Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyzma

wczoraj wszyłem sobie esperal

Polecane posty

Gość fan brzoskwinek
Konowałów macie a nie lekarzy.Poza tym administracja ma sie dobrze jak takich "uzdrawiaczy" jest dosyc sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan brzoskwinek
Tereapeuci jak przyjeżdzaja do nas to w życiu pracy w swoim zawodzie nie znajdą!! Są beznadziejnymi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamello
To dobrze ze mieszkasz w Kanadzie i tam jest lepiej. Jesli chcesz wiedziec cos o uzaleznieniu to na poczatek przeczytaj objawy w ICD-10. A jak nie chcesz to nie. Ja nie bede z Toba dyskutowal bo to nie ma sensu bo widze ze wiesz lepiej. Wiec wycofuje sie bo nie bede sie bezpotrzebnie produkowal. Dzieki za dyskusje pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan brzoskwinek
komuna w waszych główkach takie spustoszenie narobiła,że ci konowały mają się nadal dobrze i ciemnotę nadal wpajają wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzma
widzę że zacząłem temat i narobiłem trochę zamieszania a teraz ktoś się podszywa pod mój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Poznański Luj
Dyzma, na mitingi Anonimowych Alkoolików powinieneś iść, a nie esperal wszywać. Gówno nieskuteczne i tylko zawały powoduje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale was duch wkrecił
z tą Kanadą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzma
jacy z nich anonimowi alkoholicy jak wszyscy ich palcami wytykają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gniotka
czytam, czytam i nie dowierzam wlasnym oczom. Niemozliwe jest zeby az tak krytykowac esperal. wszystkie te teksty o rodzinie ktora naciska, o przymusie, grupach wsparcia, terapii itd.... wszylam esperal - bo czesto pilam. stwierdzilam, ze za czesto. nie mialam ciagow, nikt mnie nie namawial. sama - swiadomie - w formie detoksu - eksperymentu - wszylam i nie pije co bedzie za rok - nie wiem wiem, ze mam teraz niezwykle ciekawy czas, niezwykle doswiadczenie, nowe horyzonty poznaje, wszystko jest nowe i swieze..... nigdy nie nazwalabym siebie alkoholikiem, nikt nigdy tez mnie tak nie nazwal i jak widac wszylam sobie esperal wiele jest takich osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyzma
co będzie na rok?Znowu się zaszyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miklosh
Mam nadzieję, że po roku nie napiłeś się, tylko od razu zrobiłeś kolejną wszywkę esperalu. Tak jak ktoś pisał wyżej, alkoholizm tkwi głęboko w psychice - esperal może pomóc Ci powstrzymać się pomimo pokusy sięgnięcia po alkohol, ale trzeba się skupić na terapii - inaczej leczenie alkoholizmu nie będzie skuteczne. Co do dostępności esperalu, to na szczęście znowu jest produkowany i implementowany, a gdyby ktoś był zainteresowany, to warto zgłosić się tutaj: http://www.leczenieuzaleznienia.pl - jedyne miejsce w Warszawie będące NZOZ, więc jest bezpiecznie i porządnie. Niestety nie ma cudownych pigułek, wszywka też nie jest panaceum na problemy alkoholowe, ale skoro można sobie pomóc, to warto skorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Powodzenia! Moja koleżanka ma problem z alkoholem i chciałabym jej pomóc. Co powinnam wiedzieć? Przeglądam stronę o terapii esperalem http://superwszywka.pl/ z jakich informacji korzystałeś zanim zdecydowałeś się na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrcn

Ja przed przystąpieniem do zabiegu przeszedłem przez szereg badań i rozmów z lekarzami. Nowowiejska 10 w Warszawie - polecam. Specjaliści z ogromnymi pokładami wyrozumiałości i cierpliwości. Nie pije już 2 lata. Każdemu polecę ta metodę. Mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaftan

Ja też zdecydowałem się na wszycie esperalu i mam nadzieję, że pomoże mi to w powrocie do normalnego życia. Zabieg odbył się na Nowowiejskiej w  Warszawie i lekarze poinformowali mnie o wszystkim. Mam nadzieje na lepsze jutro. Trzymajcie kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×