Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość LalunaAluna
Widzę że już sporo rozpakowanych lutówek :-) Czy do karmienia kupujecie jakieś specjalne rzeczy, bo tak właśnie szukam w necie i się zastanawiam nad zakupami biustonoszy, tu wydają się ciekawe i cena jest przystępna http://sklep.brzuchatki.pl/pl/c/do-karmienia/23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś cicho... Mam nadzieję że u was wszystko w porządku. Mnie wzięło na domowy placek drożdżowy z kruszonką i właśnie się piecze ;) Oglądam również fajny film na Polsacie "Julie i Julia" o nauce gotowania i uwielbieniu jedzenia ;) Później będę czytać 3 część z trylogii 50 odcieni E.L.James "Nowe oblicze Greya". Miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie bardzo tu spokojnie. Oj nic ciekawego nie ma w telewizji, mnie film Julie i Julia nie zachwycił, przełaczym po 10 minutach na inny kanal. Tez musze pomyslec o jakies dobrej ksiazce, cos polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) jestem dzisiaj po wizycie u lekarza. U mnie 35 tc i 5 dni mała waży 2958 i jak na razie siedzi sobie spokojnie w brzuszku. I dobrze, niech jeszcze posiedzi w nim troszkę:) Robiłam badanie na paciorkowca (wymaz z pochwy) na szczęście wyszedł ujemny, ale lekarz kazał mi jeszcze zrobić wymaz z odbytu, bo twierdzi, że ten jeden wymaz o niczym nie świadczy i dla szpitala jest to niekompletne badanie. Tak więc dziewczyny jak jeszcze jesteście przed zrobieniem tych badań, to od razu róbcie dwa wymazy. Oprócz tego dostałam jeszcze spis badań, które muszę specjalnie zrobić w ok. 37-38 tygodnia na potrzeby szpitala , też tak miałyście? Marysia, a jaki rodzaj książek preferujesz? Na mojej półce leżą 2 książki do przeczytanie, ale nie mam czasu się wziąć za czytanie ich, bo na razie zajmuję się wiciem rodzinnego gniazdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ostatnio jestem troszke rozkojarzona ze wzgledu ze to juz blisko:) Byłam dzisiaj u lekarza, stwierdził ze waga dzidzi odchodzi od normy(w sensie za mało wazy jak na 37tc-2642g) Troszke sie przestraczylam ale mowił ze jest +/- 400g wiec juz sama nie wiem. A wiecie co tam u MAMA2013LUTY, coś jej nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Immers nie martw się. Kilkakrotnie pisałyśmy na tym forum, o tym że pomiary wagi płodu wykonywane przez kalkulację parametrów pozyskiwanych podczas badania usg obarczone są błędem +\- 500 gram, to sporo, więc uszy do góry :) wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia oczywiście boję się porodu. Ale dla mnie też zdrowie mojego dziecka jest najważniejsze !!! Myślę, że każda z nas mogłaby cierpieć godzinami, byle tylko z dzidzią było OK. xxxxxxxxxxxxxxxx Kasia Angel ja już po lekturze. Pierwsza część najlepsza, ale 2 pozostałe też są OK :) Miłej lektury !!!! xxxxxxxxxxxxxxxx LutowaNiki ja też się boję,że u mnie to jakaś cisza przed burzą. Wcześniej jakieś skurcze, bóle, a tu od 2 tyg CISZA.... Może przenoszę ;) U mnie jeszcze 22 dni .... xxxxxxxxxxxxxxxx Imers troszkę tutaj jest mamusiek, których dzieciaczki są malutkie. Ja należę do takich :) np. w 35 tc Mała ważyła tylko 2250 g. Ale lekarz nie był tym faktem zaniepokojony.... A dzisiaj spotkałam moją koleżankę, która urodziła równo w 40 tc i córa ważyła 2600 g i nikogo taka waga nie dziwiła !!! A Mała rośnie jak na drożdżach :) Ale wiem, że jesteś niespokojna, bo ja też duuuużo czytałam na ten temat... Następne USG mam 1 lutego (to będzie 38 tc) i zobaczymy czy Mała nabrała ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Kasia-Angel chciałam Cię zapytać o książkę Pięćdziesiąt twarzy Greya, czy jest warta polecenia? Może wyślę swojego M. do księgarni to by mi coś ciekawego do czytania kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę zasnąć :( w sumie to wcale spać mi się nie chce, mimo zmęczenia :( bu, bu, buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez nie... :( malutki się kręci wierci...a ja się męcze...wlasnie skonczylam ogladac film, a tu dalej nic....dalej sie spac nie chce..ehhh I tak od tygodnia dziewczyny...zasypiam 4, 5 a nawet 6 rano...niewiem czemu...juz czasami to plakac mi sie chce...z tej bezsilnosci.Mowia -wysypiaj sie puki mozesz...dobre hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Ja nie spie od 2. Pojawily sie u mnie skorcze tylko, ze nie sa regularne ale dosc czeste (nie sa tragiczne czyli sa di wytrzymania). W dodatku zauwazylam przy podcieraniu sluz z krwia. Czekam na rozwuj sytuacji. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko, możliwe że ten śluz to odchodzący czop, który zwiastuje nadchodzący poród, który to (jak w przypadku opadnięcia brzuszka) może być za parę dni lub tygodni. Co do skurczy - w szkole rodzenia położna mówiła żeby wejść do ciepłej kąpieli. Przepowiadające w niej znikną, a porodowe będą się utrzymywały lub nawet nasilały. Mi te kąpiele pomagają, (przynajmiej póki są przepowiadające) i dzięki nim nie stresuję się ich liczeniem. Daj znać później co u Ciebie? xxxxxxxxxxxxx ja 2 godz pospałam i znowu mam harce w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpiel wzięlam wlasnie. Czekam co bedzie sie dalej dzialo. W sumie to moge jechac na porodowke -lekarz mowil ze moge urodzic wlasnie o tym czasie bo dzidzius jest bardzo nisko glowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpiel wzięlam wlasnie. Czekam co bedzie sie dalej dzialo. W sumie to moge jechac na porodowke -lekarz mowil ze moge urodzic wlasnie o tym czasie bo dzidzius jest bardzo nisko glowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie jednak ze to nie skurcze przepowiadajace bo sie coraz to nasilaja.I mam chyba do tego jeszcze jakby biegunke. Dzwonie do lekarza. Do szpitala mam 50 min. Dam znac co i jak. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też nie śpię kolejną noc wieczorem padam a później od 3-ciej kręcę się.Wczoraj zaczęłam czytać na głos małemu książkę, kręcił się i wiercił może nie lubi kryminałów:( szkoda bo ja je pochłaniam w zastraszającym tempie obawiam się aby mały nie miał troszkę przez to żadnych ,,skrzywień" jak jego rodzice..... Anitka mi się wydaje, że się zaczął u Ciebie poród.....organizm się oczyszcza i stąd ta biegunka. Spokojnie weź torbę i jedź do szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny widze ze u was bezsenne noc u mnie wrecz przeciwnie padam juz ok 22 strasznie mnie oczy bola .Budze sie jedynie jak moj m wraca z pracy ok 2 .Lunek ja tez. bardzo lubie kryminay i horrory juz od małego sie smiali ze zamiast dobrabocek to wolałam je .A starsza córka wrecz przeciwnie juz jak w bajce widzi duchy to wieje do drugiego pokoju zobaczymy jak bedzie z druga;).milego dzionka zycze ja lece corke do szkoly wyprawic a po ma jeszcze bal przebieranców bedzie tancerka rumby choc ona opowiada wszystkim ze bedzie tancerka pumby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) U mnie z tym spaniem to różnie dziś np pospałam ... wstałam jakieś 20 min temu ;) od 22 :D xxxxxxxxxx Anitka trzymam mocno kciuki !!!!!!!!!!!!!! xxxxxxxxxx Faktycznie MamaLuty się nie odzywa nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justylada pierwsza książka, którą pamiętam to Klin Chmielewskiej chyba w 5-tej klasie podstawówki a później to już poszło samo i tak do dzisiaj:), pocieszyłaś mnie mały może faktycznie nie będzie lubił kryminałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) *Anitka90 - trzymam mocno kciuki za Ciebie, żeby wszystko było dobrze:) czekamy na wieści. *Faktycznie mamaluty już naprawdę długo się nie odzywa, mam nadzieję, że u Niej w porządku:) MIŁEGO DNIA:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam zaktualizowaną tabelkę, zostało nam od dzisiaj 4 tygodnie do porodu. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, troszkę w tabelce namieszałam:p zobaczcie same:) NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. goska986...........29.01.2013............38............CH ........Brodnica kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław kati=)..............05.02.2013...............38.. .........CH........Rzeszów __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Immers.........10.02.2013................37.............D Z.............Białystok netta2..............11.02.2013 ..........37..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................37 ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............38.............C H.. . ...Szczecin kasienka.m.........14.02.2013...........35..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........37..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........36..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........36 ...........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............36...........DZ ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a kaja-@@@@@...18-02-2013................35............DZ.. ... .. ...Elblag justylda.............20.02.2013...........36.......... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..22.02.2013......36........................ UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............36..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............36..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........36............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................35............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. ....25-02-2013.....34...........CH........Wieluń Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola iza87..............28.02.2013...........35..........CH.. .......Jelenia Góra Kasia-Angel........28.02.2013...........35..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............35...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............34.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............30............ .CH. ..........Lublin MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013...ur.07.01.2013....w.35.tc......DZ ..Kraków w..2400 dł moje konto...24.01.2013...ur.08.01.2013...w.38.tc....DZ...Radom w.. 3630 dł.54 Bayer Lev.....26.01.13...ur.17.01.2013...w39tc........CH....Niemcy ...w2860...dl48cm Green-grass....12.02.13....ur.23.01.13....w37tc....CH.... Bochnia....w.3300...dł54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka chyba faktycznie akcja porodowa się zaczęła.... Mamy taki sam termin porodu!!! Trzymam kciuki kochana, będzie dobrze.... xxxxxxxxxxxxxxxx MamaLuty co się dzieję? Jestes już mamusią? :) xxxxxxxxxxxxxxxx Widzę, że to forum nocne ;) Ja całą ciąże szybko się wysypiałam i byłam rannym ptaszkiem. A teraz śpię bardzo mocno, tylko wstaje do WC i zasypiam po 5 min. A budzę się np. dzisiaj o 10:30 :) Więc ja póki co przed porodem korzystam z lenistwa :P xxxxxxxxxxxxxxxx Ktoś pytał o ksiązke Greya. Ja przeczytałam pierwszą część w jeden dzień. Ksiązka podobała mi się bardzo :) A poleciła mi ją moja położna :P:P:P xxxxxxxxxxxxxxxx 21 dni do porodu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wiedzę, że problemy ze spaniem dopadły jednak kilka z nas. Mnie jest ciężko zasnąć, a jak się obudzę w nocy na spacer do toalety, to potem mam mega problem z zaśnięciem. Do tego M chrapie w mocy jak lokomotywa, więc przy takim akompaniamencie naprawdę ciężko zmrużyć oko. U mnie skurcze przepowiadające na razie się chyba wyciszyły. Wczoraj miałam spokój, tylko delikatne pobolewanie w dole brzucha. Za to maluch fika jak najęty. Momentami mam wręcz wrażenie, że mi niedługo wszytko w brzuchu poprzestawia. Ostatnio szczególnie upodobał sobie kombinowanie wcześnie rano i późnym wieczorem. Zaczynam pomału bać się porodu. Tym bardziej, że do terminu zostało mi już tylko 17 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny współczuje z tymi nockami zarwanymi :/ ja w ciąży często wstawałam do wc i musiałam się przekręcać bo mnie biodra bolały bardzo... teraz też w nocy wstaje ale z innego powodu :) śmieję się do mojego m że my kobiety to instynktownie jak dziecko zapłacze to jesteśmy w pełnej gotowości... za to mój m w nocy jak dziecko we mgle... jak o coś go poproszę to wykonuje polecenia prawie z zamkniętymi oczami :) zajmuje mu chwilę zanim się obudzi :) Anitka powodzonka i trzymam kciuki :) dawaj znać co i jak :) justylada dobre :) o tancerce pumby jeszcze pewnie nikt nie słyszał :P ja pierwszą część twarzy Greya przeczytałam, dzisiaj przyszła mi 2 część więc wezmę się za czytanie :) wlaśnie polecacie jakieś fajne książki? ja w ciąży z nudów nawet dom nad rozlewiskiem przeczytałam :P miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia2013 Każdy ma inny gust, ale dla mnie książka "50 twarzy Greya" jest godna polecenia. To pierwsza z 3 części - najlepsza, zaskakująca. Tzn powiem od razu że jest w niej dużo sexu, perwersji, psychologii. Reszty nie zdradzę... Może masz konkretny rodzaj książek które lubisz... Ja pracuję w księgarni ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Widzę że straszne problemy macie ze spaniem. Ja też zasypiam o 3 - 4, ale dla mnie to normalne bo zawsze tak było ;) Do czasu aż nie zachce mi się spać to np czytam książkę. Później się kładę i wtedy znowu brakuje mi zawsze oddechu, dzidzia mi uciska na dopływ tlenu i jakby suche powietrze, więc męczę się z godzinę, mój M też chrapie już po kilku minutach, wtedy chrząkam i na chwilę spokój ;) kładę się z tą świadomością że codziennie jest tak samo i jestem cierpliwa ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Anika90 No ciekawe czy u Ciebie już się rozwija sytuacja. Te skurcze i krew w śluzie, może zaczynasz się rozpakowywać ;) Pisz jak coś... ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx A ja nie mam wanny, więc nie mogę w razie czego wziąć kąpieli i sprawdzić czy to już... Prysznic raczej się nie liczy co... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx moje konto Ja też muszę się co pół godziny przewracać na drugi bok bo biodra bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. goska986...........29.01.2013............38............CH ........Brodnica kaziorek84..........01.02.2013..........20..............C H ..... .Rzeszów Martituska81.........02.02.2013..........24...........CH. ........Plymouth Ratea...............03.02.2013...........34...........DZ. . .......Bydgoszcz izmaizma........04.02.2013...........34.dwie dziewczynki..Inowrocław kati=)..............05.02.2013...............38.. .........CH........Rzeszów __aga__.............05.02.2013..........34...........DZ.. ..Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013.............20........CH.. .. .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo Immers.........10.02.2013................37.............D Z.............Białystok netta2..............11.02.2013 ..........37..........CH..........Warszawa lidsta...............11.02.2013.................37 ...... CH..........Poznań LutowaNiki........11.02.2013.............38.............C H.. . ...Szczecin kasienka.m.........14.02.2013...........35..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........37..............CH... ... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........36..............C H..........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........37 ...........DZ ...........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............36...........DZ ........Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............34..........DZ............ ..Cz-w a kaja-@@@@@...18-02-2013................35............DZ.. ... .. ...Elblag justylda.............20.02.2013...........36.......... DZ.......... Mikołów wrzesniowa mama..22.02.2013......36........................ UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............36..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013......22.02.2013............36..........DZ... ....Skierniewice Lusesitaaaa........22.02.2013...........36............DZ. ........Wrocław ANIKM83...........22.02.2013.............32............CH . ... ......Gliwice Nuss ...............24.02.2013................35............CH... .... ...K oło malenstwo@interia.pl. ....25-02-2013.....34...........CH........Wieluń Marzena1704.......26.02.2013...........33......... DZ.............Kraków sysia09.............27.02.2013............33..........CH .......Końskowola iza87..............28.02.2013...........35..........CH.. .......Jelenia Góra Kasia-Angel........28.02.2013...........35..........CH.. ......Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013...............35...........DZ. .. ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... ............27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............34.............DZ .. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............30............ .CH. ..........Lublin MAMUSIE: Roosa .....11.02.2013...ur.07.01.2013....w.35.tc......DZ ..Kraków w..2400 dł moje konto...24.01.2013...ur.08.01.2013...w.38.tc....DZ...Radom w.. 3630 dł.54 Bayer Lev.....26.01.13...ur.17.01.2013...w39tc........CH....Niemcy ...w2860...dl48cm Green-grass....12.02.13....ur.23.01.13....w37tc....CH.... Bochnia....w.3300...dł54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×