Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość styrana
To chyba dobre wyjście, jak jest źle, myśleć, że mogło być gorzej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zasnela. wiec maz mowi:poloz sie na brzuszku to cie pomasuje po plecach, pomasowal 3 min i koniec bo juz sie obudzila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Karolinka niestety musisz to przetrwać i w miare mozliwosci jak tu dziewczyny podpowiadają starac się odpoczywać jak dziecko śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku strasznie sie jej ulewa... po kazdym posilku niezaleznie od pory dnia podnoszenie po jedzeniu do odbicia a jje i tak sie ulewa... nie jest latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
to prawda ale nikt nie mówił że bedzie lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinkaaa2 a mi sie wydaje ze tak male dzieci nie maja jeszcze uregulowanych godzin i poczucia czasu w sensie dzien/noc. Moja tez miala taki etap ze spala do 24 potem do 4-5 w nocy szalała i zasypaial nad ranem. Nie wiem od czego to zalezy. Ja zauwazylam ze przestala sie budzic zupelnie jak przestawilam ja na mm. Od tego momentu spi od 20 do 6-7 rano niezmiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
ja mam ten okres za sobą bo mam juz 3 latke ale do 2 lat mi sie budziła i chodziłam jak cień a teraz jak wspomninam to wrr aż mnie trzesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinkaaa2 z tym ulewaniem toi przychodzi mi na mysl tylko jedno: refluks bardzo "modne" schorzenie teraz u dzieci, co drugie ma a przynajmniej ma podejrzenie. Moja jakos sie uchowala bez tego chociaz pewnie jakby pediatra szykal to by sie doszukal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje, że nie jest źle z tymi posiłkami - gorzej ze spaniem w nocy, ale może jakieś gazy ją męczyły? czy tak jest co noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
ja słyszałam ze na ulewanie to specjalne mleko przepisują na recepte ale co jak karmi dziewczyna piersią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze juz nigdy nie pospie wtulona w ramiona mojego faceta w dzien spi przewaznie od 12 do 19 z przerwa na cyca i przebieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
u mnie sie napinała kręciła bo miała właśnie gazy pomagało jak nózkami do brzuszka takie cos ala przysiady robiliśmy i puszczała bąki wtedy albo masowanie i jak gazy odeszły zasneła.Pewnie sie nałykała powietrza przy karmieniu i musiała je wydalić mówiąc prostym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sram na te pomaranczki- kazda rade jest dobra ja kupilam nawet ten zageszczacz bebilon ale jakos nie sprawdza sie bo trudno podac dziecku jak sie karmi piersia nw dodatku mialam wrazenie ze ja po tym boli brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Karolinka-to minie zobaczysz nie będzie tak ciągle choć jak sie w tym okresie trwa to wydaje nam się nieskończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka - no więc z doswiadczenia powiem tak. Kiedy ja miałam problem to własnie 1000 rad z róznych stron przychodziło, ale oczywiscie kazda matka pokieruje sie swoim rozumem i intuicją - wybera te które uwaza ze rzeczywiscie moga pomóc. Mnie np w pewnym momencie troche dłuzej posapała jak otuliłam ja mocniej kocykiem, zeby myslala ze ktos ja przytula... jest mnóstwo róznych sposobów - a moze Ty znajdziesz złoty srodek dla swojego dziecka - swój sposób - muszisz wyczuc i wyprówbowac rózne rzeczy - niestety, nikt nie mówił ze bedzie lekko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kupila herbatke hipp wlasnie na te wzdecia itd podam jej jak sie obudzi ja kupuje wszystko a popzniej stio wszafkach bo boje sie jej dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
ej no nie czepiajcie sie pomarańczek ja tam pomarańczowa bo nie wiem jak zrobić się czarna ehh no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
o z tym spaniem nie doczytałam aż tyle godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella no cos takiego ale nie ciagiem z mala przerwa np godzinna ale w dzien spie lepiej niz w nocy zdecydowanie a co do ulewanie zamowilam na allegro ta poduszke klin-mam nadziej ze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
dla dziecka wazne są rytuały tzw stała pora do spania kąpania itd żeby łatwiej mogło sie przyzwyczaić bo na prawde sądząc po tym co moja mała wyczyniała też myślę ze nie odróżnia maluch nocy od dnia tak jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jem???? hmm mama zupki mi gotuje, oczwiscie zero mleka, wedline, pieczywo , parowki dzis zjadlam kawalek pomidora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinkaaa2 no to w zasadzie odpowiedzialas sobie na swoje pytanie. Twoje dziecko myli dzien z nocą skoro spi prawie 7 godzin w dzien dajmy na to nawet z mała przerwą. a potem w nocy jest wyspana. Ja swoja wybudzalam w dzien. Tzn jak byla malutka to miala 3 drzemki w dzien ale wybudzlaam ja przed 18 i wtedy do tej 20 wytrzymywala i spala z przerwa na cycka. Czasami owszem miala taki okres ze wstawala o 24 ale to sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×