Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mama luty na jakiego meila...ja nowa więc jeszcze nie wiem do końca co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy z dziewczynamy meila na ktorego wysylamy sobie swoje zdjecia, jesli chcesz to podaj mi swojego meila a ja Ci wysle login i haslo do naszego wspolnego, a wtedy zobaczysz nasze zdjecia i oczywiscie pochwalisz sie swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już jakiś punkt odniesienia. Do tej pory każdy mi mówi, że mam malutki brzuszek, choć przytyłam naprawdę duużo:( ale widząc Wasze brzuszki wydaje mi się, że łapię się w normie:p Pozdrawiam serdecznie przyszłe mamusie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ja również słyszałam, że niby mam wielki brzuchol :p ale jak dla mnie nie jest jeszcze tak źle. Jeśli mogę spytać to ile przytyłaś na chwilę obecną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgoffdgdfg
Nie wiem już co się dzieje z tymi facetami. Współczuje Tobie i również życzę wszystkiego co najlepsze, tak jak powiedziałaś jesteśmy młode i damy sobie radę. Powodzenia xxx a co się ma dziać? porozkładałyście nogi przed jakimiś dupcyngielami, nieodpowiedzialnymi facetami prostakami i na co liczyłyście? liczylas na to ze jak zajdziesz w ciaze to sie zmieni z prostaka w księcia? sama dzieciakowi takiego tatusia wybrałas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 grudnia byłam na wizycie u lekarza, ważyłam 75 kg, przed chwilką weszłam na wagę - nie mogę uwierzyć własnym oczom, wynik 79,8 kg 10 dni i 5 kg na plusie, ale wtedy nie miałam takich spuchniętych nóg, a w święta raczej normalnie jadłam, bez obżerania się:( czyli w sumie, w ciągu całej ciąży 21 kg na plusie:(:(:( MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKM83
Witajcie Dziewczyny! W końcu sie zdecydowałam do Was dołączyć. Często czytałam wasze forum, ale niestety z braku czasu nie miałam kiedy cos sensownego napisać. Pracowałm do świat, więc sta ten brak czasu. Teraz juz korzytsam z zasłużonego odpoczynku :) Napiszę o sobie: Mam termin na 22.02.2012. Będzie chłopczyk. Ciąże przechodzę dobrze, bez większych problemów. Żadnych wymiotów, mdłości itp na początku. Teraz właściwie dopiero odczuwam co to znaczy być w ciązy, bo już nie jest tak łatwo z brzuszkiem ;) Raz w 5 m-cu przytrafiła mi się infekcja pęcherza, ale p[o lekach przeszła. Mam też słabsze wyniki krwi, ale to tez podobno normlane. Biorę Hemofer i troszkę skoczyły do góry. Teraz zamierzam duuużo odpoczywać i skończyc kompletowanie wyprawki. Pozdrawiam Was Wszystkie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIKM83 witaj, fajnie ze coraz nas wiecej :) no to podziwiam ze tak dlugo pracowalas, ja na L4 jestem od 25 czerwca - 6tc, wpisuj sie w tabeleczke i zapraszamy do rozmowy :) napisz skad jestes i ile masz lat no i ktora to ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu głowa do góry, po porodach zaczynamy bieganie przy dzieciaczkach więc szybciutko zgubimy to co obecnie przybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Gliwic. Mam 29 lat.Ciąża pierwsza. No duzo osób mi to mówi, że długo pracowałam, ale dobrze się czułam, praca lekka, szef poszedł mi na ręke i pracowałam krócej o 2 h w ciągu dnia, bez żadnych zmian finansowych itp, więc nie było przeciwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz martwię się, że to faktycznie zatrucie ciążowe, w poniedziałek pójdę zrobić badania i jeżeli moje przypuszczenia się sprawdzą to jak najszybciej zapiszę się na wizytę:( albo nie będę czekała do poniedziałku tylko jutro zadzwonię do lekarza. Zobaczymy co mi powie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz martwię się, że to faktycznie zatrucie ciążowe, w poniedziałek pójdę zrobić badania i jeżeli moje przypuszczenia się sprawdzą to jak najszybciej zapiszę się na wizytę:( albo nie będę czekała do poniedziałku tylko jutro zadzwonię do lekarza. Zobaczymy co mi powie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIKM83 no to mialas fajnie :) moja stanowisko pracy nie nadaje sie dla ciezarnej, po za tym kierownik mi sam powiedzial zebym poszla odrazu na L4 bo mialam dobre zarobki i dobrze bedzie mi ZUS placil za L4, bo gdybym zostala to zmienilabym stanowisko pracy jakby wogole bylo jakies dla mnie i mialabym wynagrodzenie zwykle a nie akordowe a to jest roznica i to dosc spora finansowo, wiec odrazu poszlam, po za tym mialam problemy i mam juz na koncie 6 pobytow w szpitalu... na szczescie to juz 34tc i juz blizej konca :) ja uciekam spac milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........35.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........36...........CH........... Niemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........34...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........34...........DZ. ...Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............33.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013............33. ...... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków LutowaNiki........11.02.2013.............33..........CH.. . ...Szczecin green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........34...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........33 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............30..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............32..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........32..........DZ.... ..Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........33............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013............32............CH..........Gliwice Nuss ...............24.02.2013............26...........CH.......K oło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....29...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............30............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............31..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............31...........DZ.. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin Iza87..............28.02.2013..............25.........CH. .....Jelenia Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No współczuje tym mamusiom, które musiały przeżywać szpital i inne poważne problemy związane z ciążą. Mam nadzieje, że już takie problemy się nie powtórzą. A i poród będzie super :) Trzeba się dobrze nastawiać! Przynajmniej ja tak próbuje, bo jestem panikara i kiedys na samą myśl o porodzie miałam ciarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu nie koniecznie musi to być zatrucie, każda przechodzi inaczej ciąże. Moja przyjaciółka dwa miesiące temu urodziła, w ciąży przytyła 20 kg, nogi miała opuchnięte...również martwiła się, że to zatrucie, jak się okazało tak przechodziła ciążę. Dziś po 2 miesiącach zostało jej tylko 5 kg do wagi sprzed ciąży. Więc nie ma co zakładać najgorszego, idź do lekarza dla swojego spokoju. I daj znać co powiedział. Mam nadzieję, że jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia2013 fajnie, że mamy ten sam dzien porodu, ciekawe jak to bedzie w rzeczywistości :) Ja przybrałam już 11 kg i czuję sie jak małe słoniątko:S Ale coż, pozostaje miec nadzieje, że potem będziemy laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×