Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NÓŻ

Jestem najgorszym podrywaczem na kafeteri

Polecane posty

Wczoraj zagadała mnie dziewczyna, byliśmy sami, ona spytała mnie o drogę i o pewną historię pewnego miejsca. Zamiast ją zagadać, to precyzyjnie odpowiadałem na jej pytania, a ona się uśmiechała i była bardzo miła. W końcu podziękowała i poszła dalej, a mnie szlak bierze, bo mieć taką okazję na podryw i fakt że dziewczyna sama mnie zagadała, prawdopodobnie lubi takie wędrówki, czyli tak jak ja i prawdopodobnie jest sama, do tego ładna. Nie ma gorszego podrywacza niż ja. Teraz mnie to wkurwia że taki nieśmiały jestem. Zamiast ją zagadywać, to mówiłem krótko i na temat, nie rozwijałem tematu, wiec pewnie nie chciała być nachalna i sobie poszła. Bez sensu to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
ateisci tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co by zmienił fakt, że był bym wierzący? Pił pan coś czy zawsze pan tak pierdoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drenażysta
Nie ma sensu przywiązywać uwagi do jakiejś "takiej okazji na podryw". Takich okazji zdarza się codziennie co najmniej kilka. Zamiast odpowiadać jak na przesłuchaniu powinieneś się z nią droczyć. Zamiast się wkurwiać wyciągnij wnioski takie jak: - szukałeś u niej aprobaty, chciałeś by doceniła Twoją pomoc, bo myślałeś, że to sprawi, że Cię polubi - nie byłeś ani odrobinę tajemniczy czy wymijający, odpowiadałeś wprost na pytania - bałeś się ją urazić? :) - pozwoliłeś się zdominować, wszedłeś do jej rzeczywistości, a kobiety tego nie lubią u facetów, kobieta chce zdobyć drogę do świata mężczyzny, wtedy czuje się spełniona jak kobieta, - potraktowałeś ją zbyt serio, podświadomie kobiety też tego nie lubią, nie wzbudza to w nich pociągu do mężczyzny Nie zachowuj się jak powyżej, a zobaczysz jak zmieni się postrzeganie Ciebie przez kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw to odpowiedz po męsku na pytanie: Chcesz mieć dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drenażysta- Czyli co? Mam ją w konia robić? Bez sensu, skoro pyta o drogę i informację to nie będę z siebie debila robił, bo wtedy pomyśli sobie "co za debil" i pójdzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Nie chcę mieć, ale chcę mieć możliwość wyboru w tej dziedzinie, jak na razie to wyboru brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqee32e23
napisz na miejskim forum że jej szukasz, opisz gdzie i kiedy ją widziałeś. może się odezwie przez net :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
jak mogłeś zmarnoweać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcesz mieć dziewczyny, tylko chcesz mieć wybór i wybrać, że nie chcesz, a nie że jej nie masz, czy chcesz czy nie chcesz, rozumiem. a mówią, że to kobiety są skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadyga do orzechów
ty nie jesteś żadnym podrywaczem. złamałeś wszystkie zasady PUA, miałeś ją na tacy podaną i nie wykorzystałeś tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo wtedy pomyśli sobie "co za debil" i pójdzie dalej." ważne jest co ty sobie pomyślisz a nie to co ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle nie rozumiem takich żali. sobą trzeba być i jeżeli się to komuś nie podoba to trudno. jeżeli panna liczy na jakiegoś pułę to niech sobie takiego poszuka, w czym problem? po co macie udawać kogoś kim nie jesteście? myślicie że się to potem nie wyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Malinowski
Skąd wiesz że byś miał szansę ją poderwać. Jakby coś miało być to by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma-Nic nie rozumiesz. Skoro w tak prosty sposób nie idzie zagadać, to znaczy że nic nigdy nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Malinowski-Oto chodzi że nie wiem. Gdybym zagadał i bardziej wyczuł grunt, to bym wiedział. Skąd wiesz że wygrasz w totka? Ale jak nie zagrasz to się nie dowiesz....Rozumiesz o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Od poderwania do związku daleka droga, skoro się pierwszego etapu nie idzie pokonać, to nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Malinowski
Tylko takie cwaniaki umieją podrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro w tak prosty sposób nie idzie zagadać, to znaczy że nic nigdy nie pójdzie. " ale przecież se pogadałeś. na co liczyłeś, ze ci się da przelecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałem dzisiaj fajną sytuację, ale zrezygnowałem z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja miałem trochę lipną sytuacje, bo jej znajoma się wkręciła i odwróciła jej uwagę" :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie takich sytuacji miałem w huj, ale żadną kurwa mać nie umiem wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Malinowski
ja miałem 000000000000000,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NÓŻ !offerma-Nic nie rozumiesz. Skoro w tak prosty sposób nie idzie zagadać, to znaczy że nic nigdy nie pójdzie. I tu masz kolego rację ,lepszej sytuacji to nie można sobie wymarzyć,zfrajerowałeś się niesamowicie .Dziewczynę mjałeś jak to się mówi ,podaną na tacy a tu nic ,ciężki przypadek nieśmiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BluMen orginal-To nie była nieśmiałość, nie byłem nieśmiały, z tym że odpowiadałem na jej pytania jak w wojsku, krótko i zwięźle, a to powinien ją zabawiać rozmową a nie ona mnie się pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKW, tak to Ty nic nie zdziałasz. Masz być zabawny, pewny siebie i na luzie. A nie sztywno zadawać pytania, czy sztywno odpowiadać, jak BSA dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×