Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cipkaaa

gdzie?

Polecane posty

wiecie gdzie moze mozna kupic taka czarna bluzke jak miala doda z takim rozowym misiem na przodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszko 5
w pewexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ale smieszne pytam powaznie moze gdzies na allegro albo na innych takich stronkach? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego tak Ci zalezy żeby wyglądać jak Doda. To akurat nie jest najlepszy wzór do naśladowania. Chcesz mieć tak tatauaż, taką bluzkę... Może bądź sobą, nie kopiuj innych, bo to sztuczne, a jak ktoś przesadzi to nawet kiczowate. Oglądałaś kiedyś w TV o dziewczynach, które stylizowały się na Jolę Rutowicz? I te różowe konie.... ble :-P Bądź po prostu sobą, bo tak jest najlepiej Pozdr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszko 5
badz soba nie rysiem ochodzkim nie kuba wojewodzkim i nie majdanem i nie doda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi ze ja chce byc jak doda. To ze tatuaz i bluzka mi sie jej podobaja to nie znaczy ze jestem doda. Fakt lubialam ja kiedys jak bylam mlodsza ale to nie znaczy ze chce ja kopiowac ludzie. Jest wiele dziewczyn ktore chca wygladac jak ona i sa identyczne mi to nie przeszkadza. Fajnie sie ubiera i ja szanuje. Ludzie i gusta sa rozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wielu dziewczyn doda to wzor do nasladowania a dla ciebie Ewko kto jest wzorem do nasladowania? Jesli uwarzasz ze doda jest kiczowata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszko 5
doda jest ladna i podobno nie glupia ale ubiera sie jak na dozynki w wiejskiej remizie imo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla wielu dziewczyn doda to wzor do nasladowania a dla ciebie Ewko kto jest wzorem do nasladowania?" Samo to pytanie świadczy o Twoim braku dojrzałości. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, pewnie dużo młodych dziewczyn chce wyglądać tak jak ona, chociaż według mnie są ładniejsze piosenkarki w naszym kraju i nie tylko. Ja nie uważam, że jest kiczowata, choć czasami tak się ubiera i zachowuje, według mnie to po prostu nie jest dobry wzór do naśladowania. A jeśli o mnie chodzi to nie mam swojego wzoru, chociaż podoba mi się np. jak ubiera się Eva Longoria, zwłaszcza te sukienki. Ale nie kopiuję tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myśle, że kiedyś, jak będziesz starsza to przestanie Ci sie podobać styl Dody, to mija :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mowcie sobie o mnie rozne rzeczy ale ja pytalam o bluzke i tylko o bluzke. Boze ale wy sie ludzie czepiacie. Jesli chodzi o to to doda nie jest moim wzorem do nasladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfica, nikt sie nie czepia, spokojnie :-) nie wybuchaj :-) a bluzkę pewnei znajdziesz gdzieś na allegro, w końcu z kosmosu ich nie bierze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie ubieram jak doda. Nawet bardzo inaczej. Fakt podpatrze sobie cos u gwiazd i lacze to z moimi ubraniami i tak o to mam swoj niepowtarzalny styl. Doda jest spoko ubiera sie tak jak ona czuje. Tez uwarzam ze czasem przegina ale to jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos zza szafy
w sumie twoja ortografia wskazuje na to, żeś debil, więc się wsiowemu stylowi nie ma co dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj gdzieś w necie. Ja znalazłam: stronkę New Yorkera albo Orsay... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×