Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

- ale kasy odrazu nie widac bo koles moze kupic sobie super bryke ale spłacac 20 lat kredyt na nen wóz , albo wydac mase kasy na super ciuchy ale w chacie nie miec nic ciekawego - z tym tez sie nie zgodze bo tego nie widac odrazu - bajerowanie sprawdza sie tylko wtedy gdy pannie sie spodobasz a co za tym idzie jak sie podobasz bajerowanie jest proste bo wszystko łyknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Nie , frodo. Nie pisz pierdol bo zycie mowi co innego. Musialaby Ci sie podobac. Jak bys ja mial za paszteta to bys jej nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Wiesz jak to jest, kiedy nigdy z nikim nie byłaś i wiesz, że nie ma szans, aby to się zmieniło? Ja znam to uczucie, więc nie pisz bzdur. Brzydula to 1000x lepsza opcja od samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Frodo ja widze jak to jest w zyciu. Brzudyla aale taka brzydula co Cie nakreca. Innej nie wezmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ytytyt, ale jak Ci się ktoś nie podoba to w zasadzie po co na siłę się z tym kimś umawiać dla samego faktu związku? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink Bo lepsze to,niż być samemu. Po prostu. Argen Oczywiście, że jestem zdesperowany. Nie tyle się boję, co po prostu nie wybrałbym go, gdyby była taka możliwość. Zuza Byłaś choć raz w związku? Albo choć na randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Frodo nie pisz , ze wszedlbys w zwiazek z pasztetem co Cie nie kreci. Co to bylby za zwiazek ? Przeciez bys nawet bzyknac takiej nie dal rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Na jakie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Chocby - bylam. I co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Frodo - ale ja widze zycie dookola i nikt mi nie wmowi ze ktos bedzie chcial byc z pasztetem co go nie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Argen - no wlasnie o tym caly czas pisze. Najpierw trzeba lubic tego paszteta. Bez tego ani rusz. Frodo - "taka sytuacje jak ty" w sensie agresji , arogancji i zawzietosci ? Wszyscy , ktorych znalam ktorzy tez byli tak agresywni byli sami. A juz na pewno ja takich omijalam z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Frodo - ja nie mam pojecia jaki Ty masz defekt fizyczny. Ale na pewno niezaleznie od tego jaki on jest to przy tez agresji i arogancji nie masz szans nawet na paszteta. To sa cechy , ktore sie wyczuwa na kilometr. I jesli przecieetna dziewczyna to wyczuje to na pewno nie podejdzie. Wiec nie wydawaj kasy na operacje wzrostu bo Ci to nic nie da. Bedzie tak samo jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Przecież wiem, że nie mam szans na paszteta. Co do agresji zrozum, że ona się bierze z tego, jak kobiety mnie traktują ze względu na wzrost. Poza tym to tylko kafe. Raz jeszcze stawiam dolce, że w realu byś niczego nie wyczuła z odległości pół metra, a co dopiero kilasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co do agresji zrozum, że ona się bierze z tego, jak kobiety mnie traktują ze względu na wzrost." to przegryzaj im ścięgna achillesa czając się wokół kostek podczas gdy one wypatrują wielkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Frodo - i znowu przegrales. Ty nie dasz rady bez tej swojej agresji. To jest dla Ciebie nieosiagalne. Jedyna Twoja szansa to szukac wsrod masochistek , kobiet , ktore lubia byc ponizane i takich ktore pozwalaja sie bic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Moze i masz racje. Skoro oprocz arogancji jestes takze upierdliwy to masochistki tez odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Frodo - bez wzrostu tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×