Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzyszłaStudencina

Warszawa-uczelnia.

Polecane posty

Gość magalaga
w warszawie sa dwie uczelnie panstwowe gdzie mozna studiowac kierunki humanistyczne - UKSW i UW. Odpowiedz sobie sama ile musi byc chetnych na pospolite kierunki i jak zawyza to progi. A tak po za tym to skad dziecko w tobie tyle agresji? Do kogo masz pretensje ze zawaliłas matury? Ludzie przedstawiaj ci realne przewidywania a ty sie plujesz jakby ci matke zabili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
zawaliłaś matury ? ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ wielu ludzi decyduje sie również na uczelnie niepaństwowe więc nie mów że jest bum akurat na te dwie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to okropne miasto. Uczelnia to płaszczenie sie i podlizywanie wykładowcom aby tylko wpis raczyli dać. Kombinowanie kombinowanie i jeszcze raz kombinowanie. Mieszkałam na praga południe w mieszkaniu obleśnym w sumie to pokoju wynajmowanym i dojazd zajmował mi 50 minut w tym 2 przesiadki-było to męczące. Nie lubie warszawy-jest głośna brudna i wszyscy sie spieszą-nawet jak ty sie nie spieszysz to wchodzisz w tłum i gnasz tak jak oni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprawdz na uw (jezeli chodzi o filologie) czy nie trzeba miec dwoch jezykow na maturze, a przynajmniej tego, ktory chcesz studiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
do tego kogoś wyżej! wyjdź stąd albo zamknij swój *** idioto! Czy na tym świecie są sami kretyni? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
mam ten który chce studiować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
Rozumiem. Ja bym chciała wyjechać ze swojego miasta.. Warszawa,Gdańsk,Poznań,Szczecin,Wrocław..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalaga
zdanie matury na 50% to jest zawalenie jesli mysli sie studiach dziennych na panstwowych uczelniach. Juz nie mowiac ze zdawanie podstawowej matury z matematyki i myslenie o pw to juz jest nawet zabawne Tupnij nózką jak ci to nie odpowiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka najlepszej uczelni
poleciłabym bym Ci pewną niepubliczną uczelnię ale nie wiem czy cię stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalaga
no jak sie jest głąbem to za dyplom trzeba płacic, zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.ph mam IQ 156 jeśli coś ci to mówi i troche więcej kultury mam niz ty :) nie będę docinała komuś kto najzwyczajniej w świecie nie zrozumie moich uwag :) a taką długaśną stopkę mam bo pisze zwykle na czarno tylko na forum leczenia niepłodności i tam mamy w stopkach wszystkie opisane jak nam idzie. Ale co ty możesz o tym wiedzieć:) skoro jedynym twoim zajęciem jest kafeteria i tematy o których nie masz zielonego pojecia. Idz lepiej oglądać tele5 :) tam chociaż rozładujesz swoje emocje przy filmach twojego poziomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
zdawalam bo moglam wybrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka najlepszej uczelni
oj już sfrustrowana polaczynka sie oburzyła :) ja mogę płacić, choćby za luksus studiowania z najlepszymi, nie ma u mnie w szkole lampucer, latawic i pustaków, wszyscy są otwarci i wspaniali :) ale to na dziennych, bo na zaocznych wieśniateria i plebs :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
Leal olej takie zaczepki, któś nie potrafi nawet podać nicku czy pseudonimu tylko sie zasłania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kandydatka
witam a wiecie coś moze na temat tego czy dokumenty na studia musza byc skladane osobiscie? gdyż nie bedzie mnie w tym czasie w kraju i nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kandydatka
wlasnie zamierzam jutro to zrobić. Myslisz ze jest to najlepsze wyjscie? a Wy mniej więcej nie wiecie? czy mogłaby np zrobic to za mnie moja siostra.... bo no straszne jest dla mnie na 1 dzien przylatywac do polski zeby z 2 dni znów leciec........ :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magalaga
oj nie wiem kto tu jest sfrustrowany w tym temacie:D wmawiaj sobie ze bedziesz płacic za luksus jak nie dostaniesz sie na zadne panstwowe uczelnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kandydatka
wlasnie zamierzam jutro to zrobić. Myslisz ze jest to najlepsze wyjscie? a Wy mniej więcej nie wiecie? czy mogłaby np zrobic to za mnie moja siostra.... bo no straszne jest dla mnie na 1 dzien przylatywac do polski zeby z 2 dni znów leciec........ :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od uczelni (panstwowa czy prywatna), a nawet od wydzialu no i pytanie czy to studia dzienne czy wieczorowe albo zaoczne (bo na tych ostatnich to pewnie trzeba podpisac jakies dokumenty) ewentualnie chyba mozesz notarialnie ustanowic jakiegos pelnomocnika do zlozenia dokumentow (gdyby to bylo potrzebne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
dla mnie uczelnie prywatne są nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kandydatka
Jest to uniewersytet Rzeszowski kierunek fizjoterapia... dzienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvvka
Dwa lata temu brałam udział w rekrutacji na uksw na psychologie, miałam matury napisane w granicach 80 -90% (podstawa) no i przy ogłoszeniu wynikow naboru byłam chyba 600 na liscie rezerwowych....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
Evka, to żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj sobie na stronach internetowych uczelni, punktacji z poprzednich lat, przelicz swoje wyniki i wtedy zobacz na co masz szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfvfvfv
psychologia na uw? na każde duże miasto to za mało, na polibude kierunki mechaniczne może się dostaniesz bo jest niż, ale jeszcze szybciej stamtąd odpadniesz dziewczyno w jakim świecie żyjesz wybierz lepiej filologie ale nie na uw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaStudencina
przeliczając progi punktowe to nawet starczy mi na Politechnikę Warszawską moi drodzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kandydatka
? ja myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×