Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemczemu

TOTALNIE SAMA, BEZ RODZINY I PRZYJACIÓŁ

Polecane posty

Gość gość
gośćP1 dziś [12:45) Dzięki za zrozumienie, dla niektórych może niezrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś [12:45) Dzięki za zrozumienie, dla niektórych może niezrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups ..urwało tekst, ale cóż może i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma najmniejszego sensu co robisz w zyciu. Bo i tak wssyscy zdechna. A nawet powiem wiecej. Lepiej nic nie miec (a juz na pewno lepiej nie kochac), wtedy latwo sie bedzie umieralo i nic nie tracilo a ci co maja np w chu!j pieniedzy nie beda chcieli umierac hehehe ale za zadne pieniadze nie kupia nawet sekundy wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 10.05 Ty to dopiero masz podejście. ...męczysz się sam ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dodać, nic ująć. .bo jak tu z takim pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zycie to nic nie warte gowno. A ta mi tu placze o jakiejs samotnosci hehehe bardzo to wazne bedzie za jakis czas jak bedziesz w grobie gnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Witam moje drogie "koleżanki". Zwracam się do moich trzech "koleżanek" które w ostatnim czasie bardzo mnie "polubiły". Widzę że zasób waszych inwektyw i wyzwisk w stosunku do mnie już się skończył a na merytoryczną dyskusję nie mam co liczyć. Tak więc zaczyna się robić nudno. Dlatego z wielkim bólem serca muszę wam zakomunikować że kończę z tym tematem. Wiem ze dla niektórych z was to będzie prawdziwy szok i głęboka trauma ale nie martwcie się, czas goi rany. Nie załamujcie się po moim odejściu.... Gdyby na koniec któraś z was chciała mi " dokopać" bez wykropkowania to zostawiam mój tymczasowy mail, tam możecie walić jak w bęben bez cenzury. zhpvhrak@boximail.com Będzie aktywny 24h, po tym czasie zostanie usunięty. PS. Wiem że szczególnie dla was trzech moje drogie "koleżanki" to będzie niepowetowana strata. Nieraz wam się łza w oku zakręci, ale takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miekkim posrancem jestes zaleznym od innym, ojejku jaka to ja samotna, to straszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Nie wierzę w przyjaźń pomiędzy facetem a kobietą z bardzo prostej przyczyny.Bo jestem facetem Nie wiem jak to jest u kobiet, ale jezeli facet rozmawia z kobietą dłużej niż pozwalają normy, sam szuka kontaktu.to nie interesuje go przyjaźń a ty wujek dobre serce stary wyjadacz jestes i baloniku uważaj zeby ciebie ktos nie przekuł .D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjazn to istnieje tylko jak ktos czegos od kogos chce. Polaczki nigdy nic bezinteresownie nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są normy długości prowadzenia rozmowy z kobietą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zycie to nic nie warte gowno xxxxxxxx tez sie dzis nad tym zastanawialam czlowiek calymi dniami w robocie , pozniej wraca do domu zmordowany godzine albo dwie... zero zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Dlatego warto mieć kogoś kto będąc przy tobie zaciera tą bezsensowną szarą rzeczywistość. Co dzień ta sama praca, co dzień ta sama droga do i z niej, co dzień ci sami ludzie, ten sam szef na którego już nie możesz patrzeć.... Ale jak masz kogoś kochanego twój powrót do domu jest jak do innego świata. Pozwala ci zapomnieć o wszystkich kłopotach i złu tego świata. Jest twoim własnym azylem. Jak czujesz bliskość i ciepło kochanej osoby, to jest twoje najwspanialsze miejsce na ziemi. Nie warto być samotnym , warto nawet o to walczyć żeby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - to dlaczego wciąż tu jesteś i zawracasz głowę? Szukasz 'internetowej przyjaciółeczki', żeby odmienić swojąszrą rzeczywistość? Żona Ci nie wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to coP1 napisał to prawda, dobrze jest mieć do kogo wracać po pracy, opowiedzieć swój dzień... Nic drugiego człowieka nie zastąpi. Jak to ktoś powiedział,szczęście przychodzi do nas wraz z drugim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.30-"Przecież to coP1 napisał to prawda, dobrze jest mieć do kogo wracać po pracy, opowiedzieć swój dzień... Nic drugiego człowieka nie zastąpi. Jak to ktoś powiedział,szczęście przychodzi do nas wraz z drugim człowiekiem." xxxxx Tak, ale P1 WYRAŹNIE! szuka przyjaźni w internecie, mając żonę i dzieci, więc widocznie nie jest szczęśliwy, bo traci czas w sieci, zamiast poświęcić go ukochanej kobiecie w realu. Podobno ma już jedną wirtualną przyjaciółkę i szuka następnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wszyscy szukają tu chwili rozmowy :) fajnie się czyta wasze dialogi,jak dla mnie możecie się dalej przegadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Gdybyś dostatecznie dokładnie czytała moje wpisy wiedziałabyś dobrze że piszę tu głównie wtedy kiedy jestem w pracy. Tak więc sama rozumiesz że nie pracuję z żoną i dzieciakami. Powtarzam kolejny raz ze nikogo nie szukam...... Ja zawsze zanim kogoś zacznę oceniać zawsze staram się poznać przyczynę dla której ludzie zachowują się w określony sposób. Bardzo zastanawia mnie z czego w tobie bierze sie ta jadowitość. Czemu tak bardzo nienawidzisz facetów, co on takiego ci zrobił że ten jad wylewa się z ciebie szerokim strumieniem..... Nie mam do ciebie żalu że tak mnie atakujesz bo wiem że przyczyna tego leży zupełnie gdzie indziej..... Może opowiedz swoją historię, czemu jesteś taka ........ Chętnie wszyscy dowiemy co tak naprawdę stało się z twoim życiem, a przecież dobrze wiesz że i tak zostaniesz anonimowa, więc nadal pozostanie to twoją tajemnicą. gość wczoraj Tak właśnie jest , ja doświadczam tego na codzień i dlatego namawiam was do tego żeby nie być samym, to strata czasu a czas upływa tak szybko. Warto o to zawalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość wczoraj Wyzdrowiałaś już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ja byłam chora? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
gość dziś Sory chyba cię z kimś pomyliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 zapowiedzial ze ostatecznie żegna sie i zaraz wrocił,uzależniony od kaffe , objawy, które mogą świadczyć o istnieniu problemu to między innymi wewnętrzny przymus. Osoba uzależniona podporządkowuje całe swoje życie pod kaffe i Nie może się powstrzymać i nawet jeżeli nie chce tego robić musi włożyć duży wysiłek żeby przestać. Nazywa się to wewnętrznym przymusem. Należy podkreślić, że nie wszystkie negatywne objawy pojawiają się od razu, istnieje spora grupa osób, która przez lata radzi sobie relatywnie dobrze, a przynajmniej na tyle dobrze, że uzależnienie nie wpływa na jego pracę czy rodzinę. Niestety zawsze pojawia się moment, kiedy traci się kontrolę, a uzależnienie coraz bardziej rozprzestrzenia się po innych sferach życia i szuka uzależniony ofiar .D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie jest , ja doświadczam tego na codzień i dlatego namawiam was do tego żeby nie być samym, to strata czasu a czas upływa tak szybko. Warto o to zawalczyć. Szukając przyjaciółeczki :)wujek dobra rada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś Wyzdrowiałaś już ? Witam, dziekuje troche lepiej :) Co dobrego u Ciebie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotnośc zabijam sportem, wyjazdami ale im więcej się rozwijam , tym mniej mnie inni interesują ich problemy, długi, cellulit jestem coraz większym egoistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to egoisci, o jeden chociaz sie przyznal do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj , dziś 6.22- niestety, faceci to straszni egoiści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś xx popieram, nawet w lozku to mysli tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P1
gość 2016.10.15 Moja droga koleżanko. Wybacz bo wczoraj miałem wolne w pracy i nie mogłem ci odpisać. Pewnie brak mojej obecności bardzo negatywnie na ciebie wpłynął.............. Przez miliony lat ewolucji natura wyposażyła nas w mechanizmy obronne, więc jak ty mnie tak jadowicie i nieustannie atakujesz ja mam prawo się bronić. Więc jak widzisz to że tu nadal jestem to twoja zasługa, widać podoba ci się mnie zaczepiać. Twój wywód na temat ewentualnego mojego uzależnienia od kaffe był głęboko nie trafiony. Nie musisz się aż tak bardzo martwić moim stanem zdrowia psychicznego. Widać bardzo sie do mnie przywiązałaś i przez to zamartwiasz się o mnie. Zapewniam cie że mój stan jest bardzo dobry, więc juz się nie martw.............. Miałaś napisać nam co sprawiło, a raczej kto sprawił że zrobiłaś się taką ..........Podziel się z nami, może ktoś będzie mógł ci pomóc nie być taką ........... Nie warto być taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×