Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kartqiwp

Kredyt we franku

Polecane posty

Gość gość
Wktórce dojdzie do kolejnego pozwu przeciwko BZW WBK - właśnie chodzi o kredyty we franku. Tzn. najpierw muszą zebrać odpowiednią grupę pozywających, ale z tego co czytałem, raczej nie będą mieli z tym problemów. Mowa o tym pozwie - http://pozewgrupowybzwbk.dt.com.pl/ Fachowcem nie jetem, ale moim zdaniem oparcie pozwu jest wiarygodne - w wielu miejscach czytałem już, że z tym kwestiami nie wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Miałem problem z frankami i już mogę spać spokojnie wszelkich informacji i bardzo rzetelnej pomocy udzielili mi pracownicy kancelarii LEX. Znalazłem informacje o nich w internecie na stronie www.franki.biz . Jeśli potrzebujecie pomocy oni Wam pomogą . podam namiar dla zainteresowanych : Paweł Handke tel: 728 288 596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Siński
Witam, jeśli macie problem z kredytem we frankach to zgłoście się do mnie. Od niedawna jest skuteczne wyjście z sytuacji. Im nas razem więcej, tym lepiej. Piszcie i dzwońcie 662-979-660. Pozdrawiam, Mateusz Siński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby zainteresowane bezpłatną konsultacją prawną dotyczącą niedozwolonych klauzul umownych zawartych w umowach kredytów we CHF, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią GLOBAL z siedzibą we Wrocławiu – www.kancelaria-global.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie walczcie im więcej pozwów tym słabsza pozycja banków i większe szanse na upadek tego oszustwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Walczyć to ty se możesz ze swoją sklerozą biedaku :P. W sądach wszystko od prawników zależy, a tych banki zawsze będą miały lepszych. Wam pozostają tylko kancelarie, które chcą na waszej głupocie zarobić. Zakładają, że jak raz daliście się wpuścić w kanał, to i drugi raz się uda :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worq
W Gdyni w najbliższy piątek (21.04.2017) w budynku Baltiq Plaza odbędzie się bezpłatne spotkanie z osobami, które są bardzo zaangażowane w tematy pozwów. Dużo cennych wskazówek jak można zrobić to na własną rękę https://www.facebook.com/events/215801862235777/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie kredyt we frankach prawdopodobnie nadpłacacie raty, jest możliwość odzyskania nadpłaconych do kilku lat wstecz zainteresowanych zapraszam pomoc@zcdf.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678marta
mogę podać kontakt do genialnej pani Mecenas mi pomogła w temacie franków. jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje, nie ma co czekać na pomoc rządu bo to może jeszcze potrwać. Trzeba wziąć sprawę w swoje ręce i samemu spróbować się ratować. Oczywiście nie w pojedynkę ale z profesjonalnym zapleczem. Wyjście z danej sytuacji może znaleźć kancelaria prawna http://www.kpprimus.pl/uniewaznienie/ i spróbować unieważnić niekorzystną umowę o dążyć do zawarcia nowej, na korzystniejszych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujemy zadłużone mieszkania, również takie które są na licytacji komorniczej. Jesteśmy gotowi pomóc i przejąć zadłużone mieszkanie ze wszystkimi jego problemami. Oczywiście zapłacimy ustaloną kwotę bez względu na istniejące zadłużenie. Kontakt na: beata.mieszkania@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moge pomuc każdemu w odzyskaniu pieniędzy z kredytów frankowych. Jeśli chcesz otrzymać odszkodowanie odezwij się a napewno Ci pomoge. sandramatla@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szukam osób, które mają kredyt we frankach w poniższych bankach: ✦ BRE Bank S.A. ( mBank S.A ) ✦ Millennium Bank S. A. ✦ GE Money Bank S. A. ( BPH ) ✦ Kredyt Bank S. A. ( BZ WBK ) ✦ EFG Eurobank Ergasias S. A. - POLBANK SA ( Raiffeisen POLBANK ) ✦ GETIN Bank S. A. ✦ Santander Consumer Bank S.A. ✦ EUROBANK S.A. ✦ Nordea Bank Polska S.A. ✦ Bank Ochrony Środowiska S.A. Mogę zaproponować bezpłatną analizę roszczeń (różnice spreadowe) oraz możliwość roszczeń bez procesu sądowego; Zapraszam na priv edytamolon3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Witam! Oferuję pomoc w "przewalutowaniu" kredytu frankowego na złotówki. Tel. 732 445 393 e-mail: Tathagatagarbha@t.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymieniaj i płac kredyt we frankach po najniższym spredzie na www.Nkantor.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Votum
Masz kredyt hipoteczny we frankach? Bezpłatnie sprawdzimy czy możesz ubiegać się o zwrot nadpłaconych rat wynikających z wzrostu kursu CHF oraz spreadów. Nasze wynagrodzenie pobieramy tylko po uzyskaniu dla Państwa świadczenia. Masz pytanie? Napisz e-mail: anna.janiszewska@votum-sa.pl lub zadzwoń: 530-438-019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAMKE
Dla wszystkich spłacających kredyt we Frankach !!!! W Kantor Ekspert macie możliwość comiesięcznej wymiany Złotówek na Franki po bardzo dobrym kursie. Wszystkich chętnych zgłaszających się do kantoru proszę o podanie hasła: KAFETERIA CHF. Będzie niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazicek22a
Czy uwierzycie jak wam powiem że nigdy nie byłam nad Polskim morzem ? Pochodzę z rejonów Małopolski i często gdzieś jeżdżę, Dzięki firmie Aasa i pożyczka chwilówka https://www.aasapolska.pl/ otrzymałam możliwość wyjazdu nad Polskie morze i moje marzenie się spełniło ! Moje potrzeby aspiracyjne nakładały na mnie presję wyjazdu i dzięki tej firmie się udało. Super oferta, zero ukrytych kosztów, miła obsługa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kartqiwp 2012.05.31 Straciłam prace.Wybrałam się do banku mam kredyt mieszkaniowy zaciągnięty we franku.Chciałam sprzedać mieszkanie i kupic mniejsze x Nie tylko ty masz takie problemy. Duduś obiecal, że pomoże tym ludziom i jak wiemy to było jego gadu gadu pod publikę. Przeciez ludzie brali kredyty w frankach bo banki ich namawiali i niektorzy a wlasciwie gro ludzi nie miała zdolności kredytowej w złotowkach i tylko dlatego zaciągnęli kredyty na mieszkania we frankach. A teraz nadal dostają po du/pie bo w państwie polskim to norma. Pracujesz uczciwie to jesteś na dnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc Ludzią
Zapraszam do kontaktu a pomogę w Sparwie jak odzyskać nadpłatę z powodu inflacji pomożemy w spłacie kredytu za darmo tel. kontaktowy 721 219 090.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki2
A Ty jak się czujesz myśląc o swoim kredycie we frankach ? Jeśli masz kredyt hipoteczny indeksowany do waluty obcej ,prawdopodobnie nadpłaciłeś raty ! Wiemy jak je odzyskać Twoje pieniądze ! Bezpłatnie sprawdzimy twój przypadek i zaproponujemy rozwiązanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopfrankkropkapl
Zapraszam do skorzystania z bezpłatnej analizy ekonomiczno - prawnej umowy o kredyt hipoteczny udzielony w walucie CHF. Kontakt adres www.stopfrank.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKB
Kochani, Kochani, Jeśli posiadacie kredyty hipoteczne wzięte we frankach, lub nawet macie je spłacone, odezwijcie się do mnie. Pomagam odzyskać nadpłacone raty. Można ubiegać się o zwrot rat nadpłaconych w związku z zastosowaną przez bank klauzulą indeksacyjną bądź waloryzacyjną. Nic nie tracisz, nic nie ryzykujesz. Napisz, porozmawiamy o szczegółach. k.kinalska-budna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×