Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kartqiwp

Kredyt we franku

Polecane posty

Gość Girmena
Dla mnie sprawa jest dosyć jasna, część odpowiedzialności ponosi konsument który dał się namówić na taką opcję i teraz ponosi tego konsekwencje. No i banki, bo nie mam wątpliwości że zachęcały klientów do tego typu ryzyka bo miały z tego profit. A kredyty we frankach szły wtedy jak ciepłe bułeczki. Klienci brali często kredyt na 120% wartości mieszkania - na takie na które normalnie nie byłoby ich stać. Wystarczy poczytać tutaj co niektóre historie. Tak poza tym swoją zdolność kredytową można sprawdzić: http://gorzowianin.com/wiadomosc/11034-sprawdzanie-zdolnosci-kredytowej-%E2%80%93-jakie-dane-gromadzi-o-nas-bik.html Jak również wyliczyć. Jest wiele sposobów na podniesienie jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli posiadasz lub posiadałeś kredyt we frankach należy Ci się odszkodowanie,kliknj link i dowiedz się wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateooo
Bardzo skutecznie pomaga Fundacja Centrum Dobrej Nowiny. Kontakt 514 97 43 43. Bezpłatna analiza z wszelkimi wyliczeniami. Przedzwoń, a wszystkiego się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek80

Dość opłacalną opcją przy takich kredytach w innych walutach jest wymiana pieniędzy na spłatę raty w kantorze online Pluskantor - tam mają najlepsze ceny i w dodatku nie płacić się nic za przewalutowanie. Więc zawsze to się trochę kaski oszczędzi w ten sposób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontakt b.karolina98@wp.pl w temacie wpisując "kredyt frankowy". Postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unieważnienie kredytu

Przecież te kredyty w 3/4 uznawana są już przez sądy za zwykłe kredyty złotowe lub w ogóle kwestionowana jest ich ważność. W sieci jest już pełno wyroków korzystnych dla kredytobiorców wraz z uzasadnieniami - pierwszy z brzegu wyrok unieważniający kredyt :

http://kredytwefrankach.themi.pl/kolejny-raz-wygrywamy-z-raiffeisen-bank-wyrok-sadu-okregowego-w-warszawie-xxv-wydzial-cywilny-w-swoim-wyroku-z-dnia-18-grudnia-2018-r-sygn-xxv-c-2576-18-umow-kredytu-niewazna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, aga2233 napisał:

a o Votum ktoś słyszał? ponoc biora sprawy frankowe

podesłalem do nich umowę z mbankiem, kredyt we frankach z 2005 roku i po analizie dostałem info że możliwe jest odfrankowienie i o ile mogą wynieść roszczenia od banku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Posiadałeś/aś lub nadal posiadasz kredyt walutowy we frankach, euro lub innej walucie?? 

Należy Ci się:
1) zwrot nadpłaty
2) obniżenie raty kredytu na przyszłości 

Chcesz wiedzieć więcej. 
Zapraszam na priv. 

Rozmowa nic nie kosztuje, a możesz odzyskać między 50 - 70 % wartość kredytu. 

Sprawdź sam ile możesz zyskać. 

Czekam na Twój kontakt 🙂

Dominika Derlińska
📧 d.derlinska@eio.net.pl
📲 573-101-571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf

Ja natomiast w kwestiach frankowych polecam adwokata Michała Dziedzica z kancelarii Klisz i Wspólnicy z Wrocławia. Mecenas rozwiał moje wątpliwości odnośnie tego ostatniego orzeczenia TSUE i wyjaśnił mi czy coś się w moim przypadku teraz zmieniło. Liczę teraz na wygraną z bankiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobry prawnik w przypadku takich spraw to podstawa. Trzeba jednak mieć odpowiednią wiedzę i umieć dobrze podejść, żeby podważyć umowę we frankach. Co prawda pewnie wyrok TSUE trochę ułatwi. Mnie reprezentował Rafała Sangowskiego i mogę z czystym sercem go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troks

Moja sprawa jest już w sądzie a zajmuje się nią kancelaria prosperitas. Powiem tylko że za analizę umowy z bankiem nic nie płaciłem Na spotkaniu uświadomiłem sobie, że banki moim kosztem cynicznie wykorzystały szalejący kurs franka a teraz, po wyroku TSUE, czas na rewanż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ta kancelaria pomoże komuś tak samo, jak pomogła mi.

Edytowano przez rachel76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia! 🙂

Edytowano przez rachel76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś frankowiczem i chcesz sprawnie poradzić sobie z kredytem, sprawdź naszą ofertę. Frank Care całkowicie za darmo analizuje przesłane dokumenty, a zespół doświadczonych prawników, finansistów oraz analityków oferuje pomoc dopasowaną do sytuacji bankowej każdego klienta. Dzięki temu możesz znacznie obniżyć opłaty, zmienić umowę z bankiem, a nawet odzyskać część nadpłaconych pieniędzy. We Frank Care stawiamy na przyjazne podejście do klientów, bardzo precyzyjnie analizując zaprezentowaną nam sprawę. Poznaj naszą ofertą pomocy, nie martwiąc się o opłaty wstępne, a następnie płać mniej. Wejdź na stronę FrankCare.pl, przy pomocy której możesz wyrazić chęć skorzystania z darmowej analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×