Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria;)

KLUBIK KUREK DOMOWYCH

Polecane posty

Hej dziewczyny! :) Jak się macie w poniedziałek? ;) Kurczę wczoraj już się pogoda poprawiała, a dziś znów leje i ciemnica, brrr... My byliśmy na weekendzie u moich rodziców...fajnie, przejechaliśmy się :) daria, ja mam też teraz 2 ostatnie egz, plus jedna praca zal...ale dla mnie te studia, to przyjemność, dlatego też za rok jak dobrze pójdzie planuje dalsze kształcenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria, jak tam początek nowego tygodnia? :) Ja się trochę wkurzyłam, bo zamówiłam trochę rzeczy dla małego i pościel, no i kurier przywiózł tylko pościel...napisałam do tego sklepu internetowego i mam nadzieje, że szybko zareagują, bo kasę im przelałam za całość zamówienia. Ale sklep wygląda na sensowny, więc pewnie pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie robię na obiad, mam obiad przywieziony od mamy ;), tylko odgrzać...dziś chce pracę zaliczeniową napisać ;) ale historia, właśnie przyjechał inny kurier z innej firmy i przywiózł mi resztę zamówienia, tak jeszcze nie miałam :D, jedno zamówienie, a dwie różne firmy kurierskie jednego dnia, to przywiozły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potelka20 powodzenia z pracą.. ja już zapomniałam czasy studenckie:) z tym kurierem to faktycznie dziwne, ale najważniejsze że wszystko jest. gosh1989 ja piekłam w sobotę chlebek, pyyyyyszny był :) ale od dzisiaj już ostra dieta, biorę się za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właściwie lubię poniedziałki od kiedy jestem w domu, jakoś nie przepadam za niedzielą kiedy nie bardzo wiadomo co robić, a jak jest już brzydka pogoda to już w ogóle. Dobrze, że wczoraj jednak nie padało i pojechalismy do tego bałtowa:) Ja robię dzisiaj to co miałam robić wczoraj czyli rosól (już dochodzi) i na drugie schabowe z ziemniakami i buraczkami. Potelka ja też lubię się uczyć, studiowanie sprawia mi frajde, na forach toczymy ciekawe dyskusje, jest to na pewno jakaś odskocznia, ale odkąd jest mały często nie mogę zrobić tego co zaplanowałam, muszę naukę przekładać a potem mam za mało czasu żeby wszytsko ogarnąć, wtedy chodzę wściekła, czas leci a ja zamiast się uczyć zajmuję się Mateuszem, a z nim to się niczego nie nauczę. Wcześniej myslałam ze będe sie uczyła jak on bedzie w dzień spał (bo teoretycznie wszystko inne moge robić z nim), ale on teraz w dzień już nie spi... Od jakiegoś czasu sypial tak co drugi dzień, potem co trzeci, a już sama nie wiem dokładnie od kiedy nie spi wcale, lekarka mówi ze to też jest normalne, że trafiło mi się takie "żywe" dziecko i że muszę się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam nadzieje ze mala zaraz zasnie bo padnieta jestem dopiero dzis chyba w nocy wyszly jej gorne 2jki a juz ida dolne tez 2 i gorne 1ki w efekcie 6 zebow jej powinno wyjsc w ciagu 3 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie też pada ogólnie pogoda beznadziejna:) a na obiadek robie dziś mielone, ziemniaki i sałata w śmietanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, ile chcesz schudnąć? ;) daria, no tak ciężko z tym studiowaniem, takim porządnym, przy dziecku... gosh, to masz chwilę spokoju, jak śpi ;) vic, jak zdrówko małego lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje najmłodsze właśnie mi na rękach zasnęło... gosh1989 też przechodzę w domu ząbkowanie...masakra, idą jej zęby parami i jest niedożycia:( Może tak kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia, pisała o wadze...;)...a kobiety to jednak dziwne są, ja się nie tak dawno gina pytałam, czy nie za mało przybywa mi kg w ciąży :D...no bo faktycznie teraz dopiero coś lekko mi przybyło...spojrzał się na mnie dziwnie i mówi, że oczywiście że nie, bo to różnie z tym jest, poza tym na USG z małym wszystko gra, i w końcu skwitował, że jeszcze będę miała dość tej wagi w ciąży i po :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Czytam Was od pierwszej strony i ślędzę uważnie :) Fajne towarzystwo. Pisałam na kilku topikach o prowadzeniu domu, perfekcyjnej pani domu, ale tamte umarły śmiercią naturalną. Widzę, że temt fajnie się u Was rozwija także dołaczam do grona kurek domowych. Zajmnuję się domem, bo lubię i się w tym sprawdzam. Pogoda narazie nie dopisuje, ale w domu zawsze coś jest do zrbienia, pozdarawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze i bym sie napila kawy:) szukam na allegro jakiegos pchacza uzywanego konktetnego w sumie bo to taniej wyjdzie o polowe jak nowy i jakis stolik wdukacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie witamy nową kurę domową:) zrobiłam tą kawę kto jeszcze pije??? pytam puki mam czas. a ten chleb to tak rośnie jakby chciał a nie mógł czekam jeszcze pół godzina i wstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często kupuję w internecie, ale mam tez sprawdzone sklepy stacjonarne, chociażby nieśmiertelna ikea, home&you - uwielbiam kupować dodatki do domu - pościel, szkło, wazony, świece :) A na obiad będzie udko pieczone i marchewka. Do swojej wymarzonej wagi dąże poprzez zdrowe odżywianie - unikam smażonego, paniery, tłustego i cukrów- ale z tym ostatnim najgorzej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto własnie najgorzej z cukrami:( jeszcze sobie przeglądam allegro w poszukiwaniu patelni nowej i natrafiłam na patelnię do wypiekania orzechów:( zrobię sobie sałatkę grecką i się zapcham chyba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×