Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość asdads

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym Warszawa, gdzie tanio?

Polecane posty

Gość asdads

Witam, chciałabym wypełnić usta kwasem hialuronowym w Warszawie, najlepiej tak do 600 zł. Mógłby mi ktoś podać namiar na sprawdzone salony/lekarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina En

Szkoda, ze watek nie najnowszy. jest w warszawie Saska Clinic, gdzie można powiększyc sobie usta preparatem Restylane Kysse. Miałam nim już powiększane kilkukrotnie. U mnie efekt utrzymuje sie 10 miesięcy, u niektórych pań nawet rok 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Andrukowicz

Restylane równiez miałam powiększane usta i mi powiększała je pani dr Iwona Radziejewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinka

moze nie kwasem a innym wypełniaczem? mój lekarz polecił mi Restylane Kysse i bardzo ten wypełniacz mi odpowiada - jest trwały, daje naturalny efekt. na prawdę moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seretka

moim zdaniem w przypadku takich zabiegów wyznacznikiem nie powinna być cena a jakosć, ja robiłam wypełnianie kwasem hialuronowym w salonie magic visage, użyłam 1 ml i wyszło super, bo bardzo naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seretka

moim zdaniem w przypadku takich zabiegów wyznacznikiem nie powinna być cena a jakosć, ja robiłam wypełnianie kwasem hialuronowym w salonie magic visage, użyłam 1 ml i wyszło super, bo bardzo naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam robiony zabieg wypełnaczem Restylane Kysse i bardzo mi się podobają teraz moje usta! są pełne, delikatne i wyglądają naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×