Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Bo faceci w przeciwieństwie do kobiet widzą nie tylko fizyczność. A kobiety to ZUO. :classic_cool: Podszywie IMO, nie odchodź. Stanowisz dobry substytut. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Dobry podszyw nie jest zly wiec zostan. Brakowalo tu Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO107563
Zanim zniknę Zuziu, odpowiem: Podszyw godzien mej miary w Stylu. Czy centymetry w tej materii się liczą? Nie mam możliwości weryfikacji tej sfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Centymetry w tej materii w ogole sie nie licza. Centymetr w te czy centymetr w te ? Co za roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
PP - jak chyba kazdy. Ale gratuje podszywowi . Byl moment , ze nawet ja prawie sie nabralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pieprzysz smuty niziołek. Nawet jak na żarty brzmi to zbyt fanatycznie. Niedługo z BSA będziecie chodzić parą po tematach. On będzie jechał po murzynach, Ty po kobietach- i tak to się wszystko skończy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO107563
Pink_Panther "Hehe, jednak IMO ma coś specyficznego, czego nie da się podrobić." Jedynie człek o wysokiej inteligencji jest w stanie podrobić Mnie. Krasnala nad Krasnalami. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink Ja po nikim nie jadę, tylko stwierdzam fakt. I bądź tak dobra, nie porównuj mnie do takiego przegrańca jak BSA. Wiesz chyba, co by robił każdy normalny facet na jego miejscu, a ten pierdoli głupoty na babskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO107563
Zostawiam Państwa nad zagwozdką dnia. Czy to był Krasnal czy Klon(o!)podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy IMO już tu nie zawita podszywie. :P Podobno opuścił niewinne kręgi prawiczków z kafe i znalazł jakąś kobietę. Niech się darzy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Ja stawiam na klona. Ale prawdziwy IMO jeszcze tu wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
PP - proponuje abys olewala te posty. On jest gorszy od offermy /o ile cos takiego jest mozliwe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe jest extra
czyli kazdy prawik ktory tu siedzial kilka lat i nagle odejdzie tez bedzie zyc w waszej pamieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ytytyt, a spadaj z tymi swoimi teoriami. Żaden normalny człowiek Ci nie przyzna racji. Stwórz sobie getto z samych facetów, będziesz w świecie idealnym. ;P Własnie Rozia pisałam gdzieś, że Cię dawno nie było, siemanoooo :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
18:12 [zgłoś do usunięcia] kafe jest extra czyli kazdy prawik ktory tu siedzial kilka lat i nagle odejdzie tez bedzie zyc w waszej pamieci? Na to nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe jest extra
nie o mnie chodzi tylko o prawiczków z czarnymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
kafe jest extra - mi tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale skąd Ty wiesz z kim ja się prowadzam Ytytyt?:classic_cool: Z tego co mi wiadomo, to nie mam chłopaka. :P W ogóle to jak niby miałabym potwierdzić teorię o niższości kobiet lecąc na wysokiego? To chyba normalne, że podobają się bardziej ludzie bardziej atrakcyjni fizycznie. A że Ty upatrujesz w swoich 174 cm kalectwo, to już inna sprawa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×