Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzyszłaStudencina

Warszawa-uczelnia.

Polecane posty

Gość PrzyszłaStudencina

Witam. Jestem tegoroczną studentką. Matura zdana przeciętnie. Język polski około 50% myślę, matematyka 50 % około, język angielski na poziomie podstawowym 80% a na rozszerzonym około 60% do tego biologia 40-50%. Czy mam szansę dostać się na takie kierunki jak np. psychologia, biotechnologia, elektrotechnika, logopedia czy filologia w Warszawie? Poloitechnika lub Uniw. Kardyn. Wyszyńskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
oczywiście maturzystką jestem nie studentką :) pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
podstawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
Biotechnologia, elektrotechnika przy maturze zdanej z matmy/biologii na 50%? W jakim ty swiecie zyjesz dziewczyno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
zajmijmy się może uczelniami.. Czy mam szansę dostać się do Warszawy na podany uniwesrytet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
nawet nie bralam pod uwage ze mozesz mowic powaznie o podstawie z tych przedmiotow i załozyłam ze to rozszerzenie... PW to najlepsza uczelnia w Polsce i pomijajac ze na dostanie sie na jakikolwiek kierunek tam masz 0% to nawet jesli dostałabys to odpadłabys po 2 miesiącach jesli mature z biologii, matmy ogarnełas na tak niskim poziomie. UKSW to juz slabsza uczelnia ale chetnych na takie kierunki jak psychologia jest od zatrzesienia i szanse tez sa raczej znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
studiuje w warszawie, tyle ze na WUM i odpowiadam - nie masz. Szkoda 80 zł na rekrutacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
Wiesz co? Odpadłabym po 2 miesiącach? Matura to łud szczęścia.. albo trafisz na 'swoje' zadania albo nie. Matura nie świadczy o poziomie intelektualnym człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
i zapewne maturę miałaś celującą. zenada. Nawet w Warszawie są uczelnie, na które przyjmują z średnio zdaną maturą a wcale nie znaczy że są to złe uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
"łud" szczescia:D Padłam ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
łut. Każdy ma prawo do pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebiessskoooka,,
im lepsza uczelnia, tym wyzsze wymagania od kandydatow, czego tu nie rozumiec? Poziom matur to zenada i mowienie ze nie trafilo sie na pytanie jest juz uragajace inteligencji rozmowcy:) Oburzaj sie ile chcesz ale na wymienione kierunki na panstwowych uczelniach w warszawie sie nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
Uniw. Wyszyńskiego ma 41 miejsce w rankingu więc nie sądze by trzeba było mieć wygórowane wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
Wiesz co kobieto? Urągające? ...... Podejdź do matury za rok, podejdź do matury teraz - rozwiąż maturę, która była - sama dla siebie - bez żadnej pomocy. Jestem ciekawa czy kuźwa nadal będziesz mieć takie super zdanie. Jesteś nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phoebe82_82
nie ma się co denerwować, dostaniesz się lub nie. zresztą, brak studiów to nie koniec świata. pomyśl o jakiejś policealce - szkoła główna biznesu, też w stolicy, oferta edukacyjna ciekawa, no i masz szansę zdobyć tytuł technika i sobie pracować normalnie, a równocześnie studiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
brak studiów.. ludzie czy wy myślicie że wszyscy studenci matury mieli wyjściowe? bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszyscy studenci mieli wyjsciowe matury ale zeby studiowac na dobrej uczelni trzeba miec dobra mature szkoda, ze nie zdawalas rozszerzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
dobrze ale Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego nie jest jakąś super uczelnią więc nie rozumiem czemu miałabym się tam nie dostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym z takimi wynikami wolała robić coś pożytecznego np. uczyć sie na krawcową albo fryzjerkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdawałam juz nową maturę. Troche czasu temu ale ci powiem że na PW dostało się dużo osób które mature miały gorzej od ciebie. Na PW na jakaś mechatronike albo coś z samochodami czy urządzeniami. Po prostu były na te kierunki wolne miejsca i ludzie szli. Zawsze mozna sie przenieść na inny kierunek jak bedzie miejsce. Na USKW jeszcze łatwiej. Na te co wymieniłaś szczególnie te pierwsze to raczej nie ale ostatnie pewnie byś się dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
No tak, Wszyscy Kafeterianie to uczeni doktorzy habilitowani nauk medycznych profesorzy inżynierzy.. Niebieskooka na tyle było Cie stać tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz jest niż demograficzny, więc próbuj próbuj :) chociaż jeśli nie lubisz sie uczyć, to pytanie: "po co?" na niektóre kierunki na WUMIE i polibudzie łatwo sie dostać ale jeszcze łatwiej z nich wylecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
Leal (..) dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to probuj, tylko moze wybierz cos innego niz psychologia czy filologia (jaka?), bo na te kierunki duzo osob sklada papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
angielska.rosyjska lub francuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie bałam panikowałam kiedys poszłam na SGGS na budownictwo sanitarne i co?? Po pół roku miałam taki wstręt do Warszawy, że zmienilam szkołe na inne miasto na budownictwo ogólne i Warszawe omijam łukiem. Teraz bede troche jeździła i już mi sie na samą myśl robi nie dobrze. Nie traktuj wyboru szkoły jako koniec świata. Potem będą inne problemy-a to to pikuś. Szkołe zawsze można zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
Czemu miałaś wstręt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×