Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria;)

KLUBIK KUREK DOMOWYCH

Polecane posty

wiem ze duzo osób jest nastawione do spania z dzieckiem negatywnie, ja mam nadzieje ze jak juz mu wyjdą te trójki to się da jakoś przeprowadzić do swojego łóżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak to jest spać z dzieckiem,od początku małą uczyliśmy samej zasypiać u siebie w łóżeczku. tylko w szpitalu jak urodziłam to jedną noc przeleżałam z nią bo bałam się że coś jej zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze mu te trójki wyjdą zanim będziemy szli na szczepienie (13.06 mamy drugą dawkę na ospe) bo jak mi się to skumuluje to dopiero będe miała. A on raczej xle znosi szczepionki tzn. po szczepieniach jest zawsze marudny i płaczliwy, dobrze ze zostały nam teraz tylko ta ospa i w lipcu ostatnia dawka skojarzonej, potem tylko meningokoki i spokój do 5 roku życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie rozwiązuję zadania z logiki i zastanawiam się do czego mi to w ogóle potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj mu piętkę od chleba niech gryzie i je żeby gryzł to się szybciej przebije. Moja obgryzła łóżeczko dookoła:) a ja sprzątam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Moge sie przylaczyc? Tez obecnie prowadze dom, mam dwojke dzieci- synka 4 latka i corke- 2 latka. Pozdrawiam wszystkie tu piszace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie tak daleko kiedyś do Wrocka jeździłam co tydzień:) na giełdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z małego miasteczka do którego przyjeżdża dużo turystów aby na naszą górkę wchodzić i z Wałbrzycha nie mało. Znam tzn znałam kiedyś parę osób stamtąd ale niestety nie były to miłe znajomości i akurat Ci ludzie zostawili dosyć złą opinię u nas o Wałbrzychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałaś swój zoologiczny? a o tym Wałbrzychu to chodzi o to że u nas kiedyś grali gdzieś po knajpach dużo koncertów reggae i hip hopowych no i była taka sytuacja że przyjechali chłopacy z Wałbrzycha i rozwalali te występy później od nas ustawiali się na ustawki i wiadomo co było. Ale teraz jest spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prowadziłam ze swoim byłym sklep zoologiczny w galerii i dla tego tam po towar jeździliśmy a jeśli chodzi o te koncerty to nawet nic na ten temat nie słyszałam, może dlatego że nie chodze na takie imprezy hip-hopowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vic mieszkalam jako dziecko w Walbrzychu, przez 14 lat prawie. Teraz mieszkam w okolicach Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Wałbrzychu mieszkałam przez parę lat a teraz mieszkam jakies 10 km od Wałbrzycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie chodziłam tylko dużo moich znajomych,wtedy po 18-19lat wszyscy mieli teraz mam 23:)nie wiem też w sumie ile w tym prawdy.teraz już wszyscy w miarę dorośli się zrobili to i się tym już nikt nie interesuje. kurcze odkurzyłam i się zmęczyłam bo duszno okropnie jest. jeszcze umyć podłogę i obiad eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh skończone. na forum udzielać się weekendy najprawdopodobniej nie będę. a co do ząbkowani-właśnie podobno dziecko najciężej znosi zęby "naoczne" że najbardziej wtedy boli,ale mojej też idą 2 górne ale jakoś tak specjalnie ciężko z nią nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewczyny,nikomu tu nie ubliżamy,nikogo nie krytykujemy a nas ciągle oczerniają i mamy się wynosić. cała kafe jest dla wszystkich byleby nie dla osób myślących i kulturalnie rozmawiających. Przykre.Tym bardziej,że tu bydło jest wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uważacie ze otworzenie budki z lodami to głupi pomysł? ja mam taki plan zeby otworzyc budkę z lodami, w urzedzie pracy mowią ze to ciekawy pomysl i ze moze wypalić ale część rodziny mnie atakuje ze to bez ambicji, ze nie po to sie tyle lat ucze zeby sprzedawac lody itd co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę,że to nie jest zły pomysł. U nas są lody z automatu i obrót mają ogromny szczególnie w ciepłe dni w weekend. ale codziennie otwarta nie jest. to chyba bardziej aby dorobić niż zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdanie budka z lodami to dobry pomysł ale na dorobienie pieniedzy sezonowo.Przez cały rok to z tego się nie da wyżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×