Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć DZiewczyny! Kaja, trzymaj się dzielnie.. Dobrze, że dadzą Ci te zastrzyki. Ja też dostałam dwa, w odstępie 24 godz. Koleżanka (w innym szpitalu) też tak, i następnego dnia do domu. A powiedzieli Ci ile mm ma szyjka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia2013
Witajcie:) właśnie wróciłam od lekarza. Szyjka w porządku. Obniżył mi się brzuch, ale na razie nic złego w tym lekarz nie widzi. Nie mam ograniczeń do chodzenia:) Następną wizytę mam 15 stycznia. Mam zrobić badania na zatrucie ciążowe, bo mam spore obrzęki nóg. Nadal mam zażywać luteinę, spasmolinę i magnez w dużej dawce. Troszkę się uspokoiłam. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:) Oglądaliśmy dzisiaj z Mężem wózki firmy tako, jestem nimi zachwycona, czytałam mnóstwo pozytywnych opinii, a dzisiaj utwierdziłam się, że są solidne, a przede wszystkim nie są kosmicznie drogie. Kupiłam dwie pary grubych śpioszków:) Ogólnie jestem zadowolona:) Grunt to mieć pozytywne nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu mam trochę spuchnięte i nogi (całe) i dłonie, mimo, że ciągle leżę. Ale wyniki krwi mam ok więc wnioskuję, że nic złego się nie dzieje. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Iskierko BAAARDZO polecam te tabletki i syrop na bazie czosnku, malin i innych w pełni naturalnych składników. Lekarz mój mi polecił i mi pomogło. Prenalen i Prenatal grip control. Są przeznaczone właśnie dla kobiet w ciąży. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Lunek i LutowaNiki gratuluję Wam dobrych wieści z wizyty :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ania 1985 nie mam tych ciał ketonowych. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx U mnie bez zmian. leże już ponad 3 m-ce... jest b. ciężko... ale nie mam wyjścia...Nwet do świąt nie mogę nic przygotować... ani do stołu wigilijnego usiąść... W czw. mam wizytę, mam tylko nadzieję, że nie będzie gorzej... LutowaN iki mój m też chrapie. Aż tej nocy o 2 nie wytrzymałam i poprosiłam, by poszedł do 2 pokoju... Nawet na boku chrapie... już nie wiem, co robić.. Nie potrafię usnąć przy chrapaniu. A pomiędzy karmieniami, jak dziecko będzie na świecie, przy zmęczeniu to już całkiem nerwy mnie będą ogarniały. Znacie jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roosa, Ninka -dzieki za rady- u mnie odpadaja wszystkie specyfiki z miodem i w ogóle z cukrem bo nawet po syropie, w którym niby nie ma cukru - mam podwyższony cukier. Od wczoraj piję herbatę z majeranku z cytryną ale bez miodu - jak dotąd efektów nie widzę ale pomęczę sie jeszcze z jeden dzień i wypróbuje coś innego. Bayer lev- ja mam badania w piatek, ale od rana stweirdziłam, że chyba nadal siedzi w poprzek bo czułam czkawke po prawej stronie pod żebrami...ciekawe.Oj to juz masz termin porodu ustalony. Wiesz moze to i lepiej, nie pomęczysz się a maleństwo będzie juz na świecie. JUa czasem myślę, że też wolałąbym cesarkę ale u nas to tak się nie da na zyczenie, a u mojego lekarza to już w ogóle, cukrzyca też nie jest wskazaniem, tak że chyba bedę miała poród sn. ania01985- te ciała ketonowe pojawiaja się podobno przy zbyt ubogiej diecie u cukrzyków - tak słyszałam ale nie zgłębiałam tematu. LutowaNIKI - cieszę się, że wszystko ok:) _aga_ - ja już też nie wiem, jak tam moja malutka siedzi.Odpoczywaj:) kaja - nie martw się , mąż sobie poradzi - mój tez musiał, jak wylądowałam w szpitalu w pierwszej ciąży kompletnie nieprzygotowana - nie miałam nic dla dziecka, dla siebie a za dwa dni był Sylwester, mieli przyjść znajomi... Słyszałyście, że urodziło się chyba dziś maleństwo w 25 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja-@@@@@
Rosa ja mam szyjkę 2,24cm i 2 cm rozwarcia Mówiła ze sama szyjka to nie tragedia tylko te rozwarcie cholerne Ahh w myślach marzę żeby juz w piatek wyjść ale w tym naszym szpitalu to jakas masakra trzymają nie wiadomo na co ponad tydzien n iu e robiąc żadnych badań dopiero badaja siódmego dnia i wypuszczaja pidobno pow. 6 dni szpital dostaje jakas kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dzis z moim M choine do jego pokoju, zywa, cudnie pachnie, jutro jade po lampki i po choinke sztuczna do swojego pokju, a pozniej obie ladnie ubiore :) nie slyszalam ostatnio, ale jak lezalam teraz w szpitala to taka dziewczyna mowila ze jej siostra (lub meza siostra) urodzila w 25tc i malutka wazyla ledwo ponad 500g ale udalo sie i przezyla, teraz ma 3-4 latka i jest niepelnosprawna, ale lekarze daja jej duze szanse na normalne zycie ja mam nadzieje ze wytrwach przynjmniej do 36tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm ja w tym roku dam spokoj sobie z choinka jestem w trakcie remontu ;) Iskierka mam cukier w normie ;/ wiec nie wiem o co chodzi :( jutro rano ide na badania wiec sie dowiem co i jak Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przeziębiona... :( męcze sie strasznie, nie dosc ze nie spie po nocach nie wiedziec czemu, to teraz jeszcze katar, zatkany nos..ehh jakbym wczesniej nie miala problemow z oddychaniem to teraz to juz calkowita masakra ;( plakac mi sie chce ...i nic tylko herbata na okraglo a efektow"leczenia" brak...na dodatek ciagle jestem w strachu ze moge wczesniej urodzic, to takie dziwne uczucie...ale trzymam sie mysli ze jak przetrwam grudzien nie bedzie tak zle...za tydzien wizyta ciekawe co powie lekarz....teraz widze sie z nim co 2 tygodnie i tak juz pewnie do porodu...dziewczyny jakie badania czekaja nas w 9 mies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! byłam wczoraj u lekarza, mała dobrze przybiera, waży 1600 g, ułożona już główkowo, nawet mam zdjęcie buźki i tak bardzo przypomina tatusia że jestem zazdrosna ;)doktor powiedział, że nie przejmowałbym się moimi skurczami gdyby to był 36 tc ale że to dopiero 31 tc to mam dalej faszerować się fenoterolem, doktor pobrał mi wymaz z szyjki na bakterie i mam odpoczywać, odpoczywać, odpoczywać... a ja mam dosyć już tego lenistwa, tylko zaczęłam szybciej tyć przez to leżenie, mam już 15 kg na plusie (!), do 20 pewno spokojnie dobiję...czuje się jak wieloryb, ale za to szczęśliwy wieloryb ;) kati - mam podobnie, od 5 dni jestem przeziębiona i ani czosnek, ani maliny czy rutinoscorbin nic a nic nie pomagają..wygrzewam się w łóżku i nic, muszę znaleźć jakieś inny skuteczniejszy sposób na przeziębienie, bo mój dr powiedział, że jedną z przyczyn przedwczesnego porodu może być ogólna infekcja organizmu, więc trzeba jak najszybciej te cholerstwo zwalczyć. z tego co wiem to w 9 miesiącu standardowo mocz + morfologia, no i usg z ocena masy płodu oraz ktg ja wczoraj zakupiłam żywą ale taką malutką choinkę w doniczce, przyozodobiłam ją tylko złota kokardką i wygląda ślicznie :) jutro i tak już jadę do rodzinnego miasta i do świąt tam zostaję. dziewczyny ja tez juz mam popuchnięte dłonie, kostek jeszcze nie ale już łydki mi spuchły, i co ciekawe moja waga waha się o 2 kg rano a wieczorem, to zdecydowanie woda w organiźmie, chyba nie da się przed tym uchronić ;) ale już bliżej niż dalej do rozwiązania i przytulenia naszych maleństw!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja też mam choinkę wreszcie średnia żywa; zawsze była duża ale w tym roku taka nie będzie. Ninka co do wagi to mój gin powiedział, że każdy aparat może inaczej pokazywać zresztą mi dopiero teraz wagę małego podał 850g powiedział,że wcześniej tego nie robi jeżeli wszystko jest ok z uwagi na to że dziecko jest małe. Roosa kochana tyle wytrzymałaś trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo. Bayer Lev wiesz może ta cesarka to jednak lepsze rozwiązanie dla Ciebie, głowa do góry będzie dobrze ale czytając Twoje wpisy to jesteś pozytywnie nastawiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia2013
Cześć dziewczyny:) Trzymaj się Roosa, najważniejsze, że Twoje leżenie nie poszło na marne, dzięki temu dzidziuś później przyjdzie na świat. Już wiele nam nie zostało. Mój Mąż też chrapie, ale wystarczy, że go delikatnie szturchnę i przekręca się na drugi bok. - kati =) pytałaś o badania jakie nas jeszcze czekają, lekarz zalecił mi w połowie stycznia zrobić standardowo morfologię, b.moczu, a poza tym: hbs, toxo Ig, LDH (to ostatnie jest na ewentualne zatrucie ciążowe) Zobaczymy czy w lutym jeszcze coś dodatkowego zleci. - Lusesitaaaa ja niestety też bardzo przytyłam, 16,5 kg na plusie, od ostatniej wizyty, którą miałam w listopadzie na plusie 3,5 kg. A najgorsze, że wcale dużo nie jem, słodyczy praktycznie w ogóle. W takim tempie do porodu będę ważyła ponad 20 kg:( POZDRAWIAM SERDECZNIE:) do usłyszenia później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj ciężka noc, nie mogłam spać bo Mała dała mi czadu :) Chyba cała noc sie kręciła! I jeszcze czkawka do tego doszła :) Czuje sie bardzo dobrze. Wczoraj trochę spuchly mi nogi ale długo chodziłam po sklepach w poszukiwaniu prezentów dla najbliższych. Na szczęście wszystko już mam! Tylko jeszcze choinkę muszę kupić i ładnie ubrać ! Dużo jem i pije. Waga ok. 70 kg. Startowałam z 55 kg :D Do porodu jeszcze ok. 8 tygodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........32.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........35...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........34...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........32.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........32...........DZ. ...Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............33.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........31. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........32...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........31 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............30..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............30..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaaa........22.02.2013...........31............DZ. ........Wrocław Nuss ...............24.02.2013............26...........CH......Ko ło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....29...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............30............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............30..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............29...........DZ.. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin LutowaNiki....11.02.2013................33..........CH... .......Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green-grass
Cześć dziewczyny. Ja ciągle leże i nic nie robie, i bardziej mnie to leżenie męczy niż jakbym przeniosła tonę pustaków ale dla maleństwa trzeba się poświecić, już niedługo i będzie styczeń. Jutro pójdę do gin na kontrole, zobaczymy co mi powie. Zauważyłam że z ciśnieniem troszkę u mnie lepiej, chyba sie przyzwyczaiłam do tych leków. Mam pytanie do dziewczyn które też tak jak ja maja krótką szyjkę, czy jak dzidziuś odbije się nóżkami to czujecie jakby główka miała za chwile wyjść na świat? Ja mam przy tym mocne kłucia w pochwie, az mam łzy w oczach (bardziej ze strachu ,że poród już się zbliża). Jak ma mały czkawkę , a ma ją ok. 3x dziennie to czuje drgania bardzo nisko. Ostatnio zapomniałam się wam pochwalić, że już mieszkam na swoim, Jak byłam w szpitalu to rodzice dopilnowali całej przeprowadzki :D jeszcze zostało troszeczkę do zrobienia, ale nie będę się tym przejmować do porodu, później się tym zajmę teraz leże Marysia2013, Ninkaa86- ja przez to leżenie to az się boje na wagę wejść, po porodzie założymy kolejne forum i będziemy się wspierać w odchudzaniu Bayer Lev- myślę że lekarze wiedza co robią, cc na pewno będzie lepsza dla was, ważne że pierwsza zniosłaś super to z kolejna będzie na pewno tak samo Lusesitaaaa- u mnie dokładnie wahania o 2kg w ciągu dnia były od 6 miesiąca ciąży, tez podobno od wody w organizmie, teraz się boje na wagę wchodzić i sprawdzać :( Lunek- u mojego gin i n w szpitalu na usg wychodziło że nosze w sobie dużego chłopca, zawsze wzrost i waga o tydzień większa, myślę ze to się przyczyniło to moich problemów z szyjka wiec dziewczyny nie martwcie się jak waga waszych skarbów jest mniejsza niż wskazują te tabelki, może to dla was lepiej kati =) ja też odliczam dni do stycznia, damy rade Roosa- mój mąż jutro wraca ale też już mu zapowiedziałam że musi spać w długim pokoju, źle sypiam, wiercę się, wstaje w nocy na siku czy tabletki , podkładam poduchy pod brzuszek, wiec nie ma opcji żeby się wyspać we dwoje. Co ciekawe mój M sam stwierdził, ze to dobry pomysł bo się bal ze jak wróci to nam krzywdę przez sen zrobi, uderzy w brzuszek czy cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od wrzesnia nie spie z moim M, boje sie zeby w nocy krzywdy mi nie zrobil, bos ie wierci strasznie, po za tym on dlugo siedzi a ja o 22 normalnie trupem padam, on oglada tv a ja wole cisze jak ide spac, po za tym jak czasem lyknie piwka to mi smierdzi okropnie, no i pali faje!! i mega smierdzi!!! wiec spie sama (z synkiem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) dziewczyny jak samopoczucie ? u mnie dobre tylko coś mnie kłuje w okolicach jajnika :| nie wiem od czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Termin por...........tydz. ........ plec........miejsc. moje konto.........24.01.2013..........32.............DZ......... Radom Bayer Lev..........26-01-2013...........35...........CH..........N iemcy kaziorek84........01.02.2013..........20..............CH ..... .Rzeszów Martituska81...... 02.02.2013..........24...........CH.........Plymouth Ratea...............03.02.2013..........34...........DZ.. .......Bydgoszcz izmaizma..........04.02.2013...........32.dwie dziewczynki..Inowrocław goska986...........05.02.2013...........18............... ........Brodnica __aga__.............05.02.2013...........32...........DZ. ...Londyn/Radom Inspektor1.........07.02.2013............................ .....Tychy/Jastrz puszek..............07.02.2013...........20........CH.... .......Rzeszów basssia87..........8.02.2013..............21..........DZ. .......Węgorzewo kati=)..............10.02.2013............33.. .........CH........Rzeszów netta2..............11.02.2013 ..........31..........CH..........Warszawa lidsta..................11.02.2013........31. .... CH..........Poznań Roosa .............11.02.2013..............31.........DZ ...... ..Kraków green-grass.......12.02.2013.............31..........CH .......Bochnia kasienka.m.........14.02.2013...........29..........DZ... .........Pińczów MAMA2013LUTY...14-02-2013...........32...........CH...... ..Rzeszów Anitka90............15.02.2013..........25...........CH.. ........Kraków Ninkaa86...........15.02.2013...........31 ...........DZ ........Szczecin BetiGl...............15.02.2013............30........... ...........Gliwice aclerya............17.02.2013.............27...........CH .......Warszawa Gusia09 ...........18-02-2013.............30..........DZ........Cz-w a Judka9876.........19.02.2013...........14.............CH. .....Warszawa wrzesniowa mama...22.02.2013........27...........................UK Ewuskaaa.........22.02.2013.............30..........CH.. .......ok/Wa-wy Marysia2013.......22.02.2013...........25..........DZ.... ..Skierniewi ce Lusesitaaaa........22.02.2013...........31............DZ. ........Wrocław Nuss ...............24.02.2013............26...........CH......Ko ło księżniczka........25.02.2013...........14............D Z.. .....Wrocław malenstwo@interia.pl. . 25-02-2013.....29...........CH........Wieluń kaja-@@@@@...25-02-2013.............30............DZ..... .. ...Elblag sysia09.............27.02.2013.............29..........CH .......Końskowola Kasia-Angel........28.02.2013............30..........CH.. ...Jelenia Góra anetka_1991.....28.02.2013.............27...........DZ... ........Radom *Iskierka*.........28-02-2013... .........27...........DZ .........Rawicz ania01985........28-02-2013.............30...........DZ.. ........Kraków Lunek...............10.03.213..............25.........CH. ........Lublin LutowaNiki....11.02.2013................33..........CH... .......Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia2013
Zastanawiam się nad naszą petycją, czy coś wskóramy? Jestem zła, że prawdopodobnie nie będzie nam dane zostać z naszymi maluszkami 52 tyg. w domu:(:( A co Wy uważacie? Jest szansa, że ustawa wejdzie w życie wcześniej i obejmie wszystkie mamy rodzące w 2013 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia moim zdaniem każda wchodząca w życie decyzja powinna być od 01.01 danego roku a nie że nasze dzieci będą musiały iść np wcześ niej do żłobka, bo np ja chętnie zostałabym z Niunia w domu a później mama idzie na emeryturę i by się nią zajęła a tak to co ja z nią zrobię przez pół roku ?! w ogóle nasz kraj ma dziwną politykę prorodzinną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze sa duze szanse na to zeby objelo to zarowno nas jak i dzieci urodzone 1 stycznia 2013, wtedy ustawa wejdzie w zycie 10 czerwca a nie 1 wrzesnia... glupota bylo by od urodzenia dyskryminowac dzieci ktore urodzily sie przed 17 marca 2013r.... jestem dobrej mysli, ale nie zapominajmy ze zyjemy w POLSCE i w sumie nie zdziwilabym sie gdyby jednak nas nie objelo, aczkolwiek byla byl wsciekla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green grass gratulacje super, że mieszkasz na swoim:) ja może jutro pierwszą noc spędzę w nowym domu ale zobaczymy. My na razie razem śpimy wiecie nigdy nie miałam takiego wrażenia żeby mój m zrobił krzywdę małemu może to dlatego, że mamy dość krótkie łóżko a mój m ma 195 cm więc na lewy boku śpi ja zajmuje większą połowę łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, normalnie ale sie ciesze!!!!! moje siostry i szwagier sa juz w POLSCE!! ale fajnie!! od sierpnia sie nie widzialysmy (no tylko na skype) z Holandii jada beda dzis wieczorem lub w nocy, w zaleznosci jak szwagier bedzie zmeczony, no bo to w koncu 1600km, juz 1000 km orzejechali wiec spory kawal, zostalo tylko 600 km jak sie z nimi ostatni raz widzialam to bylam w 12-13tc a juz jutro zaczynam 33tc!! moje siostry wpadna w szok jak takiego slonia zobacza hehe moja ciaza jest pierwsza w mojej rodzinie (tzn jest 1 antos ma 2 latka-syn najblizeszej kuzynki) mimo ze obie siostry to mezatki to dzieci nie maja (jedna ponad 3 lata sie stara i nic! a druga sie jeszcze nie stara bo mloda) i ona przechodza ta moja ciaze tez hehe, zawsze jak dzwonily to pytaja: JAK TAM MOJE DZIECKO ta starsza co sie tak dluo stara to zostanie chrzestna mama i malo jaja nie zniesie dosc ze mam cala komode ubranek to jeszcze siostrzyczki mi nakupowaly tyle ze hoho!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Też nie mam obaw, że mąż mógłby zrobić nam śpią jakąś krzywdę. Tylko to okropne chrapanie mi przeszkadza...:( Nie chcę go przyzwyczajać do spania osobno, bo po porodzie razem powinniśmy się opiekować naszym maleństwem :) W nocy też :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Jeśli chodzi o PETYCJĘ myślę, że dobrze byłoby nagłośnić sprawę w mediach, nawet lokalnych. Widziałyście artykuł na onecie kilka dni temu? był tylko rano, póżniej wycofali, by nie zrobiło się głośno.. Bardzo bym chciała, by to weszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też śpię ze swoim i jeszcze z psiakiem ;) i dajemy radę ale może dlatego że mamy duże łóżko :) odebrałam wyniki ... wszystko w normie .. właśnie zbieram się na wizytę mam o 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczek napisalam taki dlugi post i mi blad wyskoczyl w skrocie nie odzywam sie bo corka sie znowu rozchorowala i caly czas chce abym byla przy niej taka przylepa sie zrobila do tego dom i przadki switeczne wieczorami juz nie mam sily i mysle tylko o łozku ... Ja czytałam co u Was to az sie za glowe lapalam ze az tyle Was ma problemy duzo zdrowka Wam sle na szczescie juz co raz blizej konca ;) Ja oprocz ciazowych dolegliwosci nie jest zle .... Musze konczyc bo corcia mnie woła milej nocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no ja też odebrałam wyniki dzisiaj a jutro mam wizytę, zobaczymy co powie o mojej szyjce, mam nadzieję że to leżenie pomaga, chociaż przyznam się że nie leżę plackiem cały dzień, a to pranko wstawiłam małej, a to poprasowałam troszkę, oczywiście na siedząco... muszę torbę spakować, jeszcze się nie zebrałam do tego :) co do tych sterydów na rozwój płuc to ja brałam tabletki, 4 x po 6 tabletek co 12 godzin, no i w sumie się ciesze bo gdyby miała się wcześniej urodzić to nie było by problemu :) chociaż mam plan wytrzymać do terminu :P bayer z jednej strony to fajnie ze będziesz znała termin i na wszystko można się przygotować, zawsze trzeba szukać plusów :) ja też już bym chciała mieszkać u siebie ale jeszcze nam podłoga została do wycyklinowania no i pomalowania, mam nadzieję ze przed porodem zdążymy :) ja mam kucia dołem, czasem jak na @ najczęściej jak podnoszę sie z pozycji leżącej, no i kroczę mnie coraz częściej boli :/ z tymi skurczami to nie wiem,... czasem brzucho mi sie napina strasznie, nie wiem czy to to :/ miłej nocki dziewuszki :) oby żadna nie urodziła przed nowym rokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co się chwaliłam, to się pożalę mój mąż w szpitalu, czekam na info jak bardzo złamał nogę no szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...a mnie dzis potwornie brzuch rozbolał, ból doslownie taki jak na @...myslalam ze nie wytrzymam...wzielam nospe nie przechodzilo...wkoncu jakos przeszlo...mocno sie wystraszylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Jak minął Wam dzionek? Xqxpxpxp Marysiu to badanie na zatrucie ciążowe to z krwi się robi?i czy opuchlizna to jedyny objaw,czy są jakieś jeszcze inne,np.złe wyniki ogólne krwi? wrześniowa mama fajnie,że u Ciebie dobrze. Zdrówka dla córeczki :) Moje konto daj znać po wizycie. LutowaNIKI jak mąż? Kati dobrze,że Ci przeszło. Ja mam jutro wizytę i boję się,czy nie ma rozwarcia,bo mam szyjkę o cm krótszą niż Twoja.. :( Tak bym chciała dotrwać do stycznia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×