Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Gość jestem alicja ..
mam 19 lat imam 155 jestem kurduplem i nie mam chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanno, uporu Ci nie brak
Dobranoc, biedny głupku (zresztą prawdopodobnie jesteś zwykłym prowokatorem i trollem, przestaje wierzyć, że można pisać serio takie podłości i brednie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsbfgd
!offerma to jakie cechy ma facet na którego lecą kobiety? czego ty nie posiadasz? bo przeciez według wielu kryteriów wbijasz się w te ramy czyli mieszkanie samochód praca w miare wyglad itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanno, uporu Ci nie brak
Pa, Zuziu (pozdrawiam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam pytanie:
22:56 [zgłoś do usunięcia] Pytanie do kobiet lubicie portugalczyków, hiszpanów, włochów, itp.? czy faktycznie są tacy "ogniści"? miałyście z nimi jakaś styczność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie posiadam wielu cech atrakcyjnego faceta, w zasadzie mało którą posiadam. ale nie będę się tu nad nimi rozwodził bo hordy pojebów kafeteryjnych tylko na to czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda1.9.0
Facet zaczyna się od 175 cm .Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrewx51
pomarzyć zawsze można. na szczęście jesteś mały i dla kobiet jesteś gównem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrewx51
@ !offerma po prostu nie jesteś normalny, już nie pieprzcie że tylko ponadprzeciętni ruchają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno, uporu Ci nie brak Nie wiem czemu podłości, ale na pewno nie brednie, w końcu dyma cię dryblas, a nie któryś z tych karłów, w których byłaś taka zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Orange - przyjdz na nasz topik , tam jest slodko i spokojnie i mozna pogadac na rozne tematy i dawnych mlodzienczych milosciach rowniez: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4932368

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
23:24 [zgłoś do usunięcia] !offerma ja nie posiadam wielu cech atrakcyjnego faceta, w zasadzie mało którą posiadam. ale nie będę się tu nad nimi rozwodził bo hordy poj**ów kafeteryjnych tylko na to czekają Ach .... te tlumy Twoich wilebicielek czychajace na Twoja cnote.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po prostu nie jesteś normalny, już nie pieprzcie że tylko ponadprzeciętni ruchają" chyba nie jestem. ja tam nie wiem kto "rucha" i kogo, u nikogo pod łóżkiem nie siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ach .... te tlumy Twoich wilebicielek czychajace na Twoja cnote....." no chyba nie zaprzeczysz że jesteś pierwsza w kolejce tych pojebów do "analizowania moich postów". weź się idź leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze jesli chodzi o wygląd to największe branie powinien miec facet : - wysoki -normalnie zbudowany (chodzący na siłownie aczkolwiek nie koks) -przecietna twarz taki wygląd powinien sprawic ze facet powinien otrzymac szanse na pokazanie jakim jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Offerma - ty masz autentycznie schize. Miales sie stad wyniesc jak przyszlam. Po co przylazles spowrotem ? Przeciez ja tu dalej pisze. I dalej pisac bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miales sie stad wyniesc jak przyszlam" to chyba w twoich urojeniach, odstaw te dragi bo już nie odróżniasz rzeczywistości od swoich wyobrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
prawiczki są wieczne i nie do zdarcia któryż to już temat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem zapomniales
i dopisz jeszcze charakter do tego wtedy jest całokształt🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Offerma - Ty idz sobie moze na wycieczke. Pare kilometrow dorob bo Ci sie jakies zwidy placza. ja rozumiem , ze jak ktos czegos nie ma a bardzo by chcial to sobie musi koniecznie dorobic. Ale uwazaj bo juz nie odrozniasz zwidow od wirtualu. A to juz zle. I powtarzam - JA teraz tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do !offermy
a chciałbyś pomacać jakiego dorodnego cyca? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhvmhjvhj
a ja kiedyś zaprosiłem laskę na drinka, a ona na tej niby "randce" wypytywała się mnie o mojego kumpla i wzięła ode mnie na koniec numer do niego. nie muszę chyba dodawać że do domu wróciłem jak zwykle sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja kiedyś zaprosiłem laskę na drinka, a ona na tej niby "randce" wypytywała się mnie o mojego kumpla i wzięła ode mnie na koniec numer do niego." to ja kiedyś miałem podobną historyjkę z tym że na imprezie. zaprosiłem laskę, nawet poszła ale jak ją odprowadzałem do domu to wypytywała mnie o mojego kumpla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhvmhjvhj
!offerma płakałeś? bo ja jak wróciłem do domu to trochę tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhvmhjvhj
tzn bylo mi przykro i łezka sie w oku zakręciła... nie ryczałem przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy to miałem już ponad 3 dychy i niczego innego się nie spodziewałem. nawet byłem zdziwiony że zgodziła się ze mną pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
właśnie jak to przeczytałem miałem wrażenie, że już znam taką historię i rzeczywiście, chyb przeczytałem to w twoim poście offermo :D ale gówniana sytuacja ale bym się wściekł :D w sumie to wam trochę współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna anukah
!offerma moze pierdoliłeś jej o giełdzie i polityce to nic dziwnego ze cie olała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×