Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic syoer drogiego ale fajnego

co grilujecie oprócz kiełbachy ? dajcie jakies pomyslły

Polecane posty

Gość nic syoer drogiego ale fajnego

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecki wymarsz z kasą
kaszankę, karkówkę, szaszłyki i moje ulubione - skrzydełka drobiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lososia
i miecho i skampi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis ja wygram
rybke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierożki z trsukawkami że mnia
Ja grilluję dla kolegi co nie je mięsa np. cukinię i bakłażana (bakłazana trzeba nieco dłużej przygotowywać), ale faktycznie najlepiej poza kiełbaskami idzie kaszanka i karkówka :-) A, mój facet lubi pieczarki ale ja ich nie znoszę ;p Kupuje się taką pieczarke, obiera i kroi na pół- powtarzać do skończenia piezarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
banany. Kładzie się je na grilu nieobrane, skórka zrobi się czarna ale potem rozkraja się ją i wyjada słodkiego, ciepłego i mięciutkiego banana łyżeczką. Prócz tego papryka nadziewana camembertem, szaszłyki, karkówka, czasem kurczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uwielbiam skrzydełka
niby nie ma dużo mięska, ale lubie tak sobie podzióbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heaaaaahaaa
Warzywa (bakłażan, cukinia, pomidory, czosnek), boczniaki, banany, ser camembert (w folii, ale nie polską nieudaczną podróbkę a prawdziwy francuski, np. Rustique, bo z podróbki nic jadalnego nie wyjdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grilluję
Ja lubię wątróbkę drobiową. Przygotowuję ją w domu, potem wyrzucam ze słoja na tackę na grillu, chwila-moment i jest. Smakuje zupełnie inaczej niż w domu na patelni, w tłuszczu, mące. Z grilla jest genialna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łudź się to babskie forum
karkówka, golonka, kiszka, rybka w folii , kanapki grillowane i ziemniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmh
Ananas obtoczony w miodzie z pieprzem, uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chleb natary czoskiem
pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z miesa, oprocz surowej kielbasy, grilowalam tylko steki wolowe, cud miod ;) dobrze wychodza tez burgery z mielonej wolowiny. z warzyw: pieczarki, cukinie, pomidora, ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boczuś, piersi z indyka, karkóweczka... wszystko oczywiście wymoczone w marynacie co najmniej jeden dzień. marynata z przypraw do grila, soli morskiej, ziół, cebuli, oleju, keczupu i musztardy - pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestonica
Polecam wysmarować olejem rzepakowym (na grilla tylko rzepakowy! najlepiej znosi wysokie temperatury) plasterki cukinii i bakłażana i posypać ulubionymi ziołami. Pysznie, lekko i zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grilowankooo
ja robię karkówkę w sosie musztardowo miodowym (najlepiej przygotować dzień wcześniej, mięso złapie smak) proporcje 1:1 do tego w złotku cukinia, bakłażan, cebula, papryka ... mniam a do soboty daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innkkka
Ja już nowy sezon grilowy rozpoczełam pysznymi Stekburgerami BOS :) Z pyszną wiosenną sałatką rozeszły się w 10 minut! :) Więc dziś będzie powtórka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często griluje schab, a także fileta z kurczaka lub z fileta z przyprawami i ziołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawardowa
Pomysł na słodko : 1) Banany przecinamy wzdłuż i wkładamy kawałki gorzej czekolady tam. Grillujemy w sreberku. 2) Gruszki z serkiem pleśniowym i żurawiną. 3) Jabłka z cynamonem podane z sosem z serka "Bieluch" i kilku kropli cytryny. 4) Śliwki owinięte w boczek - to tak pół na pół słodko ;) Kto coś dopisze do mojej listy grillowych słodkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a u nas
karkówka, kurczak- udka, skrzydełka, pierś, szaszlyki, chleb, ziemniaki, kaszanka, parówki bo dzieciaki lubią, boczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja grilluje wszelkiej masci zielenine - baklazana i cukinie w plastrach (w podobnej marynacie jak mieso), papryke w polowkach, pomidory w polowkach, pieczarki, jablka i gruszki. A na slodko banany z czekolada wedlug podanego juz przepisu. Kiedys sprobowalam zgrillowac parowke sojowa - ku mojemu zaskoczeniu wyszla dobra, a co wiecej robila sie doslownie kilka minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak ryba karkówka
tak jak wyżej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×