Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 2
PP - Na cos trzeba zwalic wine jak sie nie chce pracowac nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą pracą nad sobą to nie jest tak do końca bo panny nie muszą nic robica seks bedą miały zawsze kiedy bedą chciały bo wystarczy ze wybiorą sie na impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Cream - ale panny nie chca tylko seksu. To faceci chca seksu. Panny chca malzenstwa. To tak jak bys napisal , ze facet przeciez jak bedzie chcial to zawsze moze miec malzenstwo bez seksu i przed slubem i po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry Ytytyt, ale to dziwne jest, że tak się uczepiłeś tych centymetrów i jedziesz po kobietach żeby się wyżyć za swój wrodzony wzrost, który zresztą nie jest taki znowu straszny, tylko Ty nie pozwalasz nikomu o tym zapomnieć, że nie masz 190. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panny chcą związku a w międzyczasie przygodnego seksu i co ciekawe z łatwoscią to dostają . głównie chodzi o to ze faceci muszą pracowac nad sobą a panny nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
PP - Ale ta "cecha charakterystyczna, zamykająca mu dostęp do życia o jakim marzy" to wlasnie - jego zdaniem - niski wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Cream - nic nie stoi na przeszkodzie zeby nie dawac tym pannom przygodnego seksu i trzymac sie od takich z daleka. Zawsze mozna poczekac do slubu - jak ktos chce. I nie pisz mi ze panny nie musza sie zmieniac i nad soba pracowac bo chyba sam w to nie wirzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nie muszą nic robic , a gadanieo czekaniem z seksem do slubu jest głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, dziwne mi się to Twoje zapatrywanie na sprawę wydaje, takie niezdrowe trochę. Jakbyś już był człowiekiem skończonym. Mi niedługo stuknie 19 i nie mam takich odczuć. Wiem, że jestem młoda itd, poza tym "kobiety mają łatwiej, a w ogóle to nie ludzie", ale mimo to (jak zresztą większość Ci powie) najzwyczajniej w świecie przesadzasz z tym wzrostem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Frodo - widocznie w poprzednim wcieleniu byles podly dla niskich i teraz los Cie pokaral. Musisz przezyc to zycie takim jakie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink Bo jestem skończony. Ty nie masz takich odczuć, bo nie jesteś niskim kolesiem. Ja będę całe życie sam, wiesz co to znaczy? Może Ty nie odczuwasz potrzeby bycia z kimś, ale ja bardzo i bardzo to boli, że ja nie mogę, że się urodziłem takim małym śmieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp...on przesadza ale na niskiego kolesia pewnie nie spojrzysz jak na faceta tylko jak na kumpla . ale fakt macie łatwiej i mnie to wkurwia bo codziennie mozecie sie bez wysiłku seksic z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
co ty koleś masz z tym wzrostem - popatrz sie na pary na ulicach 😴 wszystkie pary sa wysokie i kazdy facet ma 190 - no bez przesady gdzie ty zyjesz w wymaganiach netowych kobiet ktore najczesciej sa wymaganiami z wyobrazni kobiet...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Cream - ale dla panien seks sie nie liczy. Liczy sie malzenstwo. A panny nie moga miec sobie dowolnie mezow kiedy zechca. Wtedy nie byloby starych panien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
to u mnie jest inaczaj niktorzy kolesie maja po 160 kilka i sa juz zonaci i dzieciaci 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowozik zapjerdalacz ZWEI
rozmnożą się dostosowańce und przystosowańce! RESZTE EMERYTUR NIEDOŻYJE! HIV, NARKOMANIE UND ALKOHOLIZMY, NIKOTYNIZMY, KAWOHOLIZMY,DOPALACZKI! MOPS & ZUS POCHOWA, LUB SPALI W PIECACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
koles skoncz z wypisywaniem tych bredni bo masz sredn iwzrost jakby nie patrzec 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×