Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

no bo mi własnie ktoś ma przywieźć węgierki z Polsaki i mówi, że sa po 16zł za kilogram - tak myślę, że go powaliło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16zł??? Dobre :) Mam 31lat- ja tam zawsze ustalam co z włosami jak już siedze na fotelu. Fryzjerka zna moje włosy i wie co mogę, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje:) moja Mysiula spi juz slodko, maz zaraz dolaczy a ja weszlam i czytam i... :) tak jak mireczkowataaa zaintrygowalo mnie to co robia ci wasi faceci pod tymi prysznicami :D no bo ja tak jak mireczkowataaa zaskoczona jestem:D haha i tez od razu pomyslalam,musze mojego zapytac :D haha ;) pije piwko i czuje,ze mi sie robi wesolo jak was poczytalam:) dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuniu
reksio, bolek i lolek, smerfy www.bajce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Babeczki Naprawde sorry ze tak wpadam i wypadam, zaczynam i znikam ale mam full roboty. Dzis w domu do pierwszej siedziałam nad papierami. Chce byc mama --- to bardzo dobrze ze mąz zrobi badania. Tak jak pisałam diagnozuje sie oboje partnerow a nie tylko kobiete zakladajac ze to ona ma tylko i wyłacznie problem. Trzymam kciuki zeby testy "plywaków" wyszly ok. Mam 31 lat - jednak scinasz wlosy... no i dobrze idz na całośc a co A co wasi faceci robia pod prysznicem ze sie tak zapytam?bo chyba nie zaczailam ale to u mnie teraz mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przy drugiej kawce... :) Sorella no po prysznicem czy w innym miejscu hehe chodziło nam o dogadzanie sobie :P była chwilke o tym dyskusja bo dla mireczki to dziwneeee, że my (mam 31 lat i ja) wiemy że nasi mężowie to robią... :) patrzyłąm na pogodę i ma być piękna na początku września oby się to sprawdziło! Chcę zlapać jeszcze trochę słonka... :) Hot mama coś Ty taki nocny marek ja o takiej porze już jestem daleeeeko gdybym nie spała chyba bym nie wiedziała co się ze mną dzieje :/ 22 to górna granica dla mnie hehe :D Mam 31 lat super że się zdecydowałaś na zmianę :) szkoda że nie zobaczymy efektu :( pewnie będzie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) Słuchajcie, dopytałam wczoraj męża czy sobie dogadza beze mnie :P:P Najpierw zaczął sie śmiać, potem dociekał skad to "intymne" pytanie a na koniec zdobyłam informacje :) "Kiedy miałbym to robić, jak my ciągle razem??" a do łazienki nie mamy klucza :):) Chcę być mama- ja podobnie jak hot mama, wieczorem moge siedziec długo, a rano spać. Niestety w zwiazku z tym, ze teraz mam do pracy na siódmą, często chodze niewyspana.... Miłęgo dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa na pewno to robi to normalne :) i potrzebne dla zdrowia hahha ;) ja na 6 do pracy jeżdżę więc wstaję po 4 bo mam 30km :/ dla mnie najlepsza godzina żeby pójść spać to 20 :D ale to mi się prawie nigdy nie udaje więc wstaję jak zombi.... :( sorella znowu zaczęła i se poszła :P biedna chyba serio ma w tej robocie niezły sajgon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie przywitać :) Wczoraj byłam sama z córką. Odebrałam ja z przedszkola, po drodze zatrzymalam sie z nią na wielkim placu zabaw - miała radoche. Potem w domku obiad itp. Ale była wczoraj męcząca... tzn, niewiele sama chciała robic. Miałam wrażenie ze jestem uwiązana. Mnie nudzą te wszystkie zabawy - posiedziałamz nią troche w piaskownicy - ale ile mozna? Eh... dzis Mąż zje obiad i znowu ma cos do załatwienia - znowu bede z nia sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat a może wymyślcie jakąs ciekawą zabawę? żeby ten czas dla Ciebie nie był męką... :( jest na necie pełno pomysłów może znajdziesz coś ciekawego dla Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziouchy:) chce byc mama ojej 4 to dla mnie nocka jeszcze:P Ja zawsze chodze spac kolo polnocy,czasem nawet kolo1 w nocy i tez rano oczy na zapalkach;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jakbym ja chodziła spać tak jak Wy to bym chyba umarła. Ja musze byc najpóźniej w łóżku o 22:30. Wczoraj się udało połozyc córke o 21:20 wiec po 10 minutach tez poszłam do wyrka i spałam do 6:45. UWIELBIAM SPAĆ! Tgo mi brakowała w pierwszym roku zycia córki - dlatego było mi między innymi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31lat- he, ja też uwielbiam spać:) Ale strasznie mi szkoda tego czasu wieczorem, jak córa już śpi i jesteśmy tylko we dwoje...Wiec jak się czasem zagadamy to i po pierwszej lądujemy w łózku :) Mnie też czasem nudzą te zabawy- ale wtedy zaopatruję się w "pomoce dydaktyczne" i jakiś czas jest zainteresowanie nowością :):) Ostatnio był to zestaw małego lekarza- nie pytajcie, gdzie moja córka słuchała się słuchawkami :) Mam 31lat- Twoja córa ma chyba dwa lata, tak? Kup sobie fasolę i groch (te twarde takie) wsyp jej to do miski, postaw obok dwie i niech rozdziela. U nas to był szał :) Wczoraj w ogóle jakaś beznadziejna pogoda była, córka marudziła, nic ja nie ineteresowało...Nie cierpie takich dni!! A wieczorem godzinę szalała miedzy swoim łóżkiem, a naszym- zasnełą przed 22!! mały cwaniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze coś mi sie przypomnialo- rysownik. Taka tablica na ktorej dziecko "maluje" takim patyczkiem i opiłki żelaza (chyba) robia rysunek. Extra, u nas do dzisiaj jest na to szał! Nawet taki mały, turystyczny mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataaaa bank zabaw:D tez sie kiedys zglosze hehe na chwile obecna moja mala szaleje na koldrze na podlodze,bo mata juz za mala;)i pelza smiesznie za pilka, wogole jak cos zobaczy co ja zainteresuje to sie przemieszcza tak szybko i z taka pasja ze ze smiechu mozna peknac:D pełzak maly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu zawsze kombinuje, zeby córka nie marudziła :) Nie cierpie jak sie snuje po chacie z tym marudzeniem- normalnie mi się cisnienie podnosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez marudzi jak sie nudzi;) hehetez wciaz musi cos robic:) mam 31 lat....mam pytanie do Ciebie,bo tak piszesz o tym ciezarze jakim jest mala dla Ciebie...a gdyby tak nagle jej zabraklo??co czujesz na te mysl??.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot mama - trudne pytanie, ale odpowiedz jest jak zawsze taka sama. Kiedy już jest z nami na tym swiecie to nie wyobrażam sobie żeby miało jej nie być, ale gdybym mogła cofnąć czas to raczej bym sie nie zdecydowała na dziecko mająć ta wiedze co teraz. Okrutna jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już trochę za pozno na odpisywanie wczoraj poszła spać o 4 -ej ,ale to była wyjatkowa sytuacja ,a dzisiaj normalnie po 24-ej . Wpadnę na dłużej o jakiejś przyzwoitej porze ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam 31 lat nie bede cie oceniac,czy to okrutne czy nie...ale dla mnie jedno wyklucza drugie i nie umiem tego pojac... co slychac?cichoooo tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao Laski Wpadam póki mam chwile bo pije jeszcze w spokoju kawke i robie prasówkę. Mam tyle roboty, że noszę do domu bo sie nie wyrabiam a musze wszystko pokonczyc do 3.09 bo potem znikam na prawie 3 tyg. 8-9.09 przeprowadzam się, kolory na scianach są z wyjątkiem salony bo tam podloga schnie jeszcze i od jutra mozna malowac. Kolory CUDNE!!!! ta limonka w kuchni , fiolet w sypialni i pomarancz w łazience BOSKI!! Meble juz skręcają i montaz prawdopobodnie 3.09, AGD całe przyjechalo tylko dzisiaj pralka jeszcze będzie. I jakoś widze już światelko w tunelu :). Wczoraj kupilam stół i krzesła i łózko do sypilani. Ale powiem wam szczerze ze źle sypiam, wszystko mnie wkurza i jestem mega ale to mega zmęczona. Nigdy nie czułam sie tak wykonczona i zmęczona psychicznie jak teraz. Rodzice fundneli mi voucher do SPA na koniec wrzesnia, poczatek pazdziernika wiec mała oddaje do nich i jadę na 2 dni. Musze bo zwiariuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho :) witam się ciepło... :) Sorella to świetnie że już widać koniec i że jesteś tak zadowolona, ciężka praca się opłaciła :0 A powiedz z mężem coś gadasz? On w ogóle będzie się wprowadzał do tego mieszkania? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i urąbało mi połowę postu wrrr Mam 31 lat przykre co napisałaś, alee czasu nie cofniesz więc liczy się tylko pierwsza część Twojej wypowiedzi i tego się trzymajmy :) :) Hejo laski jesteście? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeste, jestem :) kawa dla mnie! Mam 31lat- użalasz sie nad sobą i tyle! Masz fajnego meża, który moze zajać sie corką, wolne wieczory, zeby iść do kina a narzekasz bo sobie chaty nie masz jak posprzątać bo corka przeszkadza!! Laska, weź się za siebie bo naprawdę za chiny Cie nie moge zrozumieć... Wiesz, ze Twoja corka w pełni sobie uświadamia, ze jet dla Ciebie ciężarem? Chcesz potem wyprostowywać jej psychikę? Serio Ci mówię, przewartościuj swój swiat, zacznij się z nią bawic, bądź bardziej kreatywna a dziecko pieknie Ci odpłaci- usmiechem, radościa i magią małych łapek :P Sorella- czyli już niedługo się wprowadzasz?? Czad, zazdroszczę- najbardziej tego zapachu nowości :P Właśnie, jak tam mąż? U nas leje, jest zimno i obrzydliwie! Bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Sorella - byle do przodu! Super też prezent od rodziców :) Trzymam kciuki! Mireczkowataa - Masz racje. Nie zamierzam sie kłócić. Chce byc mama - bede sie trzymać pierwszej części :) Hot mama - sama siebie nie rozumiem ;) Ma rzenia - czekamy na Ciebie i na nowe wieści :) Słuchajcie, ostatnio czyli w weekend dobrze mi było z córką. Ona jest coraz starsza i coraz więcej rozumie. Chce coraz więcej powiedzieć a ja? Tak jakbym miała więcej cierpliowsci. nawet wczoraj kiedy ją kładlam spać - chciałam żeby mąż ją położył bo ja chciałam sie wykapać i spedzic czas w łazience - ale mężowi oczywiście sie nie udalo i czekali na mnie - to ja wyszłam z łazienki to cierpliwie z nia leżałam, przytulałam, glaskałam - mąż chciał mnie zmienic, ale w sumie to nie było sensu wiec go wygoniłam z pokoju ;) no i o 22:10 corka stwierdziła ze chce "bee" wiec posadziłam ją na nocnik a po sprawie zagonilam do łózka i 22:30 dopiero poszłam do łózka. Ani na chwile nie straciłam ciepliwosci - chciałabym żeby tak było zawsze... W sobote przyjechali znajomi - była min. nasza była Niania od córki. Posiedzielismy sobie prawie do 22 przy ognisku. Corka miała radoche :) Na koniec zaprowadziła Nianie do Naszego Gościnnego pokoju gdzie nocujemy gości i kazała jej tam iść spać :) ale Niania wracała do siebie... a corka chciała jechać z nia i poszła po swoja walizke i czekała kiedy jadą ;) Ale było smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mireczkowataa - no ja już po spotkaniu w przedszkolu. Ogólnie to informuja o przydatnych rzeczach z dnia codziennego. Jak dziecko ubierac zeby mogło wiele zrobic samodzielnie itp. Fajna uwaga była, ze zimą zakładac najpierw skarpety, potem rajstopy i na to jakies spodnie lub spodenki i na to kombinezon :) hehe Ogólnie preferuja wyjścia jak jest przyjemnie do minus 10 stopni i ze dzieci lubią tarzac sie w sniegu :) i dlatego najlepsze kombinezony. Będą pewnie mówic o jedzeniu, lekarstwach itp. Same Ci sie pytania nasuną kiedy tam bedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytaj tutaj rady 31 lat
Mam 31 lat! !1 ty nawet nie wiesz jaką krzywde wlasnemu dziecku robiz tak ją traktujesz!! opamietaj sie! z jakiej racj mialas cierpliwosc stracic? ty juz sama nie wiesz o co masz sie wsciekac na wlasne dziecko.To nie worek treningowy abys swoje nerwy wylewala Mierczkowata dobrze pisze, bardzo obszernie,daje ci rady, a ty masz wszystko w dupie i od nowa zaczynasz tutaj pisac to co piszesz od kilku tyg!czytaj tutaj wpisy dokladniej i korzystaj z tych rad jakie ci dają kolezanki, bo nie wyciągasz zadnych wnioskow i na nowo swoje uzalanie tutaj walisz wpisując jak cie corka meczy, nie masz do nie cireprliwosci, i nieznosic z nią sie bawic Chociaz bys ogla docenic tu rad twoich kolezanek, podają ci zabawy, pomysly,produklują sie na polowe strony,a ty na nowo znow swoje jaką jest dla ciebie meczarnią przebywanie z nią.Kurbaaa suka a nie matka Dziecko z biegiem czasu zobaczysz jak od ciebie bedzie sie odsuwac , na twoje zyczenia!!Wez pod uwage co dziewczyny tobie doradzaa a nie sie powtarzasz jak ci ciezko z wlanym dzieckiem.Nie tylko ty masz dziecko ,inne tutaj mamy tez i starają ci pomoc a ty nadal wyjesz do ksiezyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×