Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cindarellaxyz

Kuchenka w zabudowie: wysoko czy nisko?

Polecane posty

Gość cindarellaxyz

Witam Czy ktoś z was ma piekarnik w zabudowie w tym stylu? http://img.galerkiwnetrz.pl/g/2_980102355_IMG _0832_.jpg Tzn nie na ziemi a na pewnej wysokości? Czy to praktyczne?ładne estetycznie? proszę o wypowiedzi. Z jednej strony wydaje mi się to praktyczne a z drugiej nie podoba mi się taka niemal całkowita zabudowa ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do ludzi z nad morza
Miałam w życiu oba rodzaje i uważam, że praktyczniejszy jest chyba ten wyżej, bo nie musisz się schylać, ale ten niżej też nie sprawia jakichś kolosalnych problemów. Jak masz dużo miejsca to zrób wyżej, a jak mało to zrób niżej pod płytą kuchenną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak samo myślę jak przedmówca. jak masz duzą, przestronną kuchnię, to spokojnie sobie zabuduj i zrób piekarnik wyżej. ale jeśli walczysz o każdy cm3 blatu, to niestety wskazany piekarnik na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestonica
mi się marzy taki piekarniczek wyżej. Mam nadzieję, że kiedyś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
A ja mam wyżej i przeklinam, owszem łatwiej się wkłada i dobrze kontroluje proces pieczenia, ale ciągle latam ze ściereczką i pucuję, bo niestety drzwiczki są na wysokości oczu i widać każdy tłusty zaciek, do tego drzwiczki mam "lustrzane", więc muszę dopucować do połysku, zeby nie raziły zacieki. Na wysokości kolan nie byłoby problemu. Jak ktoś okazjonalnie piecze, to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×