Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nulanelanul

głupie pytanie ale pomóżcie jeśli wiecie, proszę

Polecane posty

Gość nulanelanul

od dwóch dni wyświetla mi się komunikat na facebooku o nieprzeczytanej wiadomości tzn jest ta czerwona jedynka i nie chce zniknąć mimo tego, że wszystkie wiadomości są przeczytane grrrrrr jak wchodzę w skrzynke odbiorczą, ona znika, tak jakby wiadomość była znowu odczytana ale po odświeżeniu strony jest to samo znowu, to napewno jakiś błąd, macie jakiś kontakt do facebooka żebym mogła napisać wiadomość? albo jakaś inna rada? pomóżcie, bo to strasznie irytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulanelanul
dzięki wielkie za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulanelanul
wiecie, nie wiecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo odczytałaś wiadomości
nie klikając w nie :) Kliknij w te wiadomości, które ostatnio przyszły, z szarych zrobią się białe i ta cyferka wiadomości zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulanelanul
cooo? chodzi Ci o kliknięcie w nieprzeczytane? przepraszam, ale nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulanelanul
wszystkie wiadomości są białe, wszystkie są odczytane, czytałam o tym trochę i niejedyna mam z tym problem, taki facebookowy błąd, ale chciałabym to zgłosić jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo odczytałaś wiadomości
czego nie rozumiesz? Klikasz w tę cyferkę, otwierają się wiadomości, które przyszły. I pewnie są na tyle krótkie, że nie musisz w nie klikać żeby odczytać. Kliknij w te ostatnie (nie wiem ile ci się w tej cyferce wyświetla. Np jak 4, to kliknij w 4 od góry po kolei. Wtedy cyferka na stronie głównej zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulanelanul
to Ty nie rozumiesz ;) wszystkie wiadomości są odczytane tak ktoś napisał na jednym z forum: Bardzo dobrze znany problem na Facebooku. Pierwszy raz pojawił się ok. dwa lata temu i odnowił teraz. Wynika on z tego, że nowe funkcje fejsa implementowane są na jednych kontach, a na drugich - nie. Stąd np. masz już nową sekcję wiadomości, a znajomy, który wysłał Tobie wiadomość - ma wciąż starą. I stąd pojawia się bug. Aby szybko powiadomić Facebook i rozwiązać ten problem, zgłoś to tutaj (link dostępny po zalogowaniu się) . Polecam też śledzić tę stronę , na której Facebook informuje o bieżących bugach. tylko że te linki nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo odczytałaś wiadomości
hmm, może ten link to ściema jakaś taka jak do likwidacji śledzika na NK :) Skoro twierdzisz, że wszystkie odczytałaś, to nie wiem czemu dalej cyferki się wyświetlają.. Mam wielu znajomych na fb i nie słyszałam o takim problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulanelanul
ale ja już kiedyś słyszałam o czymś takim, w inne też pusto, właśnie zarchiwizowałam wszystkie wiadomości i nadal to się wyświetla grrrr Joa-nnnnaaa :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnnaaa
mam nadzieje glupia babo,ze pojelas ze moj post skierowany byl do ciebie:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo odczytałaś wiadomości
a jak klikniesz w tę cyferkę to co ci się wyświetla? Może gdzieś coś dopisałaś do jakiejś fotki i przychodzi ci info, że ktoś tam też coś dopisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulanelanul
nie, to by było w powiadomieniu, a to jest normalnie w nieodczytanych wiadomościach... też Cię kocham Joasiu :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaja
Mam to samo! irytujące to jest okrutnie. Konia z rzędem temu kto rozwikła tą zagadkę! (kasowanie, odświeżanie, wylogowywanie nic nie pomaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaja
A i jeszcze, wiem że chcecie wyjść na super Sherloków odpowiadając: wystarczy przeczytać/kliknąć. Otóż powtarzam za osobą, która założyła ten temat: WSZYSTKIE wiadomosci są przeczytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Trzeba zalogować się na facebook-a ale w przeglądarce, a nie w aplikacji. Wtedy widoczne będą nieprzeczytane wiadomości. Kiedy je przeczytamy w przeglądarce nie będą się wyświetlać w aplikacji jako nieprzeczytane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Putin

odpowiedź jest taka na tego posta, iż musisz TEŻ odznaczyć w ikonce dzwonka że "przeczytałaś" wtedy zniknie ci to czerwone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×