Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta mamba

prawiczki - dlaczego nie zaprosicie jakiejs dziewczyny na kolorowego drinka?

Polecane posty

Gość cvbxcvbnxcv
jestem nizszy od ciebie i ja mam szanse na dziewczyny i nawet zainteresowane mna sa to czemu ty mialbys nie miec szans ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, ja Ci tyrad pocieszycielskich nie będę prawić. Masz swoje wyrobione zdanie w temacie. Ja sądzę, że to obseszon i tyle. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
moze ich wzrost nie odstrasza tylko co innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
cvbxcvbnxcv - masz szanse bo nie jestes taki zawziety i agresywny. A on nie ma i bardzo dobrze , ze nie ma. Dlaczego mialby miec ? Zeby takiej dziewczynie zycie zatruc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
a poza wzrostem to jestes przystojniakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - jakbym miał szansę u dziewczyn, nie byłbym taki jaki jestem. Naprawdę myślisz, że charakter jest z góry przypisany do każdego i nie mogą go kształtować żande czynniki zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
ja mam szanse przez to ze szanuje kobiety a one mnie......... a ty sam sie blokujesz przez to opierasz sie na wlasnym zdaniu po pierwsze..... popatrz na kobiety stroja sie dla facetow ale wg siebie dla siebie ty nie widzisz sie dla kobiet to one nie widza sie obok ciebie wiec dopoki nie zmienisz myslenia bedziesz tkwil w stanie w jakim tkwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Frodo - ja tam od takich charakterow trzymam sie z daleka i innym, tez to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
popatrz po portalach randkowych i wogole wszedzie ile jest normalnych kobiet i to samotnych i one tak samo twierdza jak ty ze cos jest z nimi nie tak mimo ze sa normalnymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cvbxcvbnxcv - jak zmienię myślenie, to nadal wzrost będzie powodował, że będę dostawał kopa w dupę. Zuza - naprawdę wiem co o mnie myślisz, więc może zamiast się powtarzać odpowiesz na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Frodo - jakie znowu pytanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cvbxcvbnxcv - one sobie moga twierdzić co chcą. Fakt jest taki, ze nie mają fizycznych defektów i gdyby nie ich wysokie wymagania to by sobie kogoś przygruchały po dwóch dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
kiedys mialem tu kolezanki ktore pisaly ze sa tacy goscie wlasnie tacy jak ty........... nawet jakbys mial kobiete tobys jej nie mogl utrzymac przy sobie no bo co soba reprezentujesz...........twierdzilbys ze jest z toba z litosci.................ciagle bys sie zalil jakis to jest beznadziejny............... kobiety instynktownie odrzucaja facetow ktorzy nic soba nie prezentuja................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
Frodo - zeby zmienic charakter to trzeba tego chciec. Trzeba nad soba pracowac. A Ty tego nie chcesz. Myslisz , ze samo sie zrobi. Tu sie ,kurwa, nic samo nie zrobi i zapamietaj to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - znów odkrywasz Amerykę. Dobrze wiem, że cheru nie zmienię. Sęk w tym, że wciąż mi wmawiasz, że miałbym taki sam charakter, nawet gdybym był kobieta urodzoną w RPA pod koniec osiemnastego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
na jedna randke ok to umow sie chociazby z kobieta z neta a nie cwaniakuj tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
ja jako nizszy koles sie spotykalem z dziewczynami z neta a ty sie boisz ze swoim srednim wzrostem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
No to sie nie umawiaj. Przeciez nikt inny tylko Ty zostanie samotnym prawikiem wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbxcvbnxcv
koles wypowiadasz sie tutaj za kobiety i zakladasz wynik z gory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×