Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Zuza Naprawdę myślisz, że ktoś te bajki łyknie? Mam oczy i widzę. A przy okazji - jak wytłumaczysz fakt, że w tematach kobiet każda się niziołkami brzydzi,a w tematach niziołków co druga pisze, że sama takiego ma, albo chociaż, że koleżanka ma? Wstydzicie się przyznać do waszych zwierzęcych pociągów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
w sumie te wasze lamenty zaczynają być wzruszające chudy ale wysoki widzi wszędzie laski z grubymi niski widzi wszędzie laski z wysokimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
22:22 [zgłoś do usunięcia] dede1 niski widzi wszędzie laski z wysokimi Bo za wysoko nosa zadziera. Jak by patrzyl dookola to by widzial tych swojego wzrostu. Frodo - jak ty tak bedziesz chodzic nosem po suficie kiedys w gowno wleziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
mam znajomego który ma 169 , wiem bo sam mierzyłem , tak mnie nachodził , ubzdurał sobie , że jeszcze urośnie :p, hehe wcześniej laseczkę wyrwał , oczywiście nie pierwszą :) uroda tak z 9 , wyższa od niego , odrobinę ale jednak teraz ma inną , niższą ale też ładniutka , jedna laska nawet mu powiedziała , że jakby był trochę wyższy to by był z niego fajny towar :) ale jak widać nie przeszkadza mu to w wyrywaniu panienek komentarz niziołka zbędny :) i tak wiem co chcesz powiedzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
ojjj , nie zdążyłęm :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat historie jak to znajomi/przyjaciele/świnie mają, robią darujmy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsa.. i dodam ze ten bears nie wyglądałna takiego co by cwiczył , jeszcze widziałem niedawno bearsa ok 160 kg przy ok 185 cm (nie widac aby cwiczył), szedł z panną co miała ok 65kg przy 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
22:22 [zgłoś do usunięcia] frodo the niziołek Zuza Wstydzicie się przyznać do waszych zwierzęcych pociągów? Tu sie nie ma do czego przyznawac czy nie bo nie jestesmy na prokuraturze i nie popelnilam zadnego przestepstwa. Wstydzic to chyba bysmy sie musialy gustowania w niskich skoro to takie napietnowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
to przykład pierwszy z brzegu bo już nie chciałem pisać o koleżce który chyba ma kurcze no do 160 to na pewno nie dobija , raczej tak bliżej 150 ma fajną dziewczyne , nawet ją lubię ona wyższa jakieś 10 centymetrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
frodo - jeszcze ze trzy posty a dojde do wniosku , ze offerma to super interesujacy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Bo wmawiasz mi coś, co jak sam widzę jest zupełnie sprzeczne z rzeczywistością. Ponawiam pytanie - jak wytłumaczyć rozbieżność zdań w tematach kobiet i niziołków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
zuza co z twoim Wahadłem Foucaulta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
frodo - ale ja Ci nic nie wmawiam. Wypowiadasz sie na temat instynktow kobiet a to JA jestem tutaj kobieta. Chcesz mi wmowic ze wiesz lepiej niz ja jaki mam instynkt ? Hallo!!! Ziemia !!! I ja Ci nie potrzebuje nic wmawiac ani sie z niczego tlumaczyc. Zadales pytanie. Dostales odpowiedz. Moje zdanie jest takie jak napisalam. A ze nie pasuje do Twojej teorii to juz Twoj problem wiec nie wciskaj mi na sile swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
dede 1 - nie mialam jak tego zdobyc. Nie bylo czasu. A na e booku nie znalazlam. Wiec poczeka. Chyba ze masz e booka i mozesz mi podrzucic na maila. Adres ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centymetry prawiczków:
Grzeslaw - 155 cm ****** IMO - 162 cm Ble Ble - 164 cm Draxon - 167 cm Kurdu_Bydzia - 169,5 cm ****** Offerma - 172 cm Korjonos - 173 cm Argen - 175 cm SamotnikXI - 174 cm frodo the niziołek - 174,5 cm Beliar - 177 cm ****** Darker - 185 cm Prawiczek bez wiary - 185 cm Looooser - 185 cm ****** Cream - 191 BSA - 193 cm FHG - 191 cm Ten ostatni niedziel - 190 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanno, uporu Ci nie brak
to trzeba przyznać :) W przekonywaniu prawików, że białe jest białe, a czarne czarne. Oni zawsze będą twierdzić odwrotnie i należy ich z tym zostawić. Wiele mają oczywiście racji, 99% dawanych im rad to o kant dupy potłuc (niejaka samanta mamba przykładowo, która tu namiętnie ich udzielała, miała chyba coś wspólnego ze szkołą specjalną i to bynajmniej nie jako nauczycielka). Jednakże nie we wszystkim mają racje oczywiście, jednak próby przekonania ich o tym, mijają się z jakimkolwiek celem. Prawiki w większości gniją tu od lat, myślisz, że cokolwiek ich stąd ruszy, że ktokolwiek ich ruszy? Przykładowo Frodo, z którym dyskutujesz uważając, że jest kimś lepszym (bardziej na poziomie?) niż oferma. Kiedyś założył temat jak to niscy mają przechlapane, wpisałam na nim krótki post o pierwszym chłopaku, w którym byłam bardzo zakochana, ale nawet nie startowałam z powodu kompleksów. Ja mam 1,62 wzrostu, myślę że on miał jakieś 5 cm więcej. Teraz już jestem mężatką, stara dupa ze mnie, mój mąż ma 1,80, a ja wciąż czasem wspominam tamtego chłopaka (!). Choć męża kocham i nie w tym rzecz. Tamten był dla mnie atrakcyjny w sensie seksualnym (mocno). W każdym razie nasz cudny niziołek wyśmiał mój post, pisząc żebym nie produkowała bredni, że mógł mi się podobać niski. A ja napisałam po prostu prawdę z mojego życia :) Więc Ziuziu szkoda każdego Twego słowa do niego, naprawdę. I do innych prawików też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Tak. Każda kobieta mówi, że chce wysokiego, że facet zaczyna się od 180, ale jednej Zuzie udało się być wyjątkiem na skalę światową. Aż dziw, że Ci pomnika jeszcze nie postawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno, uporu Ci nie brak 1)rad nam niziołkom nikt tu nie daje, bo rada w stylu "zrób coś" to co to za rada, tak na serio 2) zakochana w niziołku byłaś tak bardzo, że na męża wzięłaś wysokiego. Więc Twoje zdanie faktycznie jest o kant dupy, trudno, by człowiek myślał inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanno, uporu Ci nie brak
Zuza, widzisz, powyżej znów naprodukował co wiedział :) Daj se siana, naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nimi nie warto gadać
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie prawiczek bez wiary?
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×