Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agawa_

BRAVO TOURS biuro podróży, które należy omijać!

Polecane posty

Gość agawa_

Witam, może mój temat zainteresuje niektórych. Mianowicie nie wykupujcie wczasów w bravo tours. Mnóstwo zażaleń, niekompetentni pracownicy, mnóstwo rezygnacji i odwołań imprez. Miałam mnóstwo zażaleń, które rozwiązywałam więc omijajcie szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa_
Zapomniałam napisać, że zamiana miejsc w samolocie, aby rodzina mogła leciec razem -kosztuje 200 zł od osoby. 2 osoby=400 zł, 3 osoby=600 zł. I zazwyczaj jest to zamiana na późniejszą o 12 godzin podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego wypisujesz takie bzdury !!!!!! Byliśmy na wczasach w Egipcie w tym roku w Lipcu . Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki rezydenta, wszystko dokładnie każdej parze , rodzinie objaśnił , uprzedził przed wszystkim o czym inni rezydenci nie mówili swoim klientom. P.Łukasz - bo tak nazywał się nasz rezydent, lubi to co robi i to jest najważniejsze. Współczujemy i podziwiamy jego zaangażowanie. Polecamy każdemu by trafił na takiego rezydenta!!!! Mamy nadzieje , że Bravo tours nie zbankrutuje za rok i wybierzemy się z państwa firmą na tak samo piękne wakacje jak w tym roku. Pozdrawiamy całą firmę Bravo Tours z P. Łukaszem na czele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego wypisujesz takie bzdury !!!!!! Byliśmy na wczasach w Egipcie w tym roku w Lipcu . Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki rezydenta, wszystko dokładnie każdej parze , rodzinie objaśnił , uprzedził przed wszystkim o czym inni rezydenci nie mówili swoim klientom. P.Łukasz - bo tak nazywał się nasz rezydent, lubi to co robi i to jest najważniejsze. Współczujemy i podziwiamy jego zaangażowanie. Polecamy każdemu by trafił na takiego rezydenta!!!! Mamy nadzieje , że Bravo tours nie zbankrutuje za rok i wybierzemy się z państwa firmą na tak samo piękne wakacje jak w tym roku. Pozdrawiamy całą firmę Bravo Tours z P. Łukaszem na czele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już w żadną opinię nie można wierzyć. Albo konkurencja albo naganiacze :) Ale polecam bardziej znane biura podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już w żadną opinię nie można wierzyć. Albo konkurencja albo naganiacze :) Ale polecam bardziej znane biura podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już w żadną opinię nie można wierzyć. Albo konkurencja albo naganiacze :) Ale polecam bardziej znane biura podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm. no może i to racja , ale te starsze biura padają (może nie wszystkie ) . Chyba lepiej nowe biura wybierać bo przynajmniej inwestują , i chcą się wybić na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×