Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Awangardowo

Walka z cellulitem przy pomocy...

Polecane posty

Gość Awangardowo

Odkurzacza, próbował ktoś, bo czytałam że skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjakka
No chyba w ten sposób nie da rady pozbyć się nawet grama nadwagi. Lepiej zdecydować się na systematyczną gimnastykę. Jak się okazuje wykonywanie jej przynajmniej przez czterdzieści minut co drugi dzień pozwoli na uzyskanie celu szczupłej sylwetki. A jeśli do tego dołożyć jeszcze dietetyczne jedzonko, to sukces murowany. I trzeba pamiętać, że być na diecie, to nie znaczy głodzić się. Są przecież takie diety, które pozwalają schudnąć, bez drastycznych ograniczeń w spożywaniu pokarmów. A jeśli interesuje cię tematyka odchudzania, to zajrzyj na stronę http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2012/05/22/na-odchudzanie-bez-efektu-jo-jo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia882
Dokładnie. Na cellulit dobrze działa też kolagen, np. w tabletkach. Ja biorę je od firmy Noble Health i poza ogólnym dobrym działaniem na cerę, włosy i paznokcie, na cellu też fajnie działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflooowers
na cellulit dobrze robi ruch + oczyszczanie. do dzbanka ze zwykłą wodą, może być kranowa, dodaj sok z 1 limonki i 5 plasterków świeżego imbiru. najlepiej pić 3 litry dziennie, dlatego wg mnie nie opłaca się kupować wody w butelkach. warszawską mogę polecić, bo sama piję, ale co do innych miejsc to nie mam pojęcia. prócz tego ruch, najlepiej bieganie, poza tym masaże i dobry krem. zmasowany atak jest najskuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uoup;
Jak się ciągle miecha i inne niezdrowe rzeczy wpierdziela to sie nie ma co dziwić, że celluit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruellademon
... najlepiej przy pomocny sportu, a tak konkretnie przy pomocy regularnego biegania, które na jędrność nóg jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mięcha nie jem od lat
a cellulit miałam ogromny. u mnie nic nie pomagało, a odkurzacz zrobił wszytsko :-D żałuję, ze nie wpadłam na ten pomysł wiele lat temu, miałabym normalną młodośc a nie chowanie się latem w spodniach i zero plaży :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się w ten odkurzacz wierzyć nie chce... odkurzacz ma potwornie dużą moc, przecież łatwo sobie narobić siniaków :/ ja bym tego nie próbowała raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×