Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

a potem na ulicy widać taką dziwną parę facet wysoki prawie 2 metry a przy nim taka mała kobieta z max 160cm śmiesznie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinky Oczywiście. Nie mam nic do roboty, tylko zabawiać jakiegoś pojebanego suczora, który i tak ma na mnie wyjebane bo się nie mieszczę w tabelkach z kolorowych pism. Niech spierdala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frodo szkoda czasu na randki wydasz kasę i figę dostaniesz. Będziesz robił za sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg, skąd takie ostre słowa? Myślałam, że jak ją lovciasz to przynajmniej względnie miła kobieta to jest. ;P przynajmniej ostatnio się zapowiadało w miarę pozytywnie, a tu CH... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek i w doopie korek
prawiczki lubią piczki i od grass'iwa spiczki! GDY SUSZ ODPALASZ ZAPSAMI GEMINI TO CIĘ SAD NIGDY NIE OBWINI! NA TWINS'a zwalisz i tataraku zielonego zapalisz! NA WSZYSTKO KONIA ZWALISZ I SIĘ TACIE POŻALISZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinky Nie mów, że łykasz takie prowokacje. Poza czarnymi nickami piszę tylko w tematach z cyklu "jaka to melodia". Wszelkie kwestie dt wzrostu piszę pod czarnym(i)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty taka zwielokrotniona postać jesteś na kafe :classic_cool: w każdym razie ja już przywykłam do Ytytyt i w mojej pamięci tylko ten nick grzeje miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo takie myśli nachodzą zazwyczaj zgorzkniałych ludzi. życie dało Ci kopa i tyle w tej kwestii. Ty już tam kobiet nie sprowadzaj do poziomu owiec i wiewiórek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ytytyt może być:D Ale serio - czym się różnicie od tych wiewiórek? Człowiek od zwierzęcia różni się tym, że ma uczucia. Kobiety mają tylko instynkty = nie sa w pełni ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO107563
Coż my winni że wzrostem nas pokarała Natura? Kocico - Tyś Drabina mniejsza :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że sobie żartujesz, ale jakbyś pisał te wszystkie rzeczy na poważnie to bym powiedziała, że od samotności zaczynasz wariować. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
PP - mam 164 wiec do zadnych drabin sie nie zalapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Ooooo kogo widza moje piekne oczy. IMO !! To Ty czy Twoj podszyw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinky Nie żartuję:( Skad niby u Was to ciśnienie na wysokich, że ma być tylko wysoki i nic innego się nie liczy? Ze zwierzęcych instynktów, które Wasze małpie móżdżki nie umieją okiełznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd u Was ciśnienie na duże cycki i smukłą sylwetkę? Taka jest atrakcyjniejsza i tyle. Nothing more. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO107563
frodo the niziołek "Skad niby u Was to ciśnienie na wysokich, że ma być tylko wysoki i nic innego się nie liczy?" Drogi kolego, natura ciągnie piczki do takiego :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink Ta o której pisałem ma małe cycki. Faceci ciśnienia nie mają, może takie wolą, ale te bez cycków czy grube/wychudzone, też dostają szanse. Bo faceci w przeciwieństwie do kobiet widzą nie tylko fizyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO107563
Pink_Panther "Cześć podszywie IMO, piszesz podobnie więc w sumie godne zastępstwo naczelnego krasnala na kafe." Kocico - śmiem przypuszczać, iż doczekałem się podszywa godnego mej miary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO107563
Aj waj. Zuzia na topie. Ewakuuje się czym prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
17:55 [zgłoś do usunięcia] IMO107563 śmiem przypuszczać, iż doczekałem się podszywa godnego mej miary. W centymetrach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×