Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdads

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym Warszawa, gdzie tanio?

Polecane posty

Gość asdads

Witam, chciałabym wypełnić usta kwasem hialuronowym w Warszawie, najlepiej tak do 600 zł. Mógłby mi ktoś podać namiar na sprawdzone salony/lekarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina En

Szkoda, ze watek nie najnowszy. jest w warszawie Saska Clinic, gdzie można powiększyc sobie usta preparatem Restylane Kysse. Miałam nim już powiększane kilkukrotnie. U mnie efekt utrzymuje sie 10 miesięcy, u niektórych pań nawet rok 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Andrukowicz

Restylane równiez miałam powiększane usta i mi powiększała je pani dr Iwona Radziejewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinka

moze nie kwasem a innym wypełniaczem? mój lekarz polecił mi Restylane Kysse i bardzo ten wypełniacz mi odpowiada - jest trwały, daje naturalny efekt. na prawdę moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seretka

moim zdaniem w przypadku takich zabiegów wyznacznikiem nie powinna być cena a jakosć, ja robiłam wypełnianie kwasem hialuronowym w salonie magic visage, użyłam 1 ml i wyszło super, bo bardzo naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seretka

moim zdaniem w przypadku takich zabiegów wyznacznikiem nie powinna być cena a jakosć, ja robiłam wypełnianie kwasem hialuronowym w salonie magic visage, użyłam 1 ml i wyszło super, bo bardzo naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam robiony zabieg wypełnaczem Restylane Kysse i bardzo mi się podobają teraz moje usta! są pełne, delikatne i wyglądają naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×