sie boje co to bedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lutóweczki! wrzesniowa mama podziwiam Cię, że nie chcesz wiedzieć do końca kto zamieszkuje Twój brzuszek ja bym nie wytrzymała witam nowe forumowiczki :) gratuluję wszystkim zdrowych Maluszków dużo się tutaj dzieje, ale to bardzo dobrze miłego ( tego ponurego) dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Inspektor1.........07.02.2013...... ...........................Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........25..........CH..........Warszawa Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków lidsta..................11.02.2013........25. ...... ...CH..........Poznań. moje konto.........24.01.2013..........27.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........29...........CH..........N iemcy Ninkaa86...........15.02.2013...........24 ...........DZ ........Szczecin goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica BetiGl...............15.02.2013.......................... ...........Gliwice księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław wrzesniowa mama...22.02.2013........19......................UK Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa izmaizma..........04.02.2013............................. .......Inowrocław kati=)..............10.02.2013............25.. .........CH........Rzeszów kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów green-grass......12.02.2013............25............CH .......Bochnia anetka_1991.....28.02.2013............22. ......................Radom kaja-@@@@@...25-02-2013.............21.......DZ....... ...Elblag MAMA2013LUTY...14-02-2013...........26...........CH...... ..Rzeszów *Iskierka*.........28-02-2013... .........23...........DZ .........Rawicz malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....17...........CH........Wieluń Gusia09 ...........18-02-2013.............24..........DZ........Cz-w a Ewuskaaa.........22.02.2013.............24..........CH.. .......ok/Wa-wy Roosa .............11.02.2013..............24.........DZ ...... ..Kraków aclerya............17.02.2013.............22...........CH ........W-wa basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Kasia-Angel........28.02.2013............22..........CH.. ....JeleniaGóra kasienka.m.........12.02.2013...........25..........DZ... .........Pińczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa mamo-polecam ksiazke Jezyk dwulatka.Moja corka moze nie miala specjalnych odbic w tym wieku,ale mimo wszystko ta ksiazka sporo mi pomogla,wiec polecam. Iskierko-wyobrazam sobie jak sie ucieszylas,ze bedzie coreczka:) Anetko-gratuluje coreczki:) Moja corka poszla dzis do przedszkola po czterech dniach wolnego,nareszcie.Bardzo lubie z nia spedzac czas,ale najlepiej jak juz wroci do domu w poludnie;) U nas dzis na szczescie nie pada,troche ponuro,ale znosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wam za wszystkie ciepłe słowa:) wrzesniowa mama- przechodziłam przez bunt dwulatka - mój syn jest osobą, która lubi postawić na swoim i zrobi wiele, żeby było na jego ale ten bunt przeszedł bardzo szybko i potem był jak aniołek. Konsekwencja była u mnie jedynym słusznym środkiem. Teraz tez miewa momenty histerii, ale mijają dość szybko. Próbuje tez robić mi na złość np. wczoraj wysypał przed pójściem spać całe pudło klocków i stwierdził, że nie posprząta ale w końcu po moich sugestiach, że wyrzucę je na ulicę wszystko wróciło do pudła. Bayer lev - mój był nawet pięc dni w domu, bo w środę mieliśmy wyjazd. Więc dziś z ulgą wyprawiłam go do przedszkola a i on bardzo się cieszył. Mimo tego, że czasem szaleje to lubię robić z nim różne rzeczy ale jak jest cały dzień w domu to potem już sam nie wie, czego chce. anetka_1991 -gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) dziewczyny gratuluje coreczek :P u mnie dzisiaj szaro i ponuro i leje od rana :/ jeszcze odpuściliśmy robienie dachu w tym roku, w sensie położenie dachówki i nam się leje w jednym miejscu... w piątek mają wejsć zacżac układać płytki w łazience a tam mokro :/ mam nadzieję że poradzą coś na to... ja śmieję się że lekarz powiedział że będzie córka... a mi wszyscy na około wmawiają że urodzę chłopca :P wiem że to śmieszne ale jak spotkałam w sobotę kuzynkę która jest położną już ładnych parę lat to powiedziała że może się ze mna założyć że będzie chłopak :P jutro mam wizytę to niech się lekarz przyjrzy lepiej :) i wogóle u mnie w szpitalu chyba nie ma znieczulenia.... :/ zaproponowała mi że jak hce to mogę przyjechać do niej i rodzić u niej na oddziale.... znieczulenie, opieka... kuszące.. ale niestety 100 km ode mnie :/ zobaczymy :P planować sobie można aa co wyjdzie to zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie szaro i ponuro, leje i leje aż się nie chce nic robić:(. moje konto chyba trzeba będzie trochę osuszyć łazienkę bo szkoda na mokre ściany kłaść płytek.Mi wszyscy wmawiali, że będzie córka a jest synek więc może być różnie chociaż położna fachowym okiem na Ciebie spojrzała. Podobno jest tak, że jeżeli rodzi się naturalnie to dobrze mieć znajomą położną, która zadba o Ciebie i maleństwo lekarze nie uczestniczą w porodach. Tak jest u mnie w szpitalach a wiem to tylko z opowieści. Pomyśl o propozycji położnej.... Ja też spróbuje się coś dowiedzieć o porodzie w szpitalu, w którym mój lekarz pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do ściany to wiem wiem... zdjeliśmy już wełnę mineralną w jednym rogu i schnie ściana, w sumie to przecieka po belce dachowej więc jak przestanie padać trzeba wejsć na dach i chyba pasek papy położyć żeby problemu nie było :) a co do porodu to ja też się muszę dowiedzieć co i jak jest z porodem u mnie tam gdzie pracuje mój lekarz do którego chodzę... ale jak coś to nie wiem czy nie skorzystam z propozycji kuzynki i nie będę rodzić w warszawie... w sumie z radomia to niedaleko... ale zobaczymy jak to będzie :) pogoda taka że nic się nie chce... ja na obiad chyba zrobię szpinak z boczkiem bo nie chce mi się za długo przy garach stać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis paskudna pogoda.... ej ja mam tak od kilku dni ze caly czas bym spala!! normalnie przesypiam 18h/na dobe! i dalej mi malo (mimo iz wczoraj i w sobote byla piekna pogoda u nas) ja nie mam weny do gotowania, zrobie dla malej frytki i bedzie spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek, moje konto - mnie tez dzis cos tknęlo i weszłam na strone szpitala, w którym przedtem rodziłam i ze zdumieniem przeczytałam,że od roku stosują w trakcie porodu gaz rozweselający.To świetna wiadomość. Bardzo się ucieszyłam. Co prawda w trakcie pierwszego porodu dostałam jakies znieczulenie ale nie stosują zzo a podobno ten gaz jest całkiem dobrym rozwiązaniem. moje konto - o kurcze to niedobrze, że wam zacieka:( My jak mieliśmy tylko łaty i papę to tez nam kapało w kilku miejscach ale najgorzej było gdy nie mielismy jeszcze okien a juz była nabita podłoga na piętrze ( mamy strop drewniany) to nieźle się w kilku miejscach napiła ta podłoga... co do mojej kuchni to mielismy wczoraj znów gościa na wycenie, powiem wam że to juz tylko strata czasu te kolejne wyceny. Ten pierwszy facet w niczym nie widzi problemu a ten wczorajszy czepiał się wszystkiego:( Ehh zostajemy przy tej pierwszej firmie a dziś mamy dostać już ostateczna wycenę, bo doszło kilka zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka gaz rozweselający??? hihihi naprawdę?? ale akcja, pierwszy raz się z tym spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×