Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemczemu

TOTALNIE SAMA, BEZ RODZINY I PRZYJACIÓŁ

Polecane posty

Gość gość P1
gość dziś Natalio czemu zupełnie bez powodu próbujesz mi docinać ? Sprawia ci to przyjemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robie nic takiego, ostatnie 2 posty nie sa moje. Ci co podszywaja sie pode mna sa zalosni. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość P1 dziś - Natalia Cię podrywa- nie czujesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P1
Rozumiem. Ktoś sobie robi głupie żarty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P1
Już chyba wiem kto. Mam taką "wielbicielkę". Widocznie ma bardzo niską samoocenę i musi sie podszywać pod kogoś bo sama niema odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaa podrywy na kafe, dobre sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z Pania Natalia nie dyskutujesz? napewno mialbys duzo do napisania, bo wiesz wszystko.... o sobie pozrawiam cie eh, daj juz spokoj z ta pisanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide stad. Nudni i durni jestescie. Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -Ide stąd. Nudni i durni jesteście. Natalia." -v-v-v Masz racje Natalko, tu nie ma poważnych ludzi. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irland
Witam. Mam 38 lat i jestem w Irlandii prawie 10 lat. Z racji charakteru pracy, która wymusza dosyc częste wyjazdy nie mam znajomych. Mój zzwiązek po 2 latach rozpadł ssię. Bardzo chciałbym ułożyć sobie zżycie, założyć rrodzinę. Samotność bardzo mi ddoskwiera. Mieć swoja rodzinę to wedlug mnie wartość nnajważniejsza w życiu. Nadająca sens wszystkiemu. A Samotnosc niszczy tak bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie bym Cię poznała (nawet do popisania tylko ) ale mieszkasz daleko a ja nie planuję swojego życia na emigracji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irland
Witaj; ) Prawdę mówiąc to już zdecydowałem o powrocie do Polski. 10 lat już wystarczy; ) Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irland dziś - mieszkam na południu Polski ale też jestem trochę starsza od Ciebie (nie mam męża ani dzieci) więc i tak raczej to nie miałoby sensu. Jeśli szukasz znajomych i chcesz np. popisać, zapytać o coś przed podjęciem decyzji o powrocie do Polski- zostaw jakiś kontakt- popisać zawsze możemy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irland dziś - nie wiem, czy mój post dotarł więc napiszę jeszcze raz. Mieszkam na południu Polski- jestem od Ciebie starsza- nie mam męża ani dzieci) więc raczej nie jestem chyba osobą, której szukasz. Jeśli przed podjęciem ostatecznej decyzjo o powrocie do Polski masz jakieś pytania, albo szukasz znajomych z którymi można popisać i porozmawiać na każdy temat- zostaw jakiś kontakt- mail lub gg. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
irland dziś Mieć swoja rodzinę to wedlug mnie wartość nnajważniejsza w życiu. Nadająca sens wszystkiemu. A Samotnosc niszczy tak bardzo smutas.gif llll Podpisuję się pod tym obiema rękami.... kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W malej miejscowosci, zachodniopomorskie. A ty? Dlaczego chcesz wrocic? masz w Polsce prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irland
Witaj;) dzięki za post. Miło by było chociaż popisać sobie. Zawsze to jest inaczej mieć do kogos się odezwać. Zaczyna martwić mnie upływający czas... inni maja już rodziny w moim wieku. Nie wiem czy przez ta gonitwę za kasa więcej nie straciłem niż zyskałem. Wyjechałem z Pl w wieku 28, wiec w najlepszym czasie do zakładania rodziny. Niestety ze względu na ta moja prace (cały czas poza domem) nic się nie zmieni samo. Myśle ze nie ma szans na to. Zatem podjęłem decyzje o powrocie. Wiem nie będzie łatwo gdyż w Pl nie mam żadnej jeszcze pracy. Chce życie wreszcie sobie ułożyć. Wierze ze jeszcze nie jest za późno.... W Irl tylko praca i nic więcej. Praca nie jest sensem życia ale rodzina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irland dziś - 38 lat- jesteś jeszcze młodym mężczyzną i wcale nie jest jeszcze za późno na założenie rodziny. Problem tylko w tym, czy Ty po 10 latach ODNAJDZIESZ SIĘ tu w Polsce, bo tu jednak podejście do pracy -zwłaszcza młodego pokolenia (roszczeniowość i niestety wciąż oczekiwania na wysokie zarobki bez wielkiego nakładu pracy) - pozostawia wiele do życzenia! Może jednak w necie poznasz tu dziewczynę, która zdecydowałaby się przyjechać do Ciebie? Masz rację, że to rodzina i "bliska osoba" jest najważniejsza, więc może jednak tam gdzie jesteś- ale we dwoje byłoby Wam lepiej żyć? W Polsce też są problemy z pracą i może być tak, że ciężko zarobione pieniądze "utopisz tu" w jakimś biznesie, który "nie wypali"? Nie będziesz miał wtedy ani pieniędzy ani rodziny... Pozdrawiam i życzę mądrych życiowych decyzji co do powrotu ale przed wszystkim założenia szczęśliwej rodziny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 letni mezczyzna nie jest za stary na zalozenie rodziny, faceci sa w tej komfortowej sytuacji, ze rodza dzieci, wiec w zasadzie masz jeszcze czas. Na milosc nigdy nie jest za pozno!!!! Nie podejmuj pochopnych decyzji i dobrze wszystko przemysl. Osoba wyzej bardzo dobrze Ci doradzila! Pozdrawiam Cie sredecznie i pamietaj MYSL POZYTYWNIE bo wszystko dzieje sie glowie!!! Przyjezdzasz do PL na swieta? Masz w Pl rodzine czy jestes sam? Milej niedzieli i glowa do gory! :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irland
Dziękuję za cenne rady:) BByłem 2 lata w zwiazku. Przyjechała do mnie z Polski. Wspólne plany na pprzyszłość legly w gruzach ggdyż zzostawiła mnie dla innego. MMoże wwłaśnie ta moja praca i ciągłe bycie poza domem się do tego pprzyczyniły.... wiec teraz nie chce by historia się ppowtórzyła. Teraz depresja i antydepresanty. Nie wiem od czego tu zacząć. Jestem teraz w Polsce gdyż mam zwolnienie lekarskie. Staram ssię ppodjąć jjakaś ddecyzję... by wszystko oodmienić. Ze strony byłej zero kontaktu. MMiłe niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! W Tej chwili mysl tylko o sobie bo Twoje zdrowie jest najwazniejsze! Jak bedziesz zdrowy to sobie zawsze w zyciu poradzisz! Obojetnie z zona lub bez!!! Zona i dziecko nie jest niczego wyznacznikiem. Sam zobacz ile malzenstw sie rozwodzi!!! Musisz w to wierzyc, ze kiedy bedziesz szczesliwy! Obojetnie cz w wolnym zwiazku, czy zawrzesz malzenstwo i bedziesz mial dziecko! Nie rob nic na sile, co ma byc to bedzie!! Postaraj sie byc dla siebie dobry, sam ze soba byc szczesliwy! Bardzo duzo ludzi jest samotnych! Malo tego NAWET CI KTORZY sa w zwiazkach SA SAMOTNI!!!, wiec sam widzisz, to, ze ktos jest w zwiazku niczego nie gwarantuje!!! :-)) Jestem kobieta, mam 45 lat, jestem w zwiazku 12 lat i dopiero teraz biore slub, nie mam dzieci. Roznie sie w zyciu uklada... Pamietaj, mysl o sobie bo jak bedziesz zadowolony, szczesliwy to takie osoby bedziesz przyciagal do siebie. Nie musisz brac slubu i miec dzieci! Najwazniejsze, zebys mial u swojego boku TA WLASCIWA OSOBE i TO jest najwazniejsze! A na depresje dobre sa dlugie spacery na swiezym powietrzu!! Pozdrawiam Cie serdecznie! Trzymam za Ciebie kciuki! Bede tu zagladala! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irland
Dziękuję za dobre slowa;) Spróbuję zzastosować Twoje rady. Udanej niedzieli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P1
Irland Ja bardzo popieram twoje dążenie do powrotu do PL i założenia własnej rodziny. Myślę że znalezienie w miarę dobrej pracy z twoim doświadczeniem za granicą, nie powinno być zbyt trudne. Po twoim opisie widzę że w twoim życiu przyszedł czas na punkt zwrotny. Zauważyłeś że coraz większa suma na twoim koncie, nie sprawia ci już radości. Zaczynasz dostrzegać to co w życiu jest najważniejsze, czyli rodzina, ta najbliższa i swój własny dom. Nie puste zimne ściany, tylko ciepło bliskiej osoby , poczucie ze komuś na tobie zależy i jest ktoś kto cię kocha. Ile można się oszukiwać że samemu można być szczęśliwym ? Ja uważam że nie można. Bardzo wcześnie założyłem rodzinę, ale nigdy niczego nie żałowałem i nie wyobrażam sobie że mógłbym być sam. I mówi ci to facet z ponad 20 letnim stażem małżeńskim i dwójką już dorosłych i fajnych dzieciaków. Myślę że zrozumiałeś że nadszedł moment na zmiany i moim zdaniem powinieneś podjąć ryzyko. Owszem może ci nie wyjść, ale jak nie spróbujesz do końca życia będziesz żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irland
Dziękuję za Twoja wwiadomość. To prawda, zzrozumiałem ze tak dalej bbyć nie moze. W sumie to mmyślę, że ta decyzję powinienem podjąć juz wcześniej. Pieniądze nie ssą na tyle wważne by zmarnować życie. Dom bez bliskiej osoby, rodziny to nic nie warte ściany. Tak szybko mi te 10 lat minęło. .. Pora na zmiany poważne. Nie bbędzie to proste ale jak nic nie zrobię bbędę dalej samotny i nieszczęśliwy. Znajomych tylko paru w Irlandii, w Polsce jjuż w ogóle, praca tez w samotności, cały tydzień w hotelach.... można zwariować od tego. Nie jest to warte na pewno. Nie ma co dalej tracić czasu na takie życie bo jest tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P1
BRAWO. Popieram cię mimo że nie masz gwarancji że wyjdzie tak jak żeś sobie to zaplanował.... Życie jest tylko jedno i do tego bardzo szybko mija, więc nie trać czasu. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nie ma na nic GWARANCJI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×