Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 kartqiwp

Kredyt we franku

Polecane posty

Go艣膰 Girmena
Dla mnie sprawa jest dosy膰 jasna, cz臋艣膰 odpowiedzialno艣ci ponosi konsument kt贸ry da艂 si臋 nam贸wi膰 na tak膮 opcj臋 i teraz ponosi tego konsekwencje. No i banki, bo nie mam w膮tpliwo艣ci 偶e zach臋ca艂y klient贸w do tego typu ryzyka bo mia艂y z tego profit. A kredyty we frankach sz艂y wtedy jak ciep艂e bu艂eczki. Klienci brali cz臋sto kredyt na 120% warto艣ci mieszkania - na takie na kt贸re normalnie nie by艂oby ich sta膰. Wystarczy poczyta膰 tutaj co niekt贸re historie. Tak poza tym swoj膮 zdolno艣膰 kredytow膮 mo偶na sprawdzi膰: http://gorzowianin.com/wiadomosc/11034-sprawdzanie-zdolnosci-kredytowej-%E2%80%93-jakie-dane-gromadzi-o-nas-bik.html Jak r贸wnie偶 wyliczy膰. Jest wiele sposob贸w na podniesienie jej!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Je艣li posiadasz lub posiada艂e艣 kredyt we frankach nale偶y Ci si臋 odszkodowanie,kliknj link i dowiedz si臋 wszystkiego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mateooo
Bardzo skutecznie pomaga Fundacja Centrum Dobrej Nowiny. Kontakt 514 97 43 43. Bezp艂atna analiza z wszelkimi wyliczeniami. Przedzwo艅, a wszystkiego si臋 dowiesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Radek80

Do艣膰 op艂acaln膮 opcj膮 przy takich kredytach w innych walutach jest wymiana pieni臋dzy na sp艂at臋 raty w聽kantorze online Pluskantor聽- tam maj膮 najlepsze ceny i w dodatku nie p艂aci膰 si臋 nic za przewalutowanie. Wi臋c zawsze to si臋 troch臋 kaski oszcz臋dzi w ten spos贸b聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Prosz臋 o kontakt b.karolina98@wp.pl w temacie wpisuj膮c "kredyt frankowy". Postaram si臋 pom贸c.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Uniewa偶nienie kredytu

Przecie偶 te kredyty w 3/4 uznawana s膮 ju偶 przez s膮dy za zwyk艂e kredyty z艂otowe lub w og贸le kwestionowana jest ich wa偶no艣膰. W sieci jest ju偶 pe艂no wyrok贸w korzystnych dla kredytobiorc贸w wraz z uzasadnieniami - pierwszy z brzegu wyrok uniewa偶niaj膮cy kredyt :

http://kredytwefrankach.themi.pl/kolejny-raz-wygrywamy-z-raiffeisen-bank-wyrok-sadu-okregowego-w-warszawie-xxv-wydzial-cywilny-w-swoim-wyroku-z-dnia-18-grudnia-2018-r-sygn-xxv-c-2576-18-umow-kredytu-niewazna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

a o Votum kto艣 s艂ysza艂? ponoc biora sprawy frankowe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
21 godzin temu, aga2233 napisa艂:

a o Votum kto艣 s艂ysza艂? ponoc biora sprawy frankowe

podes艂alem do nich umow臋 z mbankiem, kredyt we frankach z 2005 roku i po analizie dosta艂em info 偶e mo偶liwe jest odfrankowienie i o ile mog膮 wynie艣膰 roszczenia od banku.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dominika

Posiada艂e艣/a艣 lub nadal posiadasz kredyt walutowy we frankach, euro lub innej walucie??聽

Nale偶y Ci si臋:
1) zwrot nadp艂aty
2) obni偶enie raty kredytu na przysz艂o艣ci聽

Chcesz wiedzie膰 wi臋cej.聽
Zapraszam na priv.聽

Rozmowa nic nie kosztuje, a mo偶esz odzyska膰 mi臋dzy 50 - 70 % warto艣膰 kredytu.聽

Sprawd藕 sam ile mo偶esz zyska膰.聽

Czekam na Tw贸j kontakt 馃檪

Dominika Derli艅ska
馃摟 d.derlinska@eio.net.pl
馃摬 573-101-571

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Olaf

Ja natomiast w kwestiach frankowych polecam adwokata Micha艂a Dziedzica z kancelarii Klisz i Wsp贸lnicy聽z聽Wroc艂awia. Mecenas rozwia艂 moje w膮tpliwo艣ci odno艣nie tego ostatniego orzeczenia TSUE i wyja艣ni艂 mi czy co艣 si臋 w moim przypadku teraz zmieni艂o. Licz臋 teraz na wygran膮 z bankiem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Dobry prawnik w przypadku takich spraw to podstawa. Trzeba jednak mie膰 odpowiedni膮 wiedz臋 i umie膰 dobrze podej艣膰, 偶eby podwa偶y膰 umow臋 we frankach. Co prawda pewnie wyrok TSUE troch臋 u艂atwi. Mnie reprezentowa艂 Rafa艂a Sangowskiego i mog臋 z czystym sercem go poleci膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 troks

Moja sprawa jest ju偶 w s膮dzie a zajmuje si臋 ni膮 kancelaria prosperitas. Powiem tylko 偶e za analiz臋 umowy z bankiem nic nie p艂aci艂em Na spotkaniu u艣wiadomi艂em sobie, 偶e banki moim kosztem cynicznie wykorzysta艂y szalej膮cy kurs franka a teraz, po wyroku TSUE, czas na rewan偶.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mam nadziej臋, 偶e ta kancelaria pomo偶e komu艣 tak samo, jak pomog艂a mi.

Edytowano przez rachel76

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

呕ycz臋 powodzenia! 馃檪

Edytowano przez rachel76

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Je偶eli jeste艣 frankowiczem i chcesz sprawnie poradzi膰 sobie z kredytem, sprawd藕 nasz膮 ofert臋. Frank Care ca艂kowicie za darmo analizuje przes艂ane dokumenty, a zesp贸艂 do艣wiadczonych prawnik贸w, finansist贸w oraz analityk贸w oferuje pomoc dopasowan膮 do sytuacji bankowej ka偶dego klienta. Dzi臋ki temu mo偶esz znacznie obni偶y膰 op艂aty, zmieni膰 umow臋 z bankiem, a nawet odzyska膰 cz臋艣膰 nadp艂aconych pieni臋dzy. We Frank Care stawiamy na przyjazne podej艣cie do klient贸w, bardzo precyzyjnie analizuj膮c zaprezentowan膮 nam spraw臋. Poznaj nasz膮 ofert膮 pomocy, nie martwi膮c si臋 o op艂aty wst臋pne, a nast臋pnie p艂a膰 mniej. Wejd藕 na stron臋 FrankCare.pl, przy pomocy kt贸rej mo偶esz wyrazi膰 ch臋膰 skorzystania z darmowej analizy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×