Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Marien i bardzo dobrze - teraz dziecko jest najważniejsze a nie stanie przy garach:) Wczoraj mój mąż przywiózł domowe obiady bo miałam tylko światło w lodówce ale wczoraj w lidlu wielkie zakupy zrobiliśmy więc nie miałam alibi już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci ja karmie piersia ale tez nie potepiam jak ktos tylko mm uznaje ;) Powiem szczerze ze z poczatku jak cyce tak mocno bolaly to chcialam juz zrezygnowac ale jakos wszystko minelo wiec zostalam przy cycku i ciesze sie w sumie bo jak narazie idzie nam niezle. senioritka, ja tez wierze ze dacie rade i juz za miesiac bedzie wszystko zupelnie inaczej wygladac niz teraz z maluchem! Podobno pierwsze 3 miesiace najgorsze.. wazka moj po cycu wieczornym ladnie juz teraz spi wiec moze Ci tez sie uda ze ladnie bedzie po Twoim mleku spal nocami. Trzymam kciuki za probowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie wydaje ze maluszek wazniejszy niz gotowanie.. Niepowiem bo lubie gotowac ale nie zawsze mam teraz na to czas i ochote i najwazniejsze ze moj maz to rozumie wiec niewiedze problemu w polgotowych daniach ;) Mesle ze mezowi to nawet na reke bo czasem wtedy jedzie sobie po kebaba xxl a mi jakis makaron zapiekany zawsze przywozi. wazka a mam pytanie odnosnie jedzenia surowego miesa podczas karmienia piersia. Wiesz moze czy mozn takie jesc czy trzeba raczej unikac? Kurde mam taka ochote na tatar ze juz ledwo wytrzymuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien - nie mam pojęcia. Jeśli masz pewność w 100% że mięsko przebadane to chyba troszkę można. Ja jem wszystko na co mam ochotę ale tatara nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie wstaje bo nie słyszy że trzeba wstać:D A ja jak wiem że on zaraz musi wstać do pracy a ja sobie pospię do 9 to nawet nie wymagam tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka,ona nie ma kolki, bo nawet nie placze, potrafi sie poprostu obudzic 2 w nocy i nie spac do 8 tyylko sie smiac i gadac.... a ja marze o snieeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...to w takim razie ja grzesze i powinnam Bogu dziekowac,ze jest tak a nie inaczej.Sama jestem i czasami naprawde mam dosc,maz w pracy 14 godz.co innego jakby pracowal powiedzmy do 16 tez inaczej zawsze by z nim chwile posiedzial.Dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
Dziewczyny odebrałam wyniki badań i mieszczę się w normach. U mnie z obiadami teraz też jest dziwnie- często jakaś pizza ląduje na stole albo kebab czy też fasolka po bretońsku ze słoika. Ale mój nie narzeka bo lubi takie śmieciowe jedzenie . A w nocy też nie wstaje bo najzwyczajniej nie słyszy jak mały się kręci, ja to oid razu mam oczy szeroko otwarte , wystarczy że mały się poruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
creamyful a probowalas wprowadzic juz jakis schemat wg ktorego dziecko mniej wiecej funkcjonuje? Moze jesli zmienisz system karmienia to sie unormuje czas spania malej i wogole? Bo tak to przerabane w nocy sie bawic ;) No i ciasto wyglada przepysznie.. az bym teraz takie zjadla :D wazka faktycznie ladnie napisane w tym topiku co dalas linka.. Knika dobrze ze wyniki ok. Jak wyglada wasz wieczor dziewczyyny? My juz po kapieli, maly najedzony i juz od pol godziny spi smacznie, nawet nie steknie. Dzis byl tak padniety ze sam zasnal jak tylko po jedzeniu go odlozylam do lozeczka.. Przez caly dzien tylko 2h dzis spal. Ja teraz posiedze jeszcze chwilke na necie i tez ide spac, maz w pracy na nocnej zmianie. Jutro jesziemy na weekend do tesciow wiec pewnie zajrze tu dopiero w poniedzialek. Takze milego weekendu juz dzisiaj zycze! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos czuje ze nocke znow mam nie przespana bo mala spala od 15 do 19, o 21.30 zasnela po cycku na 20min, a teraz znow zjadla izbiera jej sie na zabawe, Nie mam schematu dnia bo jak? Jedej nocy spi normalnie a innej idzie spac o 8 rano i pozniej caly dzien spi... juz prawie 2 tyg na dworze nie bylysmy bo nie mam jak. Tylko raz do sklepu z nia pojechalam i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos czuje ze nocke znow mam nie przespana bo mala spala od 15 do 19, o 21.30 zasnela po cycku na 20min, a teraz znow zjadla izbiera jej sie na zabawe, Nie mam schematu dnia bo jak? Jedej nocy spi normalnie a innej idzie spac o 8 rano i pozniej caly dzien spi... juz prawie 2 tyg na dworze nie bylysmy bo nie mam jak. Tylko raz do sklepu z nia pojechalam i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
creamyful- na serio nie dziw sie ze nie chche spac w nocy skoro dajesz jej tak dlugo pospac w ciagu dnia, przytrzymaj ja pare razy dluzej w dzien staraj sie karmic co 2-3h (uwiez mi ze to dziala) zeby ona wyczula jakis schemat postepowania bo jak na razie widze to jest na wariata :) a ciasto super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
bp ty ustalasz schemat a nie ona, poryczy troche i bedzie luz moja teraz troche plakala ale glod ja zlapal i kupa i teraz spowrotem przysypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytrzymac? ona po minucie przy cycku nawet zasnie czasem i jej nie wybudze, dzisiaj moj ja budzil godzine, wkoncu odpuscil i odlozyl do kolyski, ja w tym czasie uzywalam miksera, moj tluk mlotkiem migdaly, telewizor glosno chodzil i ona ani drgnie, nawet moge ja rozebrac do golasa i spowrotem ubrac, albo wykapac a ona caly czas spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
bo jej suie chyba odwrocilo dzien z noca moja podobnie miala i skutkowala zmiana pieluchyii zaczepianie laskotanie w stopy itd bo chyba chodzi o to by jej spowrotem odwrocic dzien z noca nie iwem zrobisz jak chcesz ale wiekszosc z nas tu na forum stara sie wprowadzic wszelakie regularnosci w zyciu maluchow i schematy i to raczej wychodzi wiec moze wrato :) ogolnie powodzenia i bedzie dobrze, dasz rade ja spadam od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
kurde 2 gi raz nie wyslalo mi wogole wypowiedzi no przytrzymac bo widze ze twojej malej sie odwrocil dzien z noca :) sprobujcie ja regularnie karmic a jak usypa to laskotac w stopki i przecierac buzke woda lub mokrymi chusteczkami i tak kilka dni i powinno sie jej odwrocic i moze mimo wszytsko wczesniejsze kapiele ja to stosuje i inne dziewczyny z forum i maluchy raczej nie robia wiekszych problemow znajdz te w necie Tracy Hogg "Jezyk niemowlat"- taki sympatyczny poradnik onmi tez pomogl wiem ze wglowiesieniemiesci tez zrobisz jak chcesz ale jest to jakas spardzona konkretna propozycja :) dobrze bedzie! ja uciekam od kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis maz wrocil o 18.30 wiec mialam czas na wszystko i na zmiane sie zajmowalismy malym...;) O wiele lepiej sie czuje dzis,moze dlatego ze nie bylam sama.Maly spi,staralam sie go przetrzymywac w dzien i co 2 godz jadl,a w nocy sam sie budzi co 3 z tym ze zasnal o 1;/ Creamyful...to moja ulubiona strona z przepisami.To ciasto to jedno z moich ulubionych.Powiedz mi jak Ci krem wychodzi?Ale mi narobilas ochoty teraz...Napisz ktore jeszcze robilas z tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 3h musimy wstać a mala jeszcze nie śpi... a my razem z nią oczywiście... I raczej szybko, nie zasnie ;( jestem zalamana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Creamyful Nasza Meli też tak miała przez jakiś czas, że w dzień spała a w nocy cyrk ale stopniowo ją przetrzymywałam jak radzi mamucha i dało efekt taki, że w dzień pośpi ok 1-1,5h po każdej butli, nie ma opcji by spała dłużej jak 1,5h..ostatnio za długo mi pospała bo ok 18 po butli prawie do 20 i spałaby jeszcze ale stwierdziliśmy z mężem, że nie ma co i wybudziliśmy Małą, kąpiel, butla i trochę pomarudziła do 23 ale jak zasnęła tak nocka przespana i mam nadzieję, że u Nas ten schemat utrzyma się jak najdłużej, czego i Tobie życzę bo wtedy wszystko mozna zrobić i z góry zaplanować, bo min wiesz jak funkcjonuje maluch :) a Małą znów męczy katar, w nocy dwa razy zakraplałam jej nosek wodą morską, spała cały czas ale się wierciła i marudziła przez sen :( pytaliśmy ostatnio pediatry, mówił że to normalne i do lata jeszcze nie raz katar będzie przechodzić :( miłego dnia Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny aż mi głupio teraz pisać że mój mały dzisiaj w ogóle w nocy się nie obudził - spał od 23.30 do 8.30. Rano aż się przestraszyłam że coś nie tak, ale napił sie i grzecznie leży w bujawce i do siebie gada. Ale żeby nie było że jest tak kolorowo - wieczorem trochę marudził, aż się bałam że chory jest - cyca nie chciał - wręcz głowę odwracał, 2 razy sprawdzałam czy nie ma kupy...może był zmęczony bo jak zasnął to jak kamień i nawet pozycji nie zmienił. Senioritka - nie grzeszysz - po prostu dzieci są różne i masz prawo być zmeczona. U mnie była przedwczoraj koleżanka - była sąsiadka - mamy dzieci w tym samym wieku - te starsze. Ona to miała przechlapane - jej syn non stop wisiał na cycku, ona miała małe piersi więc tylko karmiła go w fotelu, nigdy na leżąco - kręgosłup wysiadał a on ciągle przy cycu. Mówi, że czasem jak beczał miała ochotę zamknąć go w domu i wyjść i się dziwi ze jeszcze na tyle wytrzymywała że nie wyszła:) Dlatego ona już dzieci nie ma. Wspomina ten okres jako najgoszy w życiu-czasem on beczał i ona z nim bo już nie wiedziała co mu jest. Także Ty nie masz jeszcze najgorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u Nas też obiady na szybko, coś do piekanika wrzucę, max godzina i zrobione, nie chce mi się stać przy garach a mój mąż nie protestuje, zresztą w tym temacie ma najmniej do powiedzenia hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Heheh widzebze forum calodobowo zaczyna dzialac :-) My juz po 2-gim szczepieniu i po wizycie umlekarza mala zdrowa rosnie wazy 6150 Wczoraj wieczorem byla troche niedobra bo od 22 marudzila do 24 z przerwami na ok 30 min drzemki :-) ( ale w ciagus dnia dalam jej wiecej pospac) pozniej usnela do 7 rano :-) obudzila sie o 4 niby na zarcie ale dalam jej smoczek i dalej spac Teaz odsypia lekarza :-) niedlugo ja obudze dam jedzonko i jedziemy na zakupy bo musze jej kupucmladna czapke i szalik bo ma taka wiesniacka rozowa :-) Senioritka- unormuje ci sie z maluchem :-) ja bym ci mimomwszystkomdoradzalamto co creamyful troche dyscypliny i schematow zeby on cwaniaczek sobie nie myslal ze on tam rzadzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Jak mnie to kafe wkurwia posty mi wrzuca dopiero kiedy napisze kolejnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
No wlasnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knika
witam :) dziewczyny ja już zauwazyłam że niestety coś za coś. Jak małemu pozwolę za dużo w ciągu dnia pospać to nocka kiepska. Fakt że jak w dzień spi a ja akurat jestem sama to się cieszę bo sobie wszystko porobię. Ja to się staram żeby po południu już jak najwięcej czasu zabawiać go żeby nie spał cały czas i wtedy w nocy tylko mam budzenie co 3-4 h na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×