Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

do kobiet na kafeteri

Polecane posty

Gość
nawet kota nei mam ojej, to sie nudzisz, ani kota ani faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmadrzejszy A nie nudzą Ci się zapachy ? Bo mnie niestety tak i mało które perfumy kupuję 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FS Ja sie bardzo przywiazajuje do rzeczy generalnie. Nie nudza mnie, jesli ja sam je swiadomie wybralem. Cale liceum i studia korzystalem z Adidas Active Bodies, a pozniej troche ekspetymentowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmadrzejszy Podziwiam zatem tą perfumową wierność :) btw do kobiet tez sie tak przywiązujesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie przywiązanie do zapachów ma dobre strony - zapachy szybko zaczynają się kojarzyć z osobą, stają się takim "znakiem rozpoznawczym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland Ja miałam kiedyś takie z lat szkolnych, do dziś pamiętam ich zapach na szalonych dyskotekach z kumpelą ;) Co prawda dzisiaj juz nie mamy ze sobą kontaktu, ale jak tylko poczuję u kogoś ten zapach to osoby i miejsca wracają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest :D moje ciuchy są wiecznie przesiąknięte kadzidełkami - więc pachnę jak sklep ezoteryczny. Swoją drogą, jak to jest, że latem nie wypada mieć "mocnych perfum"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nei wypada meic mocnych perfum, mocne perfumy to ma prostytutka, dama pachnei subtelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moorland bsa cie szukal
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland Ja mam tak, że jak pachnę czymś "ciężkim" jak jest gorąco, to zaczyna mnie boleć głowa. Dlatego wybieram lekkie kwiatowo-cytrusowe. Ale na wieczór koniecznie coś mocniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu nigdy nei wypada meic mocnych perfum, mocne perfumy to ma prostytutka, dama pachnei subtelnie Bzdury piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie raza osoby ktore smirdza nienaturlanie, ajkby cala butelke na siebei wylaly :O lubie subtlne zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek - jakbyś nie zamierzał palić to weź mi daj :D Uwielbiam te zapachy Frankie - ja po prostu opium lubię, tudzież olejki kwiatowe i to podobno są mocne zapachy. Mnie nie przeszkadza, ale niby "nie wypada", więc zastanawiałam się czemu. Może innych boli głowa jak blisko stoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku Śmierdzą nie dlatego, że zapach jest mocny, tylko dlatego, że nie jest zgrany z osobą. Przetestuj sobie jakies dobre intensywne perfumy, np Guerlain na wieczór i zobaczysz, czy śmierdzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapachy to baaaardzo indywidualna rzecz. mnie wszystkie ciężkie, orientalne zapachy po prostu niemiłosiernie duszą. a z kolei z kwiatowo-owocowymi trzeba latem uważać, bo można zostać ulubienicą owadów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezequilee
Co za roznica czy na wieczór czy na południe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeleczek a z kolei z kwiatowo-owocowymi trzeba latem uważać, bo można zostać ulubienicą owadów :D Ojj to muszę naprawdę uważać. Bo jeszcze mnie jakiś zapyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezequilee
Głupoty, tak samo mozna rano, w południe i wieczorem. Łduja was na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×