Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria;)

KLUBIK KUREK DOMOWYCH

Polecane posty

jak już jesteśmy przy zakupach w necie...to jak pisałam wcześniej dziś miałam mega dziwną historię, ale najważniejsze, że wszystko mam :)....odkąd na dobre załapałam zakupy w necie, to już tak mi się nie chce po sklepach chodzić, fakt że kiedyś też specjalnie nie przepadałam, o dziwo ;). jedynie nie mogę przekonać się do kupowania sobie ubrań i butów necie ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz w ciąży też mam fazę na słodkości...a wcześniej to bardzo różnie, potrafiłam długo nic słodkiego nie jeść, ale czasem i dzień po dniu, ale do ciasta, to mnie nie ciągnęło, raczej jakieś cukierki, a teraz tylko ciasto bym jadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak byłam na diecie to jadłam wszystko tylko aby sie w 1000kcal zmiescic. nawet schabowego w panierce:) i spadłam z 68 do 51 kilosów moja mama ma znajomą dietetyczkę i jak z nią rozmawiałam to mówiła aby w diecie nie rezygnowac z kasz ziemniakow i ryzu i chleb tez mozna ale nie bialy i jadlam normalnie ale liczylam kcal teraz jak nie licze to myslalam ze mi waga wzrosla bo chodze ciezka jak slon ale jak stanelam na wadze to wszystko ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy w necie to dla mnie zguba kompletna, zawsze zamówię przy okazji coś czego nie miałam w planach..np. dziś niby szukam tylko patelni a tu trafiłam przy okazji na super pojemniki na przyprawy..i już coś nadprogramowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na orbitreku cwiczylam nigdy w zyciu sie tak nie zaparlam na cos jak na to aby schudnac tyle kg. no i zeby mniej o jedzeniu myslec to wychodzilam z mala i kilkoma owocami w torebce na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, e w normalnym sklepie, też pewnie podobnie masz, z kupowaniem nadprogramowym ;) ja teraz wypatruje głównie wszystko dla małego, powoli, co mi się na prawdę podoba, czasem coś taniej się zdarzy...nienawidzę takiego kupowania, czy dla siebie, czy teraz dla małego, ze wchodzę do sklepu u kupuję na raz powiedzmy 10 ubrań, na zasadzie bardziej żeby kupić, żeby było...no kupy czasy też nie lubię wydawać, także często wolę jedną, dwie rzeczy, ale które mi się podobają, a nie 5, ale byle jakich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, masz silną wolę dziewczyno..mi się udało schudnąć przed 3 ciążą 10 kg na dukanie a potem w ciąży znowu nadrobiłam :( ale już dość, bo sama wkurzam się na siebie jak nie mogę się wcisnąć w to co bym chciała..najlepiej mi zawsze służył basen ale teraz jestem troszkę z dzieciakami uwięziona więc muszę radzić sobie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadprogramowe zakupy w necie to normalka :) mam do wykorzystania w home&you bon, w sumie o łacznej wartości 75 zł, a upatrzyłam już sobie kilka fajnych rzeczy do kuchni. Ale muszę się ruszyć i jechać, a pogoda nie nastraja :( Ja jem tylko ciemne pieczywo, ryż i ziemniaki rzadko. Teraz sezon truskawkowy, ale ja bez śmietany i cukru- i też przepyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potelka20 własnie nie, bo w normalnym sklepie jak robię zakupy z dzieciakami przeważnie to wpadam biorę co mi potrzeba i nie mam czasu ani głowy do rozglądania się i szukania okazji:) hahaha a w necie wiadomo...jest spokój, czas ehhh co Ci będę mówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosh zazdroszczę silnej woli. Ja teraz wizualizuję sobie swój cel. Kładę sie spać i wstaję z obrazem siebie 2 rozmiary mniejszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto, ja też muszę kilka pierdołek do sypialni kupić, jakieś małe dekoracje by się przydały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kupcie sobie Stevie. ja tam ogólnie cukru nie używam,sporadycznie ale jak mi kasa na konto przyjdzie to kupię. jest od cukru słodsza,nie ka kalorii i jest w 100% naturalna a nie jak słodzik. kiedyś miałam jedno opakowanie w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w tajemnicy przed naszymi facetami zamówiłyśmy z mamą grzybka tybetańskiego jeden dla mnie i jeden dla niej:) jak mój to zobaczy to padnie chyba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, no to chyba że ;)...no ale nie powiesz, że to nie wygoda przy 3 dzieci, zakupy w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama i żona jestem pełnoetatową kurką - nie z wyboru co prawda (posucha na rynku pracy z moim wykształceniem), nie mamy jeszcze dzieci. potelka20 a na co dokładnie polujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosh1989 mam grzybka tybetańskiego, własnie się mrozi:) jestem po 20 dniowej kuracji ale efektów jakiś nie zauważyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie już zpalnowane prace przed Bozym Ciałem i menu na ten długi weekend? (chociaż nie dla każdego będzie dlugi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga4567
dziewczyny podajcie strony sklepów internetowych gdzie robicie zakupy do domu i dla dziecki z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto nic a nic, wcale nawet do mnie nie dociera że będzie długi weekend hahah mam tylko nadzieję że będzie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ja polecam ten supermarket - zawsze w nim zaopatruje się w proszki do prania, płyny do płukania -te niemieckie - wkłady do pochłaniaczy wilgoci, herbaty, teraz widzę, że w ofercie mają też kawę którą pijemy i tez dużo taniej niż w sklepie. Ten sklep to bdsklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto, jeśli chodzi o sypialnię, to jakieś fajne ozdoby, takie subtelne, bo miejsca aż tak dużo nie ma, jeszcze jak dojdzie łóżeczko, zawalać też nie lubię, żeby się to wszystko potykać ;). A możesz mi poradzić jakieś fajne sklepy z dekoracjami do domu/sypialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama i żona ja tez mam nadzieję, że pogoda dopisze - sezon rowerowy już daaaaaaaaaaaaawno zaczęty i będzie trochę czasu na przejażdżkę i piknik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×